instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرمایه‌گذاری با هایدلبرگ برای بازار آرایشی و بهداشتی

 

سرمایه‌گذاری موفق کمپانی هلندی Van de Steeg

به عنوان تولیدکننده بسته‌بندی با ماشین چاپ هایدلبرگ

Dark Blue Line

 

  • مدل کسب و کار مشتری‌محور برای بازار پرپتانسیل
  • یک مرکز جامع برای ارائه تمامی راهکارهای حوزه بسته‌بندی
  • متخصص در بسته‌بندی‌های لوکس و جلوه‌های ویژه عملیات تکمیلی
  • ماشین چاپ هایدلبرگ Speedmaster XL 106 بهترین گزینه با تکنولوژی Hycolor Multidrive و مجهز به واحد ورنی‌زنی دوبل


آقای هرمن نازیته (Hermen Nassete) مدیرعامل کمپانی Van de Steeg در شهر Enschede می‌گوید: «ما خدمات به مشتریان را به طور اختصاصی متناسب با نیازها و انتظارات آنها فارغ از الزامات صنعتی برآورده ساخته و ارائه می‌دهیم.» این موضوع در پیشینه و تاریخچه فعالیت‌های این کمپانی که از سال 1931 تاسیس شده مشهود است. کمپانی Van de Steeg فعالیت خود را ابتدا در صنعت نساجی آغاز نمود. پس از افت سودآوری این کمپانی در این حوزه، تمرکز اصلی به سمت رسانه چاپ معطوف شد و با همکاری شرکت Polydor، چاپ جلد آلبوم‌های صوتی هسته فعالیت‌های این شرکت را تشکیل داد. با پیشرفت رسانه و ورود سی‌دی‌ها، بسته‌بندی ابزار دیجیتالی برای کمپانی‌های عظیمی همچون سونی، وارنر و EMI بازار پرپتانسیلی را ایجاد نمود. تا کاهش پتانسیل این حوزه از بازار طی سال‌های بعد، کمپانی Van de Steeg تجارب موفقی همراه با سهم بیشتر در بازار آرایشی و بهداشتی به دست آورده بود.


 

IRC13980118 News Van de Steeg HDM 01


 

Van de Steeg با 95 نفر پرسنل عضو گروه ASG (بخشی از هولدینگ‌های Atlas Holdings LLC) از سال 2011 به طور کامل به بازار رو به رشد بسته‌بندی وارد شد. این کمپانی از سال 2012 در حال تولید بسته‌بندی برای مشتریان داخلی و خارجی از حوزه‌های آرایشی، عطر و محصولات بهداشتی است. ماشین‌های قدیمی چاپ موجود در این شعبه به پایان ظرفیت بازدهی خود رسیده و پاسخگوی رشد بین‌المللی این تولیدکننده نبودند. آقای نازیته می‌گوید: «ما یک ماشین چاپ هایدلبرگ Speedmaster XL 105 در کارخانه خود در شهر تالگائو اتریش داشتیم و از کیفیت و به خصوص زمان‌های کوتاه آماده‌سازی آن بسیار راضی بودیم. هایدلبرگ همواره به عنوان یک گروه جهانی پشتیبان ما در این ده سال بوده و بهترین گزینه ماشین چاپ برای نیازهای جدید ما یعنی یک دستگاه Speedmaster XL 106 شش رنگ و مجهز به واحد ورنی‌زنی دوبل را ارائه کرده است.


IRC13980118 News Van de Steeg HDM 02


 

ماشین چاپ Speedmaster XL 106 با سطح بالای اتوماسیون برای نتایج فوق‌العاده

Dark Blue Line

ماشین چاپ هایدلبرگ Speedmaster XL 106 از ابتدای سال جاری در چاپخانه واقع در شهر Enschede در حال تولید است و جایگزین دو ماشین چاپ از برند دیگر شده است. Van de Steeg امروز به طور تخصصی در حوزه چاپ مقوای سخت، جلوه‌های عملیات تکمیلی و بسته‌بندی‌های لوکس فعال است. زمان آماده‌سازی کار برای چاپخانه‌ای با میانگین تیراژ 3500 ورق در هر سفارش و تعدد زیاد تعویض کارها، امر بسیار مهمی محسوب می‌شود. برای این منظور واحدهای مرکب‌رسانی Hycolor Multidrive و فرآیند موازی آن بسیار موثر بوده و به طور قابل توجه موجب کاهش زمان‌های آماده‌سازی کار می‌شود. واحدهای مرکب‌رسانی و رطوبت‌دهی را می‌توان در این ماشین به صورت مستقل از موتور اصلی فعال کرد به این معنی که واحدهای مرکب‌رسانی می‌توانند زمانی که پلیت‌ها در حال تعویض هستند یا در زمانی که سیلندرهای لاستیک و چاپ در حال شستشو هستند، شستشو شوند.
رنگ سفید پوششی را می‌توان با نسل جدید سیستم مدیریت رنگ Prinect Image Control 3 اندازه‌گیری و حتی کنترل نمود. این مزیت موجب می‌شود تا کنترل فرآیند و ثبات رنگ در چاپ سطوح شفاف یا متالایز که به وفور در بسته‌بندی‌های لوکس استفاده می‌شود به راحتی به دست آید. آقای نازیته با رضایت خاطر می‌گوید: «آماده‌سازی کارها اکنون سریع است و کیفیت چاپ همراه با امنیت تولید ماشین در بالاترین درجه تامین می‌شود. این ماشین قطعا به بهای بیشتر می‌ارزد و مشاوره دقیق هایدلبرگ ما را در انتخاب بهترین گزینه هدایت کرد.»
از آنجایی که ماشین Speedmaster XL 106 تنها ماشین چاپ موجود در این چاپخانه است، آمادگی بالای آن از طریق قرارداد سرویس 36Plus هایدلبرگ تضمین شده است. این ماشین قابلیت چاپ افست متداول و یووی را دارد که انعطاف کاربری قابل توجهی برای چاپخانه به ارمغان آورده است.


IRC13980118 News Van de Steeg HDM 03

 

از تولیدکننده بسته‌بندی به ارائه‌کننده راهکار جامع بسته‌بندی

Dark Blue Line


امروزه بسته‌بندی‌های باکیفیت سهم تقریبی 70 درصد از کسب و کار کمپانی Van de Steeg را تشکیل داده است و با سهم 30 درصدی چاپ محصولات رسانه‌ای دگرگونی کاملی در این مدل کسب و کار ایجاد کرده است. فعالیت اصلی متشکل از ارائه راهکار و تولید بسته‌بندی‌های لوکس از مقواهای ضخیم و تاشو – از مرحله طراحی تا تکمیل – برای تجارت فروش می‌باشد. جلوه‌های ویژه عملیات تکمیلی در بالاترین سطح کیفیت متضمن چشمگیر شدن بسته‌ها در نقطه فروش می‌شوند. واحد ورنی‌زنی دوبل در ماشین Speedmaster XL 106 امکان کاربری طیف گسترده‌ای از جلوه‌های مات و براق، ورنی‌های یووی، پراکنشی و drip-off را فراهم می‌کند.
موضوع پایداری و کاهش مصرف پلاستیک یک دغدغه مهم در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی است. بسته‌بندی‌های دوستدار محیط زیست ساخته شده از مقوا و ورنی‌های پایه آب یا پایه روغن بسیار در این حوزه مورد توجه قرار گرفته‌اند. آقای نازیته در تایید این موضوع می‌گوید: «در بسته‌بندی‌های باکیفیت در مصارف لوکس، خلاقیت اهمیت دارد و نه قیمت. ما با قدرت به توسعه فعالیت خود در این بازار رو به رشد با ماشین جدید چاپ هایدلبرگ که بسیار مناسب این حوزه است ادامه می‌دهیم.»

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت