instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

نصب و جابجایی

اوج امنیت با کیفیت استاندارد

 

  • کارشناسی فنی، نصب و جابجایی کلیه ماشین‌آلات و تجهیزات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ گروه هایدلبرگ و گالوس 
  • مشاوره فنی فونداسیون و سازگاری محیط چاپخانه
  • برخورداری از تیم مجرب دوره دیده همراه با ابزار مخصوص حرفه‌ای و استاندارد 

 

آیا برنامه‌ای برای نصب و یا جابجایی ماشین‌آلات چاپ خود دارید؟ برنامه‌ریزی و اجرای چنین کاری علاوه بر تخصص حرفه‌ای، دانش فنی و دارا بودن ابزار و امکانات مخصوص نیازمند پشتیبانی کمپانی سازنده ماشین‌آلات است. شرکت ایران‌روتاتیو به عنوان نماینده انحصاری گروه هایدلبرگ و گالوس در ایران با داشتن تجربه و دانش کافی خدمات جامع جابه‌جایی و نصب را همراه با مشاوره کارشناسی و پشتیبانی فنی ارائه می‌دهد.


IRC technical services installation 13971212شما با خدمات جامع شرکت ایران روتاتیو از آغاز تا پایان پروژه جابجایی، نصب و راه‌اندازی از امنیت کالای سرمایه‌ای خود آرامش خواهید داشت و ماشین شما با ارائه گزارشات فنی کارشناسی شده در آماده‌ترین وضعیت تولید به شما تحویل داده خواهد شد و ما از ابتدا تا پس از اطمینان از تولید موفق شما در کنار مجموعه شما خواهیم بود.

از طرفی سیستم سرویس گروه هایدلبرگ با پشتیبانی تمام وقت تیم متخصصین شرکت ایران‌روتاتیو و ارائه دانش فنی روز اطمینان از اجرای حرفه‌ای پروژه را تامین می‌کند. شرکت ایران‌روتاتیو به عنوان مشاور مهندسی همچنین به شما توصیه‌های فنی در خصوص بهینه‌سازی فرآیند تولید و گردش کار چاپخانه را در کنار ارائه انواع خدمات آموزشی و انتقال دانش تخصصی انواع حوزه‌های کاربری ارائه می‌دهد. 

 

 

سرعت در راه‌اندازی

 

نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات صنعت چاپ فرآیند‌های پیچیده با تاثیرات بلندمدت هستند. ممکن است یک خطا و عدم برخورداری از دانش کافی در یک فرآیند جزیی منجر به یک معضل فنی پیچیده و خسارت‌زا در آینده شود. تخصص و تجارب حرفه‌ای تیم متخصصین شرکت ایران‌روتاتیو با برخورداری از پشتیبانی گروه هایدلبرگ موجب یهینه بودن فرآیند نصب و راه‌اندازی و امنیت بلندمدت شما در تولید خواهد بود. پروژه شما چه جابجایی باشد و یا نصب اولیه، تیم متخصصین ما طی کارشناسی فنی ماشین‌آلات الزامات احتمالی در خصوص بهبود شرایط فنی ماشین را با اطلاع شما برای بهبود عملکرد فنی لحاظ می‌نمایند و به اپراتورها و نیروی انسانی مجموعه شما توصیه‌ها و نکات ضروری را انتقال می‌دهند.

 

خدمات جامع

 

خدمات جابجایی، تصب و راه‌اندازی شرکت ایرانإروتاتیو کلیه اقدامات بازدید و کارشناسی فنی، دمونتاژ، ارائه لیست احتمالی قطعات یدکی لازم، الزامات فنی و توصیه‌های ایمنی نقل و انتقال، مونتاژ و نصب، راه‌اندازی و تست عملکرد و در صورت در خواست مشتری آموزش اپراتوری را شامل می‌شود. ماشین با استانداردهای گروه هایدلبرگ و یا گالوس و ثبت نمونه چاپی به شما تحویل داده خواهد شد.

 

 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت