Layer 1

 

تکنولوژی جدید کمپانی تکون آلمان

جدیدترین دستگاه اسپکترودنس تکون

SpectroDens

 

اسپکترودنس تکون (TECHKON SpectroDens)  با گزینه  تشخیص تنالیته رنگ‌های اسپات (SCTV)

نسل جدید دستگاه اندازه‌گیری اسپکترودنس تکون که برنده جوایز ابداعات و اختراعات نیز شده است، شامل جدیدترین گرایش در کنترل کیفیت چاپ و بسته‌بندی و همچنین چاپ لیبل و لفاف است. گزینه  تشخیص تنالیته رنگ‌های اسپات (SCTV)، که در استاندارد بین‌المللی ISO 20654:2017 تعریف شده است، بازرسی کیفی دقیق، آسان و قابل اعتماد رنگ‌های اسپات را فراهم می‌کند.

گزینه تشخیص تنالیته رنگ‌های اسپات (SCTV)، به منظور اندازه‌گیری در دو بخش مورد استفاده قرار می‌گیرد: تشخیص تنالیته رنگ‌های اسپات برای اندازه‌گیری یک تنالیته رنگ و همچنین خطوط چاپی.
این گزینه جدید را می‌توانید با آخرین به روزرسانی از طریق سایت www.techkon.com به دستگاه خود بیفزایید.

 

 

 

TECHKON ChromaQA- موفقیت‌های خود را ارائه دهید

 

ChromaQA یک راهکار نرم‌افزاری کنترل کیفیت رنگ است که ماشین‌های چاپ بسته‌بندی و تجاری را به مجموعه‌ای قدرتمند از ابزارهای طراحی شده مجهز می‌کند. این ابزارها به‌وسیله شناسایی مشکلات در اوایل فرآیند تولید عملیات نظارت بر کیفیت رنگ کار در حال چاپ را انجام داده، کاهش تعداد بازتولید و صرفه‌جویی قابل توجه در مصرف مرکب و کاغذ را نیز به دنبال دارد.
ChromaQA  به کاربران این قابلیت را می‌دهد که مقادیر و تلورانس رنگ را برای چگالی، دلتا E، چاقی ترام و سایر بازخوردهایی که کار به خوبی انجام شده است یا تلورانس مورد نظر مشتری اعمال شده است را تعریف نمایند.
ChromaQA از یک معماری سرور/کاربر استفاده می‌کند. کلیه اطلاعات مشتریان ذخیره و یک کپی از آن گرفته شده است و از روی نقطه متمرکز در سرور ابر  Amazon AWS بازخوانی می‌گردد. معماری سرور/کاربر به چاپکاران این امکان را می‌دهدکه یک ماشین چاپ، چندین ماشین چاپ و یا حتی چندین مجتمع چاپی را کنترل نموده و کارهای چاپی مشتریان را همزمان با انجام کار در ماشین چاپ، مدیریت و نظارت کند.

بازگشت به بالا چاپ