instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

بزرگترین قرارداد دو دهه برای هایدلبرگ به برزیل

 

بزرگترین قرارداد دو دهه برای هایدلبرگ به برزیل 

Dark Blue Line

چاپخانه آنلاین برزیلی Printi، بسته کاملی از هایدلبرگ شامل سه ماشین چاپ Speedmaster XL 106 و یک سیستم کامل پلیت ستر Suprasetter 106 را سرمایه‌گذاری می‌کند.

 

  • هدف افزایش ظرفیت چاپی تا 30٪
  • مفهوم نوآورانه Push to Stop و ماشین‌های بسیار اتوماتیک، بهره‌وری و سود قابل توجهی را به ارمغان می‌آورند

brazil 01

پرینتی Printi چاپخانه آنلاین با هدف دستیابی به 30٪ افزایش بهره‌وری با بهره‌گیری از بسته کامل هایدلبرگ شامل سه دستگاه ماشین چاپ Speedmaster XL 106 بسیار اتوماتیک.


هنوز هم قراردادهای بزرگ در صنعت چاپ وجود دارد، که باعث افزایش قابل توجهی در ظرفیت و بهره‌وری از طریق تجهیزات کاملاً جدید می‌شود. در چاپخانه آنلاین برزیلی Printi در سائو پائولو، سه Speedmaster XL 106 جدید و سیستم کامل پلیت‌ستر، Suprasetter 106 از ماه مارس سال جاری توسط هایدلبرگ نصب و راه اندازی و به بهره‌برداری رسیده است. دوازده تکنسین هایدلبرگ این تجهیزات و ماشین‌ها را ظرف هشت هفته نصب کردهاند. پس از این مرحله، دوازده کارمند Printi طی یک دوره فشرده یک ماهه آموزشی با نحوه کار و استفاده از سیستم‌ها آموخته شدند.

هدف کلی Printi افزایش ظرفیت چاپ و بهره‌وری تا 30٪ است. زمان‌های مکانیکی از 40 دقیقه در ماشین‌های قدیمی تا چهار دقیقه در موارد جدید کاهش یافته است. در حال حاضر می‌توان از سه دستگاه ماشین جدید Speedmaster XL 106 هشت رنگ با فناوری کامل و LED UV بهره برد که 18000 ورق در ساعت تولید می‌کنند. این ماشین‌های جدید از مفهوم نوآورانه Push to Stop برای تغییرات کار کاملا اتوماتیک استفاده می‌کنند و دارای بالاترین سطح اتوماسیون می‌باشند. ویراند کمپس Wirandé Campos، مدیر ارشد عامل پرینتی، توضیح می‌دهد:" مهمترین نکته برای ما در افزایش ظرفیت تولید، سرعت و ثبات ماشین هایدلبرگ است. علاوه بر این، همکاری بین هایدلبرگ و پرینتی ما را قادر ساخته است تا هزینه‌های مرکب و انرژی را کاهش دهد و کسب و کار ما را پایدار و کارآمدتر نماید".

 

بزرگترین قرارداد دو دهه برای هایدلبرگ به برزیل

Dark Blue Line


brazil 02

خوشحالی تیم مدیریتی پرینتی از سرمایه‌گذاری جدید 


چاپخانه آنلاین Printi از سال 2012 در حال فعالیت است و یکی از سریع‌ترین چاپخانه‌های آمریکای لاتین به شمار می‌رود. این شرکت بخشی از گروه سیمپرس Cimpress است و در سال 2018 شعبه‌ای در بوستون، ایالات متحده آمریکا ایجاد کرد. مشتریان عمدتاً از فروشگاه اینترنتی برای سفارش چاپ انواع مواد تبلیغاتی مانند برگه‌های تبلیغاتی، بروشورها، پوسترها، کارت‌های ویزیت و حتی بسته‌بندی‌های کوچک با مقادیر کم استفاده می‌کنند. آن‌ها انتظار تحویل سریع و کیفیت بالا را دارند.

به اظهار ریاست هایدلبرگ برزیل، لودویگ الگوور Ludwig Allgoewer "این بزرگترین قرارداد در 20 ساله اخیر برای ما است". سه دستگاه ماشین چاپ Speedmaster XL 106 خریداری شده توسط Printi، دارای بالاترین سطح اتوماسیون و سیستم‌های اتوماتیک در بازار است. این سه می‌توانند 54000 ورق در ساعت تولید کنند. اتوماسیون هوشمند، کیفیت بالا، بهره‌وری و بصرفگی هزینه، Speedmaster را در بازار برزیل و در سراسر جهان پرآوازه ساخته است. سیستم‌های خشک‌کن LED UV به این معنی است که ور‌ق‌های تازه چاپ شده هنگام تحویل بخوبی خشک شده و می‌توانند مستقیم به مرحله پس از چاپ انتقال یابند و بدین ترتیب کل فرآیند تولید سرعت می‌یابد.

Printi در حال حاضر دارای پلیت ستر Suprasetter 106  با ظرفیت نگاشت 42 پلیت در ساعت است. به منظور حفظ ظرفیت‌های افزایش یافته، این شرکت همچنین بر روی یک دستگاه Suptrasetter 106  مازاد با ظرفیت نگاشت 55 پلیت در ساعت مجهز به دو سیستم بارگیری خودکار پالت پلیت سرمایه‌گذاری کرده است. دو CtP در یک خط تولید یکپارچه و خودکار متصل می‌شوند.

 

لینک ویدیو درباره همکاری بین Printi و Heidelberg را تماشا کنید:

https://youtu.be/rKbZ9PEE33c


مشاوره بیشتر در خصوص سیستم‌های کارآمد هایدلبرگ را از مهندسان فروش شرکت ایران روتاتیو نماینده انحصاری گروه هایدلبرگ در ایران بخواهید.

 

خوشحالی تیم مدیریتی پرینتی از سرمایه‌گذاری جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت