instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

بازدید کمپانی Zecher آلمان از چاپخانه‌های ایران

 

گام اول در همکاری قدرتمند شرکت ایران روتاتیو و کمپانی Zecher آلمان
تولیدکننده برتر جهانی نوردهای آنیلوکس

 

Dark Blue Line

 

شرکت ايران روتاتيو در راستای توسعه و ارتقای گستره محصولات خود نمايندگی انحصاری کمپانی Zecher آلمان، توليدکننده برتر انواع آنيلوکس، را اخذ نمود. شروع پرقدرت اين همکاری در گام اول با يک برنامه منسجم بازديد از طرف کمپانی Zecher از چاپخانه‌ها در ايران همراه شد.
آقای Sven Krüger مدير ارشد فروش منطقه‌ای کمپانی زچر ضمن بازديد از تعداد منتخبی از چاپخانه‌های فلکسو، ليبل و افست، با برنامه‌های آموزش و ارزيابی در داخل سازمان، تيم فروش، متخصصين فنی، کارشناسان سفارشات و کارشناسان مارکتينگ شرکت ايران‌روتاتيو اطمينان از تسلط و دانش تيم ايران روتاتيو در پشتيبانی از مشتريان اين حوزه را تامين نمود.

آقای شاهين اسفرجانی نايب رئيس هيأت مديره و مديرکل فروش و بازاريابی شرکت ايران روتاتيو معتقد است همکاری با برندهای تراز اول جهان يکی از مهمترين مزايای شرکت ايران روتاتيو در جهت برآورده ساختن نيازهای صنعت چاپ ايران و همچنين ارتقای سطح کيفي توليدات است: «ما همواره در انتخاب شرکای تجاری خود به دنبال سازمان‌های قدرتمندی بوده‌ايم که همچون ايران‌روتاتيو ريشه‌دار بوده و از تفکر سيستماتيک براي بهبود هميشگي محصولات و خدمات بهره‌مند باشند تا روز به روز سطح رضايت مشتريان ما در ايران ارتقا يابد. همراه با آغاز همکاری شرکت ايران روتاتيو و کمپانی Zecher آلمان، مشتريان اين حوزه علاوه بر بهره‌مندي از محصول باکيفيت از امکانات دريافت آموزش، پشتيبانی فني، مشاوره تخصصی در انتخاب محصول و خدمات پس از فروش برخوردار هستند.»


Zecher 13970316 meeting 2


آقای کروگر معتقد است همکاری با شرکت ايران روتاتيو به عنوان شريک تجاری، يک انتخاب بسيار صحيح و تاثيرگذار می‌باشد: «ما تنها به دنبال نماينده‌ای بوديم که همچون کمپانی زچر بزرگ فکر کند و با برخورداری از ديد تخصصی و سيستم حرفه‌ای قابليت مناسبی براي پشتيبانی از مشتريان خود داشته باشد. مهمترين شاخص در انتخاب نماينده فروش در حوزه آنيلوکس‌های چاپ، دانش و تسلط به تکنولوژی چاپ است به ويژه در ايران که دانش چاپ در ميان چاپخانه‌داران در سطح پايينی مشاهده می‌شود و سرمايه‌گذاری در تکنولوژی‌های پيشرفته به کندی صورت می‌گيرد و به علت قديمی بودن ماشين‌آلات، چاپخانه‌داران از اطلاعات روز و کافی در مورد ملزومات ماشين‌های خود برخوردار نيستند. بنابراين ما به نماينده قدرتمند با سابقه فنی مناسب و پرسنل حرفه‌اي نياز داشتيم.»
به اين ترتيب کمپانی زچر با معيار سابقه، قدرت و دانش شرکت ايران روتاتيو را به عنوان نماينده خود انتخاب و درخواست شروع همکاری را اعلام نمود: «زمانی که به دنبال نمايندگی قوی در ايران بوديم يکي از مهمترين شاخص‌ها توان همکاری و پشتيبانی با برندهای برتر ماشين‌آلات چاپ بود. با مشاهده نام برترين برندهای ماشين‌آلات صنعت چاپ در فهرست شرکای تجاری شرکت ايران روتاتيو همچون گروه Gallus، Heidelberg و Soma از انتخاب خود مطمئن شديم. همکاری ما با گروه هايدلبرگ به بيش از 50 سال باز می‌گردد و در ساخت ماشين‌های هايدلبرگ در برج ورنی‌زنی تنها از آنيلوکس‌های برند زچر استفاده می‌شود. همچنين عمده ماشين‌آلات چاپ ليبل گالوس همچون 340 Gallus ECS نيز با آنيلوکس‌های زچر ساخته می‌شوند. از طرفی کمپانی زچر برند ارجح آنيلوکس در ماشين‌آلات چاپ فلکسو Soma و ديگر سازندگان ماشين‌آلات حوزه فلکسو و ليبل نيز می‌باشد.»


Zecher 13970316 sven kruger


آقاي کروگر پيش از بازديد با بررسي‌هاي انجام شده و در طي بازديد خود در ايران، جايگاه شرکت ايران روتاتيو را به عنوان يکی از عوامل موفقيت در بازار ايران برشمرد: «شرکت ايران روتاتيو با سابقه موفق و جايگاه اثبات شده خود در صنعت چاپ ايران و همکاری با برندهای برتر جهانی صنعت چاپ از قدرت کافی برای موفقيت ما در بازار ايران برخوردار است و همچنين گروه گالوس در کشور سوييس نظر بسيار مثبتی نسبت به همکاری خود با شرکت ايران روتاتيو و خانواده اسفرجانی داشت. چنين بازخوردهای مثبتی موجب شده تا انگيزه ما برای پشتيبانی از بازار ايران نيز بيشتر شود.»

 

مدير ارشد فروش منطقه‌ای کمپانی Zecher با شناخت نسبتا کاملی که از صنعت چاپ ايران دارد، معتقد است که وضعيت کنونی صنعت چاپ ايران نامناسب است و تمامی پتانسيل‌های سرمايه‌گذاری در اين صنعت هنوز بالقوه هستند: «سفر پيشين من به ايران در سه سال گذشته بود. در طي بازديدهايی که از چاپخانه‌ها داشتيم از ميزان قديمی بودن ماشين‌آلات متعجب شديم. از طرفی نمونه‌های کليشه بسيار بی‌کيفيت بودند. در صورتيکه کيفيت کليشه در چاپ بسيار مهم است و اگر يک کليشه مناسب توليد نشود، هيچ آنيلوکسی نمی‌تواند موجب ارتقای کيفيت نهايی محصول شود. اما در همان موقع نيز ميزان قابل توجهی تقاضا برای آنيلوکس وجود داشت و سرمايه کافی برای نوسازی آنيلوکس‌ها نيز موجود بود. در واقع مشکل اصلی چاپخانه‌های ايران در تامين آنيلوکس مناسب، شرايط خريد و وضعيت اقتصادی نيست بلکه کمبود دانش نسبت به اين حوزه است. بسياری از مشتريان اطلاعات کمی نسبت به انواع تکنولوژی حکاکی آنيلوکس، کاربردهای آنها و شيوه‌های صحيح نگهداری دارند. همچنين در عمده درخواست‌ها، چاپخانه‌داران اطلاعات فنی آنيلوکس درخواستی خود را در اختيار ندارند که موجب پيچيدگی فرايند سفارش آنيلوکس برای آنها می‌شود. خوشبختانه با همکاری تیم فروش شرکت ايران روتاتيو و دانش تخصصی تيم فروش و پشتيبانی فنی آن مشتريان از امکانات مناسبی برای شناخت بهتر اين محصول بهره‌مند می‌شوند.»

آقای کروگر همچنين در خصوص حمايت از بازار ايران علاوه بر تاکيد به همکاری با شرکت ايران روتاتيو برای ارتقای سطح دانش چاپخانه‌داران اين حوزه، به تنوع محصولات کمپانی زچر و تناسب آنها با انواع نيازهای توليد اشاره کرد: «ما تخصصی‌ترين توليدکننده آنيلوکس در جهان هستيم و اهميت حفظ استاندارد توليد در برند Zecher تا حدی است که تمامی کارخانه‌های توليد و حکاکی در يک فضای توليد در آلمان قرار دارند تا کنترل کيفيت در بالاترين سطح ممکن امکان‌پذير باشد.»

شرکت ايران روتاتيو با همکاری کمپانی Zecher برنامه‌های منسجمی برای ارتقای آگاهی بازار نسبت به تکنولوژی چاپ فلکسو و انواع سيستم‌های ورنی‌زنی در چاپ افست، تکنولوژی آنيلوکس، انواع کاربری آن، شيوه‌های شناخت مشخصات فنی، روش‌های صحيح نگهداری و همچنين انتخاب آنيلوکس مناسب دارد.

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت