instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

تاریخچه

 Dark Blue Line

 

ایران روتاتیو به عنوان یک شرکت خانوادگی حدود هفتاد سال پیش به ابتکار آقای علی اسفرجانی تأسیس شد و از همان زمان، فعالیت‌های خود را به‌عنوان یک شرکت تخصصی در عرصه صنعت رسانه چاپ ایران پیگیری نمود. در طی این مدت، شرکت ایران روتاتیو با قدرت و تداوم رشد نمود و اکنون به‌ عنوان اولين، بزرگترين و فعال‌ترين شركت در صنعت رسانه چاپ ايران، چه از نظر اندازه و چه از نظر سهم بازار، مطرح بوده و پيشرو در ارائه خدمات مشاوره سرمايه‌گذاري، فروش، خدمات فني پس از فروش و آموزش نیروهای سرویس برای خدمت به صنعت رسانه چاپ ايران می‌باشد.

در حال حاضر شرکت ایران روتاتیو به مالکیت و مدیریت عاملی آقای محمدشاپور اسفرجانی، نسل دوم خانواده اسفرجانی، اداره می‌گردد. ایشان تحصیلات مرتبط خود را در کشور آلمان به اتمام رسانده و از تجربه‌ای 40 ساله که اختصاصأ در صنعت رسانه چاپ کسب شده است به ‌عنوان پشتوانه و نیروی محرکه هدایت شرکت بهره می‌گیرد. امنیت و صداقت رمز موفقیت ایران روتاتیو در تمامی این سال‌ها بوده است.
ساختار شرکت ایران روتاتیو بر پایه قدمت و اصالت بنا شده است. در حال حاضر نسل سوم خانواده اسفرجانی مدیریت کل بازاریابی و فروش ایران روتاتیو را بر عهده دارد. شاهین اسفرجانی با برخورداری از پیشینه شناخت بازار و حضور در صحنه تجارت صنعتی امروز همراهی با تیم مهندسین مشاور و فروش ایران روتاتیو در کنار تعیین راهکار، برنامه‌ریزی و ارائه استراتژی بازاریابی را برعهده دارد.
در حال حاضر شرکت ايران‌روتاتيو دارای بیش از 100 نیروی حرفه‌ای و متعهد با سطوح بالای تحصیلاتی و تجربیات حرفه‌ای است که بیش از نیمی از ایشان در بخش‌های سرویس و خدمات پس از فروش، فروش ماشین‌آلات اعم از نو و کارکرده، مواد مصرفی و پشتیبانی فنی، از مهندسین با صلاحیت و باتجربه تشکیل شده است. مشتری‌مداری و پایداری در ارتباط با مشتریان اصلی است که ما به آن معتقد و پایبندیم.

 

 

 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت