instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

استندهای نمایش کالا

Light Blue Line


displays top2


ارتقاء فروش که باعث افزایش گردش مالی می‌شود، نیاز به ارائه موثر در نقطه فروش دارد. بنابراین لازم است سازندگان استندهای مقوایی نیازهای مشتریان خود را درک کنند و این نیازها را به راهکارهای مناسب برای گروه هدف اختصاص دهند. نقل و انتقال و جابجایی ساده استندها و توجه بالا به محصول در نقطه فروش، عوامل تعیین کننده موفقیت هستند. گرایش به سوی عملیات تکمیلی چشمگیر به منظور افزایش تاثیر بر مصرف‌کننده است.

به منظور ارائه راهکار مناسب برای مشتریان، تولید کنندگان راهکارهای استندهای نمایش کالا، نیاز به دانش دقیق در مورد مصرف‌کننده نهایی و تخصص گسترده در چاپ و عملیات تکمیلی بیشتر دارند. با استفاده از این دانش، آنها می‌توانند راهکارهای سفارشی و فنی قابل اجرا را ارائه دهند. از آنجا که در این حوزه حجم سفارشات کم تیراژ است، تولیدکنندگان استندها نیاز به ماشین‌های چاپی با زمان آماده‌سازی کوتاه دارند که کیفیت چاپ بالا و امکانات فراگیر عملیات تکمیلی را فراهم می‌کنند. Speedmaster XL 162، در کلاس اوج کارآمدی از هایدلبرگ، برای پاسخگویی به الزامات بازار استندهای نمایشی بزرگ بی نظیر است.


بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت