instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

نسل نوین ماشین چاپ فلکسو سوما اپتیما

بهینه سازی اپتیما

معرفی نسل نوین ماشین چاپ فلکسو سوما اپتیما

Yellow line

"ابتدایی‌ترین چالش برای چاپکاران، سفارشات چاپی کم‌تیراژ شده است، بنابراین اپتیما جهت سهولت تعویض‌کار، ثبات چاپ و کاهش هزینه‌های اپراتوری، طراحی شد.”

SOMA Optima به عنوان یک ماشین چاپ فلکسو استثنایی و با اپراتوری آسان برای تیراژهای‌کم، عمدتاً جهت کارهای عرض متوسط مانند لیبل‌های دورپیچ، شرینک اسلیوها، ساشه‌ها، کیسه‌های مختلف، سایر بسته‌بندی‌های موادغذایی، لیوان‌های کاغذی، ساک‌های کاغذی و لفاف‌ها شناخته شده است. تعداد زیادی ماشین چاپ سوما در حال استفاده در سراسر جهان می‌باشد.


optima optimize 01


ابتدایی‌ترین چالش برای چاپکاران، سفارشات چاپی کم‌تیراژ شده است، بنابراین اپتیما جهت سهولت تعویض کار، ثبات چاپ و کاهش هزینه های اپراتوری، طراحی شد.

اما تا وقتی که ماشین چاپ اپتیما وجود دارد، فضا برای پیشرفت نیز وجود دارد. بنابر این کمپانی سوما نسل بعدی ماشین چاپ فلکسو اپتیما را رونمایی کرد. اولین چیزی که جلب توجه می‌کند در دسترس بودن سایز بزرگ‌تر با حداکثر عرض چاپ 1050 میلیمتر و طول 650 میلیمتر می‌باشد. اما این فقط شروع است. شما از چه مزایای دیگری می‌توانید بهره‌مند شوید:

اقتصادی جذاب

اپتیما از ابتدا، جهت کاهش هزینه‌های اپراتوری که به سوددهی بیشتر چاپخانه‌ها منجر شود، طراحی شده است. دلایل زیادی برای این امر وجود دارد.

سیستم تنظیم کار هوشمند Falcon II جهت به حداقل رساندن زمان و ضایعات متریال، با تشخیص علایم رجیستر استاتیک چاپ، مفید فایده بوده است. اما آن چیزی که در مورد اپتیما جدید است، امکان نصب سیستم ARUN برای تنظیم کار اتوماتیک، راهکار منحصر به‌فرد آفلاین که مزایای کلیشه چسبان را با دستگاه کاملا اتوماتیک توپوگرافی کلیشه و اندازه‌گیری رجیستر ترکیب می‌کند. سیستم جدید بدون ضایعات نیز به تیراژ کم کمک می‌کند. تنظیمات فشار و رجیستر، دیگر یک چالش نخواهد بود. دکمه را فشار بده و چاپ کن!

نسل جدید کارتریج مرکب، ابزار منحصر به‌فردی است که چاپ رنگ‌های اسپات و هزینه‌های عملیات شستشو را در ماشین چاپ، تا حد امکان کارآمد می‌سازد. این سیستم حداقل یک و حداکثر 5 لیتر مرکب در چرخه مرکب‌رسانی استفاده می‌کند و به همان نسبت، مسیر کوتاه شیلنگ مرکب، به طور چشمگیری، باقی‌مانده مرکب جهت تمیزکاری را نیز کاهش می‌دهد. اپتیمای جدید سیستم پمپ مرکب را بهبود داده است. اپراتور در مورد هر واحد پمپ اطلاعات دارد و می‌تواند بعضی از عملکردهای اصلی را مستقیماً از بخش پمپاژ رنگ کنترل کند. در کنار این سیستم، سیستم شستشوی اتوماتیک Ink Storm است که مکش کامل باقیمانده مرکب از سیستم کامل مرکب‌رسانی که همراه با سیستم‌های سنتی شستشوی اتوماتیک، موجب به حداقل رساندن کاهش مرکب می‌شود. Ink Storm به طور کامل سیستم مرکب رسانی را شستشو می‌دهد. این سیستم تنظیمات شستشوی استاندارد متعددی دارد. کوتاه‌ترین چرخه شستشو 3 دقیقه زمان می‌برد و 5 لیتر حلال مصرف می‌کند.

طراحی چمبر داکتر بلید جدید، تعویض تیغه و نمدی را بسیار آسان و سریع می‌سازد. این سیستم از POSITEC، یک سطح با فناوری نانو غیر چسبنده که به طور انحصاری و با همکاری با مرکز تحقیقات پژوهشگاه مواد و دانشگاه فنی چک در پراگ برای جداره داخلی چمبر ثبت نموده را توسعه داده است. در این سیستم، در عین حال که مقاومت شیمیایی و سایشی بالا می باشد، تنش سطحی کمتری دارد.

از لحاظ ارگونومیکی کارآمد و امکان سفارشی سازی منحصر به فرد

کاملا همانند اپتیمای اصلی، دسترسی در این ماشین چاپ آسان و بدون نیاز به پله یا نردبان است. و کماکان مناطق رول باز‌کن و رول جمع‌کن را از واحد اصلی چاپ تفکیک کرده است. این سیستم، انعطاف در سفارشی ساختن در هر زمان بر اساس نیازهای بازار فعلی را فراهم کرده و با ویژگی‌های اینلاین مانند لمینیت کردن، پوشش‌دهی ، برش و پرفراژ ایجاد ارزش افزوده می‌کند.


optima optimize 02


آیا می‌خواهید ماشین چاپ خود را سفارشی‌سازی کنید؟ سوما این کار را آسان می‌سازد. شما تقریباً هر ترکیبی از سیستم‌های رو در روی تغذیه بی وقفه بدون شفت رول را می‌توانید بسازید و یا همچنین سیستم تغذیه پروانه‌ای دارای چند رول را درخواست کنید. این قابلیت دسترسی به واحدهای بالادست و پایین دست را آسان می‌سازد.

"سوما سیستم پیشرفته کنترل لرزش دورانی را در اپتیما 2 ساخته و به اپتیما اضافه کرده‌اند. این سیستم، لرزش دورانی در بالاترین سرعت ماشین چاپ را درهنگام استفاده اسلیوهای بسیار دقیق HD و یا تکنولوژی چاپ با حیطه رنگی گسترده Expanded Gamut، به حداقل رسانده است."

کیفیت استثنایی

سوما با اپتیما حتی ویژگی‌های کیفی چاپی بهتری نیز ایجاد کرده‌ است.

سوما سیستم پیشرفته کنترل لرزش دورانی را در اپتیما 2 ساخته و به اپتیما اضافه کرده‌اند. این سیستم، لرزش دورانی در بالاترین سرعت ماشین چاپ را درهنگام استفاده اسلیوهای بسیار دقیق HD و یا تکنولوژی چاپ با حیطه رنگی گسترده Expanded Gamut، به حداقل رسانده است. این سیستم پیشرفته شامل نوعی جدید از مهندسی و ویژگی‌های فنی ارتقایی مانند مندرل‌های کامپوزیتی، شاسی یکپارچه، بدنه چدنی واحدهای چاپ، غلاف مندرل مبتکرانه، و نوع جدیدی از طراحی قرارگیری واحد چاپ می‌شود. بدنه های تقویتی مستحکم برای ثبات سیلندر مرکزی، کمترین لرزش بهینه را جهت کیفیت چاپ HD را به ارمغان می‌آورد.


optima optimize 03


سیستم خشک‌کن سه – فن، شامل مدار بسته خشک‌کن‌های میان برجی و تونل خشک‌کن می‌شود که به سریع خشک‌ شدن مرکب کمک می‌کند. راندمان خشک شدن با ویژگی‌های سیستم iDRY برای صرفه‌جویی در مصرف بهینه انرژی به حداکثر میرسد. یک ارتقاء نرم افزاری که می‌تواند ماشین چاپ را با سطوح متفاوت عملکردی خشک‌کن برای حالت‌های مختلف ماشین تنظیم کند.

نسل جدید اپتیما، کنترل کششی (tension control) دقیق را در نقاط اختصاصی مسیر رول در ماشین، بسته به نوع متریال در حال استفاده، ارائه می‌دهد. این سیستم جهت کار با گستره وسیعی از متریال‌های چاپی طراحی شده است که برای چاپخانه‌هایی که کارهای متفاوتی انجام می‌دهند، ایده آل است.

نظارت آنلاین بر ماشین چاپ

سیستم جدید مانیتورینگ ماشین چاپ سوما، نظارت و بهره‌وری بلندمدت و مصرف انرژی مانیتورینگ ماشین چاپ فلکسو اپتیما را بعهده دارد. این یک سیستم امن و آنلاین است که مدیریت راه دور ماشین چاپ را از هرکجای دنیا میسر می‌سازد. شما می‌توانید تعدادی از پارامترهای عملکردی را رصد کرده و همچنین راهی برای رفع ایراد هر مشکلی توسط تیم سرویس سوما را در اختیار داشته باشید.


optima optimize 04


 

IR Icon

پیشرفت‌های بمراتب بیشتری نیز قابل ذکر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسل آینده اپتیما سوما با بخش فروش شرکت ایران روتاتیو تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 87781401-021

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت