instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

جلوه‌های ویژه متالیک Metal FX

Light Blue Line


metal fx top


با استفاده از رنگدانه‌های فلزی Metal FX، طیف گسترده‌ای از تون‌های متالیک را می‌توان از یک مرکب متالیک اصلی به دست آورد. ابتدا یک رنگ نقره‌ای پایه MFX و یا طلایی پایه چاپ و سپس مرکب‌های شفاف افست روی آن در یک خط چاپ می‌شود. این روش تولید بالغ بر یکصد میلیون رنگ متالیک را امکان‌پذیر می‌سازد. خلوص بالا، شفافیت و شدت رنگدانه‌ها باعث ایجاد بازدهی مطلوب و درخشان با ضخامت محدود لایه‌ها می‌شود.

رنگدانه‌های اصلی پایه MFX به عنوان مرکب‌های یووی و متداول در دسترس هستند. مرکب MFX برای جعبه‌های تاشو و کالاهای تجاری با کیفیت بالا مانند بروشور یا مجله خودرو کاربرد وسیعی دارند.


metal fx top1


در تصویر فوق به عنوان مثال یک بسته‌بندی شامپو به نمایش در آمده است که با ماشین اسپیدمستر هایدلبرگ که با پیکربندی یووی تجهیز شده، به چاپ رسیده است.


 


برای بهره‌وری از این تکنیک جلوه‌های ویژه نیازمند حداقل یک ماشین پنج رنگ با واحد ورنی‌زنی خواهید بود که می‌تواند تک منظوره و یا دومنظوره (یووی و متداول) باشد. مرکب نقره‌ای MFX پایه یووی/ متداول در واحد اول و پس از آن چهار رنگ اصلی با مرکب‌های شفاف یووی/ متداول چاپ می‌شوند. برای چاپ Metal FX بر روی ماشین‌های افست یووی، خشک‌کن‌های میان برجی پس از واحد اول، چهارم و پنجم وضعیت می‌گیرند. در تصویر بسته‌بندی شامپو واحد ورنی‌زنی برای اعمال ورنی براق یووی به صورت موضعی بر روی قطرات به منظور ایجاد جلوه برجسته قطرات آب به کار گرفته شده است.

 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت