instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

ارتقا و رتروفیت

 

Yellow line

 

  • خدمات ارتقای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری هایدلبرگ
  • ثبات بیشتر در تولید
  • بهبود عملکرد و سطح بهره‌وری
  • افزایش ارزش فروش ماشین

 


IRC13980118 retrofit upgrade 01


همیشه به روز با نوآوری‌های فنی

Yellow line

 

خدمات و گزینه‌های ارتقای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شرکت ایران روتاتیو برای مشتریان گروه هایدلبرگ به شما کمک می‌کند تا عملکرد سیستم هایدلبرگ خود را با اضافه کردن امکانات جدید تقویت کنید. در عین حال با ارتقای سیستم موجود خود یا ارتقای یک ماژول در آن ضمن ایجاد ارزش افزوده انعطاف فرآیندهای خود را در بلندمدت افزایش خواهید داد. شما می‌توانید با آرامش و امنیت به توصیه‌های تخصصی شرکت ایران روتاتیو و گروه هایدلبرگ اعتماد کنید و از حرفه‌ای بودن نصب سیستم‌های ارتقا یافته آسوده باشید.

 

 

بازگشت به بالا چاپ

 

Software Upgrades

 

Yellow line

 

  • رفع باگ‌های احتمالی در نرم‌افزار کنترلی ماشین چاپ و بهینه‌سازی آنها
  • نصب و راه‌اندازی سریع نرم‌افزار
  • ارائه سی دی ارتقای نرم‌افزار و راهنمای کاربری به روز رسانی شده 
  • نرم‌افزاری، ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی و آموزش کاربری

IRC13980118 software upgrade 01


به روز رسانی اتوماتیک و سیستماتیک

Yellow line

 

تتکنولوژی هیچ‌گاه در توسعه پیوسته توقف نمی‌کند به ویژه در حوزه نرم‌افزار. شرکت ایران روتاتیو با ارائه برنامه‌های به روز رسانی برنامه‌علی نرم‌افزاری هایدلبرگ اطمینان شما از برخورداری از امکانات به روز و عملکرد صحیح آن در تجهیزات شما را تامین می‌کند. ما برای آرامش خاطر شما در کنار این برنامه‌ها خدمات آموزش کاربری و پشتیبانی تلفنی فراهم نموده‌ایم تا اطمینان شما برآورده شود.


IRC13980118 software upgrade 02

 

 

 

 

 

Hardware Upgardes

 

Yellow line

 

  • ارتقای سخت افزاری پلیت‌سترها و ماشین‌های چاپ هایدلبرگ
  • ارتقای سخت‌افزاری ماشین‌های چاپ لیبل گالوس

IRC13980118 hardware upgrade


 

مهندسین گروه هایدلبرگ و گالوس و کارشناسان تحقیق و توسعه آن پیوسته در حال ارائه راهکارهای نوآورانه برای پیشرفت و ارتقای محصولات و ماشین‌آلات خود هستند. شرکت ایران روتاتیو به منظور تقویت بازدهی و افزایش مشتریان هایدلبرگ و گالوس در ایران خدمات مبتنی بر ارتقای سخت‌افزاری تجهیزات را نیز ارائه می‌دهد. این خدمات می‌تواند شامل موارد متنوعی همچون اضافه کردن هد لیزر دستگاه پلیت‌ستر جهت افزایش سرعت تولید تا نصب سیستم کنترلی سنجش اتوماتیک رنگ در میز فرمان ماشین‌های اسپیدمستر و همچنین رتروفیت واحدهای چاپی ماشین‌آلات چاپ لیبل گالوس باشد.شما با بهره‌مندی از این خدمات می‌توانید به راحتی امکانات جدیدی به ماشین‌آلات خود اضافه کنید، تجهیزات موجود را ارتقا دهید و یا یک ماژول در ماشین خود را تعویض نمایید. مهندسین فروش شرکت ایران روتاتیوا در شناخت پتانسیل‌ موجود تجهیزات شما برای بهبود و افزایش سودآوری در خدمت شما هستند.


IRC13980118 upgrade axis control

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت