instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

شرکت ایران روتاتیو مشاور سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه، پیشرو در ارائه خدمات دانش‌بنیان در حوزه‌های متنوع صنایع چاپ و بسته‌بندی | صفحه رسمی شرکت ایران روتاتیو در برنامه اینستاگرام را دنبال نمایید

تولید منعطف جعبه‌های تاشو - پنجشنبه 24 تیر ماه 1400
در وبینار رایگان هایدلبرگ، در مورد امکانات مختلف Speedmaster CX 104 در تولید جعبه تاشو، اطلاعات لازم را کسب کنید. در ادامه در مورد Speedmaster CX 104 جدید بیشتر بدانید و از کارشناسان ما پرسش کنید.
ادامه

وبینار هایدلبرگ : Speedmaster CX 104

مدل چاپ تجاری خود را گسترش دهید تا شامل چاپ بسته‌بندی با Speedmaster CX 104 باشد - پنجشنبه 31 تیر ماه 1400
در مورد مزایای ویژه Speedmaster CX 104 جدید برای تولید انعطاف پذیر و تغییر از چاپ تجاری به چاپ بسته بندی به صورت زنده یاد بگیرید.
ادامه

وبینار هایدلبرگ : Speedmaster CX 104

پیشرفته ترین فناوری افست ورقی با نسبت فوق العاده عملکرد/ قیمت، پتانسیل گسترده بازار را هدف قرار می‌دهد. Speedmaster CX 104 ماشین چاپ جهانی جدید از هایدلبرگ برای تقریباً تمام الزامات چاپ تجاری و بسته‌بندی طراحی شده است.
ادامه

وقت نمایش است! Speedmaster CX 104

خرید یازده دستگاه ماشین چاپ پیشرفته Speedmaster XL 106
چاپخانههای چاپ و نشر اروپایی ویلکو هلند تصمیم گرفت عمده ماشینآلات چاپ خود را با مجموعا یازده دستگاه ماشین چاپ پیشرفته Speedmaster XL 106 نسل 2020 از هایدلبرگ جایگزین کند.
ادامه

ابر قرارداد هایدلبرگ : سرمایه گذاری عظیم چاپخانه Wilco

پنجشنبه 10 تیر ماه 1400
این برنامه با مونتاژ کلیشه شروع و با اندازه‌گیری رنگ پایان می‌یابد. با حضور در وبینار و اجرای زنده، شاهد آخرین تکنولوژی سوما در فرآیند کامل تعویض کار باشید.
ادامه

وبینار سوما : فرآیند کامل تعویض کار هوشمند

شرکت چاپ هند Rahul Print o Pack با موفقیت دو دستگاه ماشین چاپ جدید Speedmaster CS 92 خریداری شده از کارخانه هایدلبرگ شانگهای را به کار گرفته است. این شرکت اولین دستگاه را در سال 2018 به همراه تجهیزات پیش از چاپ هایدلبرگ Suprasetter 106 CtP به بهره برداری رساند.
ادامه

رشد چاپخانههای هند با تجهیزات هایدلبرگ شانگهای

پلار یکصد و پانزدهیمن سالگی خود را در سال 2021 جشن می گیرد. ما دوست داریم این موفقیت را همراه با شما جشن بگیریم. از ماه مه تا اکتبر 2021 ، ما با استفاده از نرم افزار کاربرپسند، بسیار کارآمد و تحسین بر انگیز کامپیوکات کنترل،بهره وری مشتریان خود را افزایش خواهیم داد.
ادامه

جشن یکصد و پانزدهمین سالگی POLAR

Nordvalls Etikett در حال گسترش ناوگان ماشین آلات خود با دو دستگاه دیگر Gallus Labelmaster است. دو دستگاه ماشین چاپ جدید فلکسو به این شرکت امکان می دهد تا بر سه دستگاه ماشین چاپ از یک مدل و با برند مشابه در ناوگان خود تکیه کند.
ادامه

خرید دو دستگاه گالوس Labelmaster توسط نوردوالز

Bentlage-label GmbH مستقر در بیلفلد، آلمان برای یک دستگاه Gallus ECS 340 سرمایه گذاری کرد. این ماشین چاپ فلکسو 8 رنگ با واحد یکپارچه برجسته سازی فویل سرد، انواع مختلفی از لیبل های فنی را تولید می کند. سیستم ماشین در دسامبر سال 2020 به منظور افزایش ظرفیت نصب شد.
ادامه

سرمایه‌گذاری Bentlage-Label در گالوس ECS 340

Slider

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت