instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

چاپ لیبل‌های مونوفویل

فرصت‌های در حال رشد

برای بخش رول متوسط Mid Web

Light Blue Line

ساشه‌ها SACHETS

 

ساک‌های کاغذی PAPER SACKS

 

لیوان و ظروف کاغذی PAPER CUPS & PLATES

 

بسته‌بندی منعطف کم‌تیراژ SHORT RUN FLEXIBLE PACKAGING

 

شرینک اسلیوها SHRINK SLEEVES

 

پاچ‌ها (ایستاده) STAND-UP POUCHES

 

لیبل‌های دورپیچ WRAP AROUND LABELS

 

لیبل‌های درون قالبی IN-MOULD LABELS

soma monofoil 02

کمپانی مهندسی سوما، پلت‌فرم ماشین چاپ رول متوسط فلکسو سیلندر مرکزی خود Optima را با مفهوم و ساختاری کاملاً جدید در میان ماشین‌های فلکسو CI برای شکار فرصت‌های نوین در صنایع لیبل و چاپ بسته‌بندی معرفی می‌کند.

این کمپانی که به طور گسترده‌ای به عنوان یک تولید‌کننده ماشین های رول متوسط فلکسوCI شناخته شده است، Soma Optima را به عنوان یک ماشین چاپ فلکسو CI بهینه‌سازی شده برای تولید لیبل‌های کاغذی و لفاف بسته‌بندی توسعه داده است. راهکار اوپتیما پرکردن شکاف بین رول کم عرض و متوسط برای محصولاتی مانند لیبل‌های درون قالبی، لیبل‌های دورپیچ، شرینک اسلیو، پاچ‌های ایستاده و ساشه‌ها و همچنین ساک‌های کاغذی و لیوان و ظروف یکبارمصرف مقوایی است. اوپتیما همچنین از موفقیت بالایی در میان چاپکاران رول عریض نیز برخوردار است. در عین حال این راهکار با شناسایی الزامات چاپکاران لیبل عرض متوسط برای تولید لیبل‌های منوفویل مانند شرینک اسلیو‌ها، طیف وسیعی از کاربری‌ها را عرضه می‌دارد. اپتیما می‌تواند تقریباً هر محصولی در حوزه رول متوسط را پوشش دهد و از این طریق افق‌های روشنی را برای جذب فرصت های تازه در صنعت بوجود آورد.اوپتیما در عرض 620، 880 و 1050 میلیمتر در حداکثر هشت رنگ، قادر به سرعت تا 350 متر در دقیقه و برخوردار از ویژگی‌های انحصاری سیستم‌های رول بازکن و جمع‌کن که در خارج واحد‌های چاپ قرار گرفته است. این طراحی متغیر اجازه می‌دهد تا انتخاب هر پیکربندی برای واحد‌های رول‌بازکن و جمع‌کن و واحدهای بالادستی و پایین‌دستی چاپ و عملیات تبدیلی مانند کلدسیل و اسلیت مهیا شود.

اوپتیما با هشت واحد چاپ مجهز شده و دارای تجهیزات تغییر سریع رول برای چاپ از پشت، تنظیم هوشمند فشار برای کاهش ضایعات راه‌اندازی و سیستم انحصاری سوما برای رنگ های اسپات است که با به حداقل‌رسانی میزان مرکب‌ها در زمان تغذیه عامل قابل‌توجهی در کاهش هزینه کارهای چاپی با فرمولاسیون رنگ های خاص و متالیک گرانقیمت، محسوب می‌شود.

ارائه راهکارهای اوپتیما در میان مشتریان رول متوسط موجود، فرصتی واقعی برای رشد است و ما مزیت ارائه نه تنها یک ماشین، بلکه یک طرح تجاری موفق را در اختیار می‌گذاریم. سوما ضمن تحقیقات گسترده در خصوص چاپکاران بسته‌بندی‌های منعطف و دیگر مشتریان این حوزه به این اتفاق نظر رسیده است که اوپتیما راهکار لازم برای برآورده ساختن سفارشات چاپی تیراژ کم و متوسط به طور مؤثر است. شایان ذکر است که کمپانی سوما همچنین راهکار اوپتیما 2 را در عرض 820، 1050، 1270 و 1450 میلیمتر در حداکثر هشت و ده رنگ، با سرعت تا 400-500 متر در دقیقه و برخوردار از ویژگی‌های انحصاری به منظور پاسخگویی حرفه‌ای به الزامات چاپ‌بسته ‌بندی‌های منعطف در اختیار دارد.

تیم مهندسین مشاور کمپانی سوما خرسند است تا پاسخگوی نیاز مشتریان حرفه‌ای حوزه چاپ رول متوسط لیبل‌ها منوفویل و بسته ‌بندی‌های منعطف باشد. لطفا با شرکت ایران روتاتیو نمایندگی انحصاری کمپانی سوما در تماس باشید.

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت