instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

لیبل‌های صنعتی

Light Blue Line

در کاربردهای صنعتی، در حالی که تزئینات برای نمایش محتویات استفاده می‌شود، لیبل‌ها برای شناسایی مواد و ترکیبات آن استفاده می‌گردند. چنین لیبل‌هایی همچنین می‌توانند اطلاعاتی جهت کنترل فرآیندهای لجستیکی در خود داشته باشند.
در نتیجه، این لیبل‌ها می‌بایست بسیاری از الزامات فنی متفاوت مانند مقاومت حرارتی، چسبندگی مناسب، ماندگاری، مقاومت در برابر خدشه‌پذیری و مقاومت در برابر مایعات را برآورده سازند. در برخی موارد از لیبل‌ها انتظار می‌رود که از جعل و تقلب نیز جلوگیری کنند.
ماشین‌آلات چاپ گالوس می‌توانند در هر جنبه‌ای از کار چاپکاران لیبل به آن‌ها کمک کنند؛ از چاپ‌های ساده و سریع و کارآمد تا لیبل‌های پیچیده و تخصصی.


 


Gallus RCS 330/440

گالوس سری RCS 330/430 از شش فرآیند چاپ پشتیبانی نموده و آینده چاپ لیبل را دوباره تعریف می‌کند. مفهوم پلت فرم، طراحی مدولار و سطح بالایی از اتوماسیون، چاپکاران لیبل را قادر می‌سازد تا با کیفیت بالا، تیراژهای کم و متوسط را با هزینه‌ای مقرون به صرفه تولید کنند.


Gallus ECS 340

گالوس ECS 340 پیشروی عصر جدیدی از تولید لیبل‌های بسیار مقرون به صرفه محصولات است. هنگام توسعه این ماشین چاپ، گالوس بر روی ویژگی‌های اساسی تمرکز کرده و پیکربندی منحصربفردی را برای به حداکثر رساندن کیفیت چاپ با حداقل هزینه‌ها به ارمغان آورده است.

در زیر پرچم «تبدیل دیجیتال با کارایی بالا»، عملیات تبدیلی دیجیتال گالوس ECS C به بهترین وجه ترکیبی از چاپ متداول لیبل به اضافه امکاناتی که با چاپ دیجیتال عرضه می‌شود را ارایه می‌کند.


Gallus EM 430/510 S

گالوس سری EM 430/510 S راهکاری مناسب برای تولید لیبل‌های خود-چسب و مونو فویل و همچنین طیف وسیعی از محصولات دیگر است.


Gallus Labelmaster 440

ﻣﺎﺷﯿﻦ  ﮔﺎﻟﻮس Labelmaster 440 ﺗﻌﺮﯾﻒ ﻣﺠﺪد ﭼﺎپ ﻣﺘﺪاول ﻟﯿﺒﻞ اﺳﺖ. اﯾﻦ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺑﺎ ﺣﺪاﻗﻞ ﭘﯿﭽﯿﺪﮔﻰ، ﯾﮏ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﻓﺮد ﺗﻮازن ﻗﯿﻤﺖ - ﮐﺎراﯾﻰ - ﺳﺮﻋﺖ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﺰﻣﺎن ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﻓﻮق‌اﻟﻌﺎده ﻣﺎﺷﯿﻦ‌ﻫﺎى ﮔﺎﻟﻮس، ﻣﻮﺛﺮﺗﺮﯾﻦ روش ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﻘﺮون ﺑﻪ ﺻﺮﻓﻪ را در ﺻﻨﻌﺖ ﭼﺎپ ﻟﯿﺒﻞ اراﺋﻪ ﻣﻰ‌دﻫﺪ.

media/k2/categories/304.jpg
چاپ لیبل‌های صنعتی
 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت