instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

تعمیرات

تعمیرات و عیب‌یابی تخصصی

Yellow line

 

پشتیبانی سریع و تخصصی برای کلیه امور فنی ماشین‌آلات تحت نمایندگی‌ شرکت ایران روتاتیو از حوزه پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ افست هایدلبرگ تا ماشین‌آلات چاپ لیبل گالوس و دیگر حوزه‌های چاپ فلکسو و گراور

 


repair 13971207

 

تضمینی برای اوج عملکرد

Yellow line

مشکلات فنی ماشین چاپ باید به سریع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین حالت ممکن رفع شوند. گروه هایدلبرگ با همین رویکرد گسترده‌ترین شبکه سرویس در صنعت جهانی چاپ را دارا می‌باشد و شرکت ایران روتاتیو به عنوان نماینده انحصاری گروه هایدلبرگ در ایران، با سرمایه‌گذاری‌های پیوسته جهت توسعه خدمات فنی به مشتریان و ارتقای دانش تیم متخصصین فنی این رویکرد را از ابتدا در صنعت چاپ ایران پیاده‌سازی کرده است.

هدف ما پاسخگویی سریع، موثر و بهینه به نیازهای فنی مشتریان است و برای این منظور تمامی ابزار مورد نیاز برای بهترین پشتیبانی در هر زمان و هر مکان از ایران را دارا هستیم.

 

پاسخگویی همیشگی

Yellow line

سرپرستی فنی بخش خدمات شرکت ایران روتاتیو در تمامی ساعات هفته پاسخگوی درخواست‌های مشتریان است و هماهنگی جهت اعزام متخصصین در حوزه‌های مکانیک و الکترونیک در تمامی ساعات هفته طبق برنامه زمانبندی امکان‌پذیر می‌باشد. متخصصین شرکت ایران روتاتیو همچنین امکان بررسی و آنالیز ماشین چاپ از طریق ریموت و از راه دور را دارا می‌باشند. تشکیل کمیته‌ فنی در کنار دریافت پیشنهادات تخصصی از کمپانی‌ سازنده ماشین‌آلات جهت بررسی مشکلات مشتریان و دستیبای به موثرترین راهکار بهینه بخشی از خدمات تخصصی و منحصر به فرد شرکت ایران روتاتیو برای مشتریان است.

 

سرعت و مهارت

Yellow line

متخصصین فنی شرکت ایران روتاتیو با پیشینه آموزشی گسترده و دوره‌های تخصصی در مرکز آکادمیک گروه هایدلبرگ و گروه گالوس و دیگر برندهای تحت نمایندگی در حوزه‌های مواد مصرفی و ملزومات و همچنین سوابق طولانی مدت در صنعت چاپ ایران، تنها به دنیال رفع مشکلات اعلام شده توسط مشتریان نیستند. هدف ما به حداکثر رساندن عملکرد ماشین‌آلات سرمایه‌ای شماست و در این راستا پیشنهادات تخصصی جهت بهینه‌سازی عملکرد تجهیزات توسط متخصصین شرکت ایران روتاتیو به شما ارائه می‌شود که می‌تواند شامل پیشنهادات فنی و اجرایی، معرفی تکنیک‌های بهبود بهره‌وری، معرفی راهکارهای نوین و محصولات جدید و یا حتی برگزاری دوره‌های آموزشی و ارتقای دانش فنی در مجموعه شما باشد.

ابزار مخصوص و تجهیزات عیب یابی بخشی از سرمایه‌گذاری شرکت ایران روتاتیو جهت پشتیبانی فنی شماست. این ابزار به منظور تسریع در عیب یابی مشکلات فنی و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و آسیبهای احتمالی به ماشین تهیه شده‌اند. متخصصین فنی شرکت ایران روتاتیو تنها با قطعات یدکی اورجینال اقدام به تعمیرات می‌نماید تا تجهیزات شما در اوج سلامت و کاهش میزان استهلاک به تولید بپردازند.

 

 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت