instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

HD4You: وبینار سوم

HD4You - وبینار سوم

جلوه‌های ویژه برای بسته‌بندی‌های شما.

تاریخ: سه شنبه؛ هفتم اردیبهشت 1400 -  11:30 صبح یا 06:30 بعد از ظهر

hd bar

وبینار بین المللی هایدلبرگ

جلوه های ویژه نه تنها در فیلم ها برای بیننده جذاب است، بلکه بخش بسته بندی همچنین شاهد یک جریان مداوم از جلوه های جدید است تا یک محصول را بلافاصله از انبوه دیگر بسته ها متمایز سازد. ممکن است شما برای دستیابی به این جلوه ها همین سوال را از خود پرسیده باشید: چه چیزی ممکن است، چه چیزی دست یافتنی است، چگونه انجام می شود و کدام مواد مصرفی را برای آن لازم دارم؟


hd4you 3rd slider


موضوع: عملکردهای ویژه بر-خط چاپ و عملیات تکمیلی جعبه

 • زبان: انگلیسی
 • تاریخ: سه شنبه هفتم اردیبهشت 1400
 • زمان: 11:30 صبح یا 06:30 بعد از ظهر

از طریق شماره 02187781401 ثبت نام کنید


02


موضوع مورد بحث:

 • خلق ایده و طراحی CAD جعبه های تاشو سطح بالا، از جمله تهیه مقدمات جلوه های ویژه.
 • چاپ و تزئین جعبه تاشو با کیفیت بالا در یک پاس.
 • عملیات تکمیلی: فناوری پیشرفته فویل کوبی گرم و جعبه چسبانی با ویژگی های  عملکردی بر-خط برای دستیابی به حداکثر جذابیت در قفسه.

اکنون ثبت نام کنید!


03


در صورت عدم توانایی حضور در موعد تعیین شده در آخرین لحظه، ثبت نام امکان دسترسی شما به ضبط وبینار را تضمین می‌کند.

اکنون بصورت رایگان ثبت نام کنید

جدید! گزینه های "از کارشناسان بپرسید"

ما در جلسات گزینشی از سوی شما، در سه موضوع مختلف برای بحث و پرسش در دسترس هستیم.

پس از ارائه محصولات، شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که در مورد "جلوه های ویژه بسته‌بندی‌های خود" اطلاعات بیشتری کسب کنند و در جلسات گزینشی، مستقیماً با کارشناسان هایدلبرگ در مورد پرسش ها بحث کنند.

 

IR Icon


برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام رایگان در سومین وبینار هایدلبرگ با شماره تلفن 02187781401 در تماس باشید و فرصت را از دست ندهید!

شماره تماس: 87781401-021

HD4You - وبینار اول

تولید بسته‌بندی مطمئن و کارآمد در یک محیط صنعتی.

تاریخ: پنجشنبه، چهاردهم اسفند 1399  زمان: 11:30 صبح

hd bar

مقدمه:

تولید جعبه های تاشو در مقیاس صنعتی چالش برانگیز است. بسته بندی ها با توجه به حفاظت از محصول و همچنین قوانین و مقرراتی که برای تضمین ایمنی مصرف کننده در نظر گرفته شده اند، به طور گسترده مورد نیاز  هستند. آنها برای تأمین این الزامات نیاز به بررسی و مستندسازی توسط همه تامین کنندگان در طول زنجیره ارزش دارند. ناگفته نماند، اقتصاد باید سالم باشد.


01


اتوماسیون تا چه اندازه می‌تواند به تولیدکنندگان جعبه‌های تاشو کمک کند تا شرایط تولید بسته‌بندی را برآورده کنند؟

پاسخ این مهم در وبینار هایدلبرگ در قالب محتوایی که در ادامه عرضه می شود ارایه شد. در این وبینار پیشنهادات و راهکارهای طراحی شده برای کمک به چاپخانه داران در راستای مقابله با چالش هایی که در تولید بسته بندی با آن روبرو هستند - از گردش کار هوشمند تا چاپ بسته بندی راهبری شده گرفته تا پس از چاپ رباتیک – در قالب گفتگوی تخصصی، اسلایدهای تفضیلی و نمایش های زنده و گستره محصولات چاپ و پس از چاپ بسته بندی به تناسب الزامات و بودجه مشتریان معرفی گردید.

سخنران بخش اول وبینار آقای Marc Woschei مدیر تولید بسته بندی پرینکت بود که به مبحث جریان کاری صنعتی پرینکت پرداخت و مزایای آن را برشمرد. 


02


Prinect Smart BI ابزاری برای Business Intelligence برای صنعت چاپ است. این یک پلتفرم اطلاعاتی مبتنی بر فضای مجازی ذخیره سازی داده ها در اینترنت است که نتایج داده ها را از هر دو ماژول پرینکت مدیریت کسب و کار و مدیریت تولید عرضه می کند و می تواند داده های حاصل از چندین مکان را ترکیب کند. این یافته‌های تحلیلی را در گزارش‌های تعاملی، خلاصه‌ها، داشبورد، نمودارها، چارت‌ها و نقشه‌ها ارائه می‌دهد، که از طریق سرویس Microsoft Power BI در دسترس هستند.

با گزارش های ارائه شده با Prinect Smart BI ، کاربران می توانند به راحتی مشکلات و تنگناهای موجود در تولید را دریابند و راهکارهایی را برای افزایش بهره وری و سودآوری تهیه کنند. رابط بصری به کاربران اجازه می دهد تا داده ها را خود آنالیز کنند ، گزارش های خود را بسازند و یادگیری های داخلی را در سازمان خود در وب یا دستگاه های تلفن همراه به اشتراک بگذارند.

مزایای Princet Smart BI   

 • یکپارچه‌سازی فرایندهای مشتریان/ کاهش امور دستی/ کاهش ضایعات کاغذ و انبار داری/ تجارت هوشمند 
 • چه کسانی از مزایای Princet Smart BI در چاپخانه بهره‌مند می‌شوند؟
 • مدیران و کارکنان تولید: بهبود بهره وری، بهیه سازی فرآیندها
 • صاحبان و مدیران چاپخانه ها: توسعه راهبردی، بهبود بهره وری، محرک درآمدسازی های جدید
 • فروش و بازاریابی: تحلیل سوددهی، قیمت گذاری، وضعیت سنجی محصول

اهمیت یکپارچه سازی و جریان کاری دیجیتال- پرینکت

یکپارچه‌سازی تمامی این فرآیندها علاوه بر ایجاد جریان‌های کاری بهینه در تولید، شفافیت بیشتری برای مدیریت و سرعت بالاتری در جریان تولید ارائه می‌دهد. به این ترتیب Prinect، نقش با ارزشی در دستیابی چاپخانه به بالاترین سطح پتانسیل در بهینه‌سازی و توجیه اقتصادی کار دارد. Prinect Production Manager  کل جریان تولید Prinect را از ماژول‌های پیش از چاپ و تولید چاپ افست و دیجیتال تا عملیات تکمیلی و پس از چاپ پوشش می‌دهد. نکته مهم این است که چاپخانه داران با استفاده از Prinect Production Manager جریان کاری خود را با الزمات خاص خود هماهنگ می‌کنند و در واقع تنها برای کاربرد خود فارغ از کوچکی یا بزرگی سیستم، هزینه خواهند کرد. چنانچه الزامات کار شان تغییر کند، می‌توانند تنظیمات سیستم را متناسب با نیاز خود در هر زمان تغییر دهند.

hd bar

سخنران بخش دوم وبینار آقای Bernd Isaak مدیر محصولات ورقی هایدلبرگ بود که بنوعی به دغدغه های امروز مشتریان، اهمیت اتوماسیون هوشمند و به تغییرات اسپیدمسترهای نسل جدید هایدلبرگ پرداخت:

در بررسی های جهانی از مشتریان، هایدلبرگ چهار حوزه اصلی را شناسایی کرد که چکیده چالش های صنعت چاپ است: افزایش پیچیدگی، کمبود مهارت، فشار رقابتی و گسترش زنجیره ارزش برای ورود به سیستم عامل های دیجیتال. هایدلبرگ برای همه این حوزه ها پاسخ های کاملی دارد. در زمینه ماشین های چاپ، هایدلبرگ با ارائه نسل جدید Speedmaster، بسیار اتوماتیک و هوشمندانه ترین اسپیدمستر، محصول هوشمندی که بصورت همبسته سازی یکپارچه در یک چاپخانه هوشمند دیجیتالی شده و حتی در یک صنعت چاپ هوشمند سازمان یافته قرار می گیرد. هایدلبرگ با اتکال بر تجربه کاربری جدید هایدلبرگ (UX) خود بر روی اسپیدمستر، یک ایستگاه کاری مدرن و چشمگیر را ارائه می دهد. علاوه بر این، دیگر سیستم های دستیار هوشمند اطمینان حاصل می کنند که پتانسیل بهره وری ماشین قفل گشایی شود. تمامی مدل های نسل جدید همچنین شامل ویژگی های Push to Stop و رابط کاربری ذخیره سازی داده ها در فضای مجازی Prinect Cloud به صورت استاندارد است. این امکان چاپ خودگردان و هدایت شده را فراهم می کند، که باعث افزایش بهره وری، قابلیت اطمینان فرآیند و سودآوری می‌شود.

hd bar

در ادامه آقای Paul Thompson مدیر فنی فروش پس از چاپ بسته بندی هایدلبرگ به اتفاق اپراتور چاپ، توضیحات آغازین دموی زنده تعویض دو کار چاپ جعبه های تاشو بر روی نسل جدید و هوشمند XL 106 به نمایش در آمد و اتوماسیون و امکانات منحصر به فرد آن که در خدمت بهره وری بالاتر و افزایش سودآوری است یه به یک را ارایه دادند. 


03


سیستم های راهبری Intellistart 3 ، Intelliguide و Intelliline اپراتور را از طریق فرآیندهای مختلف آماده سازی برای کارهای چاپی پیچیده هدایت می کنند. اپراتورهای حتی کم تجربه تر نیز از طریق انجام کارهای آماده و دقیق راهنمایی می شوند: پیچیدگی کنترل شده و قابل مدیریت است.

سیستم نرم افزاری و صفحه بزرگ نمایشگر Wallscreen XL اپراتور را از طریق فرایندهای جداگانه راهنمایی می کند. با استفاده از Intellistart 3، در حالی که تولید در حال انجام است، حداکثر 50 تعویض کارهای چاپی آینده می تواند در ماشین چاپ آماده شود. Intelliguide اپراتور را از طریق تعویض کامل کار چاپی هدایت می‌کند و همیشه سریعترین فرآیند آماده سازی را انتخاب می کند. Intelliline با مدیریت بصری نوارهای روشنایی، فاز فرآیند را در واحد چاپ و ورنی زنی بطور جداگانه تجسم می کند و نشان می دهد که چه زمان و کجا مداخله دستی لازم است. سیستم های کمک رسانی دیجیتال رنگ و شستشو مانند Color Assistant Pro و Wash Assistant از هوش مصنوعی برای بهبود مستمر استفاده می‌کنند. 


04


تولید خوب ورق به لطف پیش تنظیمات دقیق مرکب و انتخاب هوشمندانه مناسب ترین برنامه های شستشو، در اسرع وقت شروع می شود. این باعث کاهش باطله و هزینه های کاغذ می شود. حتی کارهای تکراری را می توان به سرعت و با اطمینان تنظیم کرد. با استفاده از Intellirun، اطلاعات تولید مربوطه در زمان مناسب به طور کامل و خودکار بر روی صفحه نمایش Wallscreen در طول دوره تولید نشان داده می شوند. بازخورد داده ها به سیستم گردش کار تولید Prinect Production Workflow امکان ارائه گزارش دقیق برای هر کار چاپی خاص، از جمله مستندات کیفیت را فراهم می‌کند. 


05


از جمله اتوماسیون در خدمت بهره وریبالاتر، امکان شستشوی واحدچاپ غیر فعال در حین تولید است. در این سیستم با تعویض کار چاپی و توالی واحدهای درگیر چاپ، چنانچه واحدی خالی بماند می توان بدون توقف ماشین نسبت به شستشوی واحدهای مرکب رسانی و رطوبت دهی آن اقدام کرد. بدین ترتیب در تعویض بعدی واحد آماده به کار خواهیم داشت و انجام این فرآیند در کنار تولید صرفه جویی زمان را به همراه خواهد داشت.


06


نوآوری دیگر Hycolor Pro ، سیستم رطوبت دهی خودکار Speedmaster XL 106 است. قشر محلول رطوبت دهی بین نورد منشا و نورد اندازه گیری سنجش می شود. میزان فشار/ فیلر مورد نیاز برای این منظور اکنون می‌تواند برای اولین بار از مرکز کنترل ماشین چاپ PPC کنترل شود. اپراتور هم اکنون می تواند به سرعت تنظیمات صحیح را در همه واحدها تأیید کند - که باعث صرفه جویی در وقت و بارکاری می شود و در عین حال اصلاحات هدفمند را در حین تولید امکان پذیر می کند: چاپکار می تواند به مشکلات توازن محلول رطوبت دهی در دو طرف پلیت رسیدگی کند. این امر منجر به تولید ورق های باطله کمتر در هنگام راه اندازی و تولید پایدارتر می‌شود. 


07


ویژگی‌های اتوماسیون مانند موتور محرک واحد مرکب رسانی هوشمند Hycolor Multidrive به شما اجازه می دهد تا هنگام تعویض پلیت های چاپ و ورنی، لاستیک ها و واحدهای مرکب رسانی همزمان شسته شوند. اگر برای کار بعدی به یک واحد مرکب نیازی نباشد، برنامه شستشوی واحد غیر فعال می تواند در حالی که ماشین چاپ دوباره روی چاپ می رود، ادامه یابد. کل روند آماده سازی بطور همزمان و ظرف کمتر از 3 دقیقه به انجام می‌رسد.


08


یکی دیگر از وجوه اتوماسیون پیشرفته، AutoPlate XL 3 است که مادامیکه فرآیند شستشوی همزمان لاستیک و سیلندرهای چاپ به منظور آماده سازی برای چاچپ انجام می شود، تعویض کاملاً خودکار  و سریع پلیت های جدید نیز به صورت همزمان امکان پذیر می‌شود.


09


AutoPlate Coating Pro برای تعویض اتوماتیک پلیت های ورنی زنی / بدون ابزار، مکمل فرایند همزمان سازی فرآیندهای شستشو و تعویض همزمان پلیت های چاپی است که زمان آماده سازی را به کمک گزینه مالتی درایو به 3 دقیقه می رساند. در عین حال سیستم Multi Loader که در واحد ورنی زنی تعبیه می‌شود، گزینه ای است که برای تعویض اتوماتیک نوردهای آنیلوکس در کوتاهترین زمان آماده سازی بکار گرفته می‌شود.


10


نمونه دیگر دستیارهای دیجیتالی هوشمند دستیار جدید سیستم شستشو Wash Assistant است. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که اپراتورها تمایل دارند از برنامه های شستشو خیلی طولانی، به عنوان راهی برای اطمینان از نتایج خوب شستشو، استفاده کنند. Wash Assistant برنامه شستشوی مناسب را بر اساس پارامترهای مربوط به ماشین و کار چاپی در جریان انتخاب می کند. جدا از صرفه جویی در وقت، این باعث صرفه جویی در مایع شستشو و رول پارچه های شستشو نیز می شود. به عنوان مثال، هنگام شستشوی نوردهای مرکب رسانی، Wash Assistan می تواند هنگام تغییر از یک رنگ تیره به روشن تشخیص داده و به طور خودکار تمیز کاری عمیق را آغاز کند.


11


دستیار کیفیت Quality Assist به کمک نسل سوم کنترل کیفیت چاپ پرینکت Prinect Inpress Control 3 حین تولید، هنگامی که کیفیت مرکب رسانی به دست آمد، به طور خودکار تولید ورق های مطلوب شروع می‌شود. توانایی های این سیستم هوشمند توسعه یافته و هم اکنون می توانید نتایج حاصل از بازرسی ورق و مقایسه کار در حال تولید با PDF مرجع را نیز که توسط Inspection Control 3 انجام می شود، مشاهده کنید. در نتیجه، Inspection Control 3 نیز به صورت بهینه در گردش کار Push to Stop یکپارچه شده است. بهره وری از سیستم های کنترل و نظارت بر رنگ و کار چاپی منجر به مدیریت بهینه باطله Waste management می‌شود.


12


به منظور مدیریت باطله تجهیزات تکمیلی دیگری نیز در خدمت واحدهای بر-خط کنترل رنگ و بازرسی کار چاپی می باشد که شامل سیستم نوار علامتگذار در واحد تحویل برای تفکیک ورق های باطله بوده و همچنین واحد تحویل مازاد که توسط سیستم Waste ejector ورق های تایید نشده در آنجا دپو و از مسیر تولید خارج می‌شوند.


13


در عین حال، سفارشات چاپی پیچیده برای افزودن جلوه های ویژه اغلب نیازمند زمان دقیق و کار مفصل می‌شوند. ماژول چاپگر دیجیتال پیش تنظیم بارکد  CodeStarجدید تعبیه شده در واحد تغذیه قابلیت ردیابی کامل در کل تولید را تضمین می کند. هر ورق را با شماره، بارکد یا شماره دسته ای منحصر به فرد را علامت‌گذاری می‌کند، بنابراین در هر زمان از تولید می تواند دوباره شناسایی شود.


14


راهکارهای هایدلبرگ در حوزه چاپ بسته بندی در فرمت 70*100 که به تناسب نیاز مشتریان و الزامات تولید طراحی و پیکربندی شده اند در سه کلاس مختلف استاندارد، حرفه ای و با حداکثر توان عملیاتی  شامل مدل‌های CD 102, CX 102 و XL 106 طبقه‌بندی می‌شوند.


15


همچنین با توجه به سفارشات کم تیراژ و تنوع بسته بندی ها، راهکارهای هایدلبرگ در حوزه چاپ بسته بندی در فرمت 50*70 نیز  شامل مدل های CX 75 و XL 75/ Anicolor طبقه‌بندی می‌شوند.


16


از ورق چاپ شده تا جعبه تاشو تکمیل شده: ماشین آلات دایکات و جعبه چسبان

تولیدات بسته بندی مطمئن و سودآوری است که در فضای صنعتی

hd bar

بخش دیگری از وبینار که توسط خانم Kerstin Haase مدیر توسعه تجارت بسته‌بندی عرضه شد.

 سیستم‌های دایکات و امباس برای پاسخگویی به بالاترین سطح نیازها، بهره‌وری بالا و عملیات انعطاف‌پذیر مختص محصولاتی با کیفیت برتر و پیچیده، مانند بسته بندی محصولات آرایشی و مواد غذایی که باید با دقت ساخته شوند تا بالاترین استانداردهای کیفیت را برآورده سازند. ماشین های دایکات تخت مستر ورک MK Masterwork، راهکاری اقتصادی برای دایکات و امباس هستند. هایدلبرگ با همکاری مسترورک طیف وسیعی از ماشین‌های دایکات برای چاپکاران تجاری و بسته بندی از سطح مراکز نوتاسیس تا بالاترین سطح عملکردی را ارایه می دهد. ماشین‌های فویل‌کوبی‌گرم MK Masterwork یک راهکار مناسب برای چاپخانه‌های چاپ تجاری، لیبل و بسته‌بندی است که مایل به گسترش طیف کاری خود به یک بخش جذاب بازار هستند  Easymatrix 106 FC وPromatrix 106 FC  دارای بسیاری از قابلیت‌های کاربرپسند، زمان آماده‌سازی کوتاه و استفاده از فویل در روش کارآمد با ضایعات ناچیز است.


17


در این وبینار شاهد نمایش دایکات جدید Mastermatrix 106 CSB بودیم: دایکات پرچم دار جدید MK Masterwork و هایدلبرگ با سرعت تولید تا 9.000 ورق در ساعت. این ماشین برای سرعت بالا و زمان آماده‌سازی سریع طراحی شده است. به عنوان مثال، یک سیستم قفل سریع برای صفحه تیغ، بدون تأثیر بر سازگاری ابزار با صفحات موجود، زمان راه اندازی را کوتاه می کند. زمان نصب بیشتر توسط MasterRake به حداقل می رسد: شاخک های سیستم بدون توقف در هنگام تحویل به صورت پنوماتیک قفل می شوند و با فشار دادن یک دکمه می توانند آزاد و توسط اپراتور منتقل شوند. این زمان راه اندازی را تا 70 درصد کوتاه می‌کند.

 Mastermatrix در گردش کار پرینکت ادغام شده است. داده های خاص کار در ماشین دایکات از پرینکت دریافت می شود. داده هایی مانند ابعاد ورق منتقل می شوند و پس از تأیید توسط اپراتور، MasterFeeder خود را نسبت به ابعاد ورق بدون مداخله دستی تنظیم می‌کند.

در حین تولید، سیستم رجیستر اپتیکال MasterSet از رجیستر کامل بین تصویر چاپی و ابزار تیغ زنی برای هر ورق به صورت جداگانه با حداکثر دقت اطمینان حاصل می کند. موتورلنگ Mastermatrix تولید آرام و بی صدا را تضمین می‌کند.


18


در طی این وبینار دموی زنده تولید و تعویض دو نوع جعبه لب چسب و چهار نقطه بر روی ماشین جعبه چسبان هوشمند   Diana Smart 80ارایه شد. در عین حال بخش تای مقدماتی، واحد بازرسی، امکان تنظیمات تجهیزات و راهنماهای تا در حداقل زمان، واحد پرس و جمع کن ماشین و در نهایت دسته سازی و کارتن بندی با سیستم Diana Packer 4.0 نیز عرضه شد.


19


هایدلبرگ اکنون چهار سری از جعبه چسبان های دایاناMK Masterwork  را ارائه می دهد. ویژگی‌ها و گزینه‌های جدید برای هر سری اضافه شده است.

جعبه چسبان هوشمند Diana Smart اکنون با یک بسته پرسرعت در دسترس است که به شما امکان می‌دهد تا با سرعت 600 متر در دقیقه کار کنید.

سیستم جدید بازرسی Diana Inspector می تواند طیف گسترده ای از سطوح را بازرسی کند، از جمله تشخیص نقص چاپی و سازگاری رنگ مواد دشواری مانند مقوای متالایز، هولوگرام ها، یا کاربردهای فویل کوب گرم. Diana Inspector دارای یک عملکرد مقایسه PDF است که کاربرپسندی آن را افزایش می دهد و زمان تنظیم را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، زیرا بسیاری از تنظیمات را می توان در مرحله پیش از چاپ آماده کرد. Diana Inspector برای سری جعبه چسبان های Diana Smart و Diana Easy در دسترس است.

یک جعبه چسبان فقط وقتی با سرعت کار می‌کند که جعبه‌ها بتوانند بسته‌بندی شوند. ادغام دیجیتالی جدید Diana Packer 4.0 جاسازی دسته جعبه ها را درون کارتن بیرونی بصورت خودکار میسر می سازد. برای اولین بار، ارتباط بین جعبه چسبان و Diana Packer 4.0 باعث اطمینان می شود که مختصات هندسی جعبه فقط یک بار باید وارد شود – و نیاز به ورودی دوم داده ها روی دایانای بسته ساز که قبلاً مورد نیاز بود دیگر لازم نیست. این زمان تنظیمات کلی را کوتاه می کند. گزینه های جدید شامل علامتگذار خودکار بین ردیف جعبه های درون کارتن و سیستم خارج سازی کارتن است. هنگامی که یک کارتن پر شد، باید بسته شود، لیبل خورده و پالت شود - تمام فرایندهایی که اکنون می توانند از هایدلبرگ و ام کی مستر ورک تهیه شوند.


20


سری Diana Smart، ماشین جعبه‌چسبان در بخش عملکرد متوسط، بر اساس سری مدل‌های موفق Diana X،  جعبه چسبانی هوشمند با طراحی جمع و جور است و بدون آنکه کیفیت بالای مدل Diana X را فدا کند. با حداکثر سرعت ماشین 450 متر در دقیقه، کاملا مناسب برای گستره وسیعی از عملیات تولیدی در اندازه‌های 55 و 80 و 115 است: انواع جعبه‌های تاشو، لاک باتم، دو جداره، پارتیشن‌دار (مقسم)، مینیاتوری، پاکت‌های پستی، غلاف سی‌دی ساخته شده از جعبه مقوای منعطف از 200 تا 600 گرم و ورق کارتن‌های E-flute. به لطف ساختار ماژولار، می‌توان تجهیزات کنترل بازرسی دیانا و ماژول بریل دیانا را در ماشین بکار گرفت. به همین ترتیب، دیانا هوشمند را می توان با سیستم‌های لجستیک کارتن‌‌بندی جعبه‌ها Diana Packer پشتیبان فرآیند دسته‌سازی و بسته‌بندی مجهز کرد.


21


مشارکت موفق بین هایدلبرگ و ام کی مستر ورک سبد محصولات کاملی از جعبه های تاشو را ارائه می‌دهد. هایدلبرگ در حال حاضر بیش از 500 دستگاه MK تا کنون فروخته است. رشد بازار بسته بندی همچنان برای هایدلبرگ حائز اهمیت خواهد بود. ساخت و ساز جعبه تاشو به حداکثر توان عملیاتی ماشین آلات و راهکارهای ما نیاز دارد. به لطف یکپارچه سازی دیجیتال، ما به طور کامل پتانسیل جدید بهینه سازی در کل فرآیند زنجیره‌ای به نفع مشتریان جعبه های تاشو در سراسر جهان  را آشکار می‌کنیم.


22


گزینه‌های "از کارشناسان بپرسید"

hd bar

پس از ارائه محصولات، شرکت کنندگان این فرصت را داشتند که در جلسات گزینشی شرکت کرده و موضوعات و سوالات خود را مستقیماً با کارشناسان هایدلبرگ در میان بگذارند. هایدلبرگ سه جلسه موازی را ارائه کرد:

 • بخش انتخابی “Prinect”: دستیابی به چاپخانه ای هوشمند با گردش کار بسته‌بندی هایدلبرگ
 • بخش انتخابی “Print”: بینش دقیق در مورد چاپ بسته بندی راهبری شده
 • بخش انتخابی “Postpress”: از ورق تا جعبه تاشو چسبانده شده و آماده حمل

 

IR Icon


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره های تکنولوژیک و کاربردی لطفا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

شماره تماس: 87781401-021

HD4You- وبینار اول
'); //Append the external CSS file. frameDoc.document.write(''); //Append the DIV contents. frameDoc.document.write(contents); frameDoc.document.write(''); frameDoc.document.close(); setTimeout(function () { window.frames["frame1"].focus(); window.frames["frame1"].print(); frame1.remove(); }, 500); }); }); '); frameDoc.document.write(''); frameDoc.document.write(contents); frameDoc.document.write(''); frameDoc.document.close(); setTimeout(function () { window.frames["frame1"].focus(); window.frames["frame1"].print(); frame1.remove(); }, 500); }); }); function CallPrint(strid) { var prtContent = document.getElementById(strid); var WinPrint = window.open('', '', 'letf=0,top=0,width=400,height=400,toolbar=0,scrollbars=0,status=0'); WinPrint.document.write(prtContent.innerHTML); WinPrint.document.close(); WinPrint.focus(); WinPrint.print(); WinPrint.close(); }

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت