instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

لیبل‌های درون قالبی IML

Light Blue Line


IML top

لیبل‌های درون قالبی به صورت جداگانه چاپ و در طی فرآیند قالب‌گیری با ظرف در هم آمیخته می‌شوند. لیبل درون قالبی برای بسته‌بندی مواد غذایی (محصولات لبنی، بستنی، سالاد و غیره) و همچنین برای بسته‌بندی لوازم آرایشی، شیمیایی، صنعت خودرو و محصولات عرضه شده در فروشگاه‌های ابزارآلات ساختمانی و باغبانی استفاده می‌شود


لیبل‌گذاری در قالب (In-Mold Label) یک روش بسیار کارآمد برای لیبل‌زنی ظروف پلاستیکی است. فرآیند لیبل‌زنی همزمان با ساخت ظرف صورت می‌گیرد که هیچگونه مواد حامل و یا چسب در این فرآیند مورد نیاز نیست. لیبل به محکمی به مواد متصل شده و سطحی صاف، یکدست و بدون درز را ایجاد می‌کند. لیبل درون قالبی برای بسته‌بندی مواد غذایی (محصولات لبنی، بستنی، سالاد و غیره) و همچنین برای بسته‌بندی لوازم آرایشی، شیمیایی، صنعت خودرو و محصولات عرضه شده در فروشگاه‌های ابزارآلات ساختمانی و باغبانی استفاده می‌شود.

این بخش بازار در حال حاضر سهم حدود 2 درصد از کل حجم جهانی چاپ لیبل دارد. با این حال، با رشد متوسط بازار 6/5 درصد تا سال 2020، پتانسیل قابل توجهی دارد.علاوه بر Speedmaster XL 106 ماشین‌های سری Speedmaster CX 102 و همچنین Speedmaster XL 75 برای تولید چاپ لیبل‌های درون قالبی مناسب هستند. روند چاپ با مرکب‌ها و ورنی‌های متداول، کاملا یووی و یا در ترکیب با مرکب‌های متداول صورت می‌پذیرد. در عین حال، لیبل‌های دو رو چاپ شده درون قالبی نیز تولید می‌شوند، که در آن کمپین‌های تبلیغاتی یا اطلاعات محافظت از مصرف‌کننده می‌تواند در طرف مقابل ظروف شفاف نمایش داده شود.

هایدلبرگ به منظور دایکات روتاری لیبل‌های درون قالبی، ماشین Speedmaster XL 106-D را ارائه می‌دهد که میزان تولید را در مقایسه با دستگاه‌های دایکات تخت تا 200 درصد افزایش می‌دهد و در نتیجه مزایای تجاری فراوانی را به همراه می‌آورد.

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت