دوره‌های آموزش مدیریت ویژه صنعت چاپ


موفقیت شما، موفقیت ماست

Dark Blue Line

 

از ابتدای قرن حاضر، محیط صنعت با مشکلات بزرگی نظیر: افزايش هزينه‌ها، رقابتی شدن بيش از پيش بازار و افزايش سطح انتظار مشتری دست به گریبان بوده است.


در کشور ما، صنعت چاپ نیز از این موضوع مستثناء نیست و در سال‌های اخیر با چالش‌های زیادی رو‌به‌رو بوده است که از آن جمله به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:
• بالارفتن قيمت تمام شده محصول چاپی
• ثابت ماندن يا حتی پايين آمدن قيمت خدمات چاپی
• لزوم تربيت نيروی انسانی ماهر در کوتاه‌ترين زمان
• مهم‌تر شدن تأثير دانش فنی نسبت به تجربه
• تغيير سريع تکنولوژی و کوتاه شدن طول عمر رقابتی تکنولوژی‌های پیشرفته
• پايين آمدن تيراژ کارهای چاپی به ويژه در بخش چاپ تجاری
• عرضه شدن هر روزه راه‌حل‌های توليدی و خدماتی جديد از طرف رقبا
• ورود رقبای خارجي به بازار مصرف داخلي
• ضرورت کاهش قيمت تمام شده کالای چاپی به منظور حضور در بازارهای منطقه‌ای و جهانی و
• ...

 

خوشبختانه ایران امروز به سمت بهبود اقتصاد و تجارت جهانی پیش می‌رود و کلیه بخش‌های صنعتی ایران و از جمله صنعت چاپ و بسته‌بندی، به اين باور رسيده‌اند كه تأكيد صرف بر توسعه ظرفیت تولید و ارائه خدمات، چاره‌ساز نیست و موفقیت در تحقق استراتژی‌های رقابتی، در گروی افزایش كارايي و اثربخشی توليد است. 
لذا تفکر غالب در میان مدیران صنایع کشور آن است که ضمن بکارگیری فناوری‌های مدرن و پیشرفته روز، جهت نوسازی خطوط تولید، سیستم‌های مدیریتی حاکم بر فرایندهای عملیاتی ، پشتیبانی و مدیریتی واحدهای صنعتی نیز مطابق با استانداردهای جهانی و پایاپای کشورهای پیشرو صنعتی، اصلاح و بروز شود.

از آنجاییکه فناوری و دانش، دو بال جدایی‌ناپذیر موفقیت هستند، مأموریت شرکت ایران روتاتیو ، ایجاد بستر آموزشی مناسب برای مدیرانی است که به دنبال پیشرفت‌های اساسی و مطمئن در زیرساخت‌های مدیریتی کسب و کار خود هستند. لذا شرکت ایران روتاتیو در گامی جدید، فضای آموزشی مناسب را برای ارائه خدمات آموزشی به مدیران صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران فراهم نموده و در جهت ارتقای دانش مدیریت آنها، همت گماشته است. قطعا این رویکرد، منجر به سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه در صنعت نیز خواهد شد.

ما گام نخست را ، همراه با مدرس رشته مدیریت با مدرک دکترای صنایع و سابقه سال‌ها حضور آکادمیک و مشاوره موفق در صنعت چاپ برداشته‌ایم و به منظور ارائه بهترین شرایط آموزشی، امکانات مرکز آموزشی و نمایشگاهی ایران‌روتاتیو (PTEC) را با دانش تخصصی مدیریت تلفیق نموده‌ایم.
تاسیس مرکز آموزشی و نمایشگاهی ایران روتاتیو (PTEC ) بدنبال ایجاد یک فضای آموزشی مرتبط و کاربردی برای صنعت چاپ کشور بوده است. هدف ما در کنار همراهی مدیران صنعت چاپ در مسیر پیشرفت روزافزون، این است که فضا و شرایط مرکز آموزشی و نمایشگاهی ایران‌روتاتیو (PTEC) را به صورت هدفمندتر و تخصصی‌تر، در خدمت آموزش و انتقال دانش آکادمیک و کاربردی ارتقا داده و به مدلی بی همتا نظیر مرکز آموزشی گروه هایدلبرگ(PMA) تبدیل نماییم. 
دانش مدیریت نیز همچون تکنولوژی نیازمند سرمایه‌گذاری است. قطعا سرمایه‌گذاری در یادگیری و ارتقای دانش سازمانی، نقش موثری در موفقیت مراکز چاپی خواهد داشت.


دوره جامع آموزشی مدیریت برای مدیران صنعت چاپ، گام نخست ایران روتاتیو است و قطعا استقبال شما اشتیاق ما را در سرمایه‌گذاری در سیستم‌های آموزشی بین‌المللی و دعوت مداوم از مدرسین و متخصصین داخلی و خارجی و همراه با مدارک معتبر داخلی و بین‌المللی دوچندان خواهد نمود.


از شما دعوت می‌نماییم تا با شرکت در اولین دوره تخصصی آموزش سیستم‌های مدیریتی ویژه مدیران صنعت چاپ، همراه با ما بهروزی و موفقیت را برای صنعت چاپ ایران به ارمغان آوریم.

ثبت نام

بازگشت به بالا چاپ