instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرویس کامل | Overhauling

Yellow line

 

  • سرویس کامل ماشین‌آلات گروه هایدلبرگ و گالوس
  • استفاده از قطعات اورجینال
  • خدمات اختصاصی به تناسب نیاز مشتریان شامل ارتقای سیستم‌ها 

 


HDM overhauling 13971212


 

خدمات مبتنی بر ارتقا و تکمیل امکانات (Upgrades and Retrofitting)

Yellow line

اجزای ماشین‌آلات چاپ و تجهیزات پس از چاپ تحت فشار کاری در سرعت‌های بالای تولید روزانه قرار دارند. تغذیه کاغذ، انواع مرکب و مواد شیمیایی و طیف متنوعی از سطوح چاپی در کنار سرعت بالای تولید قطعا موجب استهلاک اجزای کنترلی و در نهایت محدود شدن عمر و عملکرد اجزا می‌شود.

 

اطمینان از کیفیتی پایدار: کیفیت اثبات شده هایدلبرگ در ساخت تجهیزات تضمینی برای سال‌های طولانی بهره‌وری و کیفیت بالای چاپ است. با این حال شیوه اپراتوری و نگهداری تجهیزات و عملکرد یکایک اجزا تاثیر زیادی بر عمر کل سیستم خواهد داشت. به این ترتیب تعویض برخی اجزا در فرآیند تعمیرات یک امر اجتناب‌ناپذیر پس از گذشت چندین سال تولید خواهد بود. چنین اقدامی قطعا موجب حفظ کیفیت ماشین و تولید شما برای سال‌های آتی خواهد بود.

خدمات همه‌جانبه: سرویس کامل ماشین‌آلات نیازمند یک برنامه‌ریزی دقیق است. شرکت ایران روتاتیو با ارائه گزارش فنی پس از بازرسی دقیق، یک سرویس کامل و جامع به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما همچنین طیف متنوعی از خدمات را به تناسب نیاز مشتریان برای نگهداری بلندمدت از تجهیزات همچون سرویس‌های پیشگیرانه، سرویس‌های سالیانه، بازدیدهای فنی، آموزش نحوه استاندارد نگهداری و استفاده از مواد مصرفی و ... ارائه می‌دهیم.

 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت