instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

دستاوردهای رویداد لیبل اکسپو 2019

دستاوردهای رویداد لیبل اکسپو 2019

لیبل اکسپوی موفق: 

تقاضای فراوان Gallus Labelmaster  و Gallus Labelfire

Yellow line

  • نخستین واحد چاپ دیجیتال ماژولار Digital Printbar
  • تعداد زیادی از ماشین‌های گالوس فروخته شده است
  • ازدحام بازدیدکنندگان در نمایش زنده Gallus Labelmaster با ویژگی‌های جدید و Gallus Labelfire با واحد جلوه تکمیلی دیجیتال DEU

labelexpo slider


پیشگفتار

سنت گالن، اکتبر 2019 - Gallus، عضو گروه Heidelberg ، نتیجه نهایی مثبت خود را از نمایشگاه لیبل‌اکسپو 2019 ، که از 24 تا 27 سپتامبر در بروکسل برگزار شد، کسب کرد. بیش از 5000 بازدید کننده نمایش لیبل در غرفه هایدلبرگ/ گالوس به جمع آوری اطلاعات پرداختند. به خصوص نمایش‌های زنده Gallus Labelmaster با عملکردهای جدید و بهینه شده و همچنین ماشین چاپ دیجیتال کاملاً مجهز Gallus Labelfire با استقبال بی‌شائبه‌ای روبرو شد. تعداد بیشماری از سبد محصولات گالوس در نمایشگاه لیبل‌اکسپو 2019 به فروش رسید.

کریستوف نایر، مدیر کل تجارت لیبل در هایدلبرگ/ گالوس توضیح می‌دهد: "ما از نمایشگاه خود در Labelexpo Europe 2019 رضایتی فراتر به دست آوردیم. با نمایش‌های زنده ما توانستیم به مشتریان خود روش‌های جدید و حتی انعطاف‌پذیری را برای تولید کارآمد و موفقیت آمیز با گالوس در عصر دیجیتالیسم نشان دهیم".

علاقه زیادی به چاپ دیجیتال ماژولار جدید Digital Printbar نشان داده شده است، یک واحد چاپ جوهر‌افشان که به طور خاص برای اجرای دیجیتالی رنگ‌های سفید بسیار پوشان طراحی شده است. با استفاده از عرض چاپ 430 میلیمتر، Digital Printbar از فناوری چاپ دیجیتال مبتنی بر جوهر افشان استفاده می‌کند و قابل انعطاف است زیرا می‌توان آن را در تمام طول ماشین چاپ جابجا کرد.

Gallus Labelmaster با واحد دایکات روتاری سریع

در نمایشگاه لیبل اکسپو 2019، واحد دایکات روتاری جدید با قابلیت بارگذاری از جلو بر روی ماشین چاپ Gallus Labelmaster به نمایش درآمد. با استفاده از واحد جدید دایکات روتاری، هایدلبرگ/ گالوس تغییر فرمت‌های قالب را در کمتر از یک دقیقه بصورت زنده به نمایش گذاشت.

بازدیدکنندگان لیبل‌اکسپو علاوه بر نخستین واحد چاپ دیجیتال جدید Digital Printbar و واحد جدید دایکات روتاری سریع جدید نصب شده بر روی ماشین چاپ Gallus Labelmaster، توانستند اجرای زنده واحد جلوه‌های تکمیلی دیجیتال را که با ماشین Gallus Labelfire یکپارچه شده بود را ببینند. با یک اسموتی در دست، آنها توانستند تا به تولید لیبل اسموتی اختصاصی خود در طرح‌های مختلف نگاهی دقیق بیندازند. چاپ داده های متغیر کامل (fVDP) در ماشین دیجیتال Gallus Labelfire و همچنین امکان عملیات تکمیلی دیجیتال با DEU تعبیه شده بر روی ماشین لیبل‌فایر، اغلب در حین نمایش موضوع بحث حاضران بود.

یکصدمین ماشین Gallus Labelmaster به فروش رسید!

در طول Labelexpo Europe 2019 یکصدمین گالوس لیبل‌مستر فروخته شد. بنابراین، Gallus Labelmaster از سری سیستم ماشین‌های گالوس است که از زمان عرضه به بازار در لیبل اکسپو 2017 تا به امروز به بهترین آمار فروش دست یافته است. در نتیجه، در حال تکمیل موفقیت‌آمیزترین عرضه یک نوآوری محصول در تاریخ گالوس است.

نایر نتیجه می‌گیرد: با شعار ما در لیبل‌اکسپو"با اعتماد شما قدرت یافته ایم" و هدف اینكه ما به مشتریان خود حداكثر انعطاف پذیری ممكن را داشته باشیم، ما همچنان در مسیر عملکرد صحیح و موفقیت آمیز در بازار حاضر و آینده هستیم."

تصاویر


labelexpo 01

تصویر 1: بیش از 5000 بازدید کننده در چهار روز، حاصل موفقیت آمیز هایدلبرگ/ گالوس برای حضور در Labelexpo Europe 2019 است. (منبع: Gallus Ferd. Rüesch AG)


 labelexpo 02

تصویر2: به خصوص نمایش‌های زنده Gallus Labelmaster و Gallus Labelfire با استقبال شایانی روبرو شد. (منبع: Gallus Ferd. Rüesch AG)


 labelexpo 03

تصویر 3: انعطاف‌پذیری برای چاپکاران لیبل: لیبلهای نمایش داده شده در Labelexpo Europe 2019 که در این نمایشگاه تولید شده و جلوه‌های چاپی و تکمیلی بسیاری که در ماشین‌های گالوس امکان پذیر است اعم از دیجیتال، ترکیبی یا معمولی را نشان می‌دهد. (منبع: Gallus Ferd. Rüesch AG)


labelexpo 04

تصویر 4: بازدید کنندگان به واحد چاپ دیجیتال ماژولار جدید Digital Printbar، تغییر فرمت سریع قالب های دایکات و تغییر روند کار نمایش داده شده بصورت زنده بر روی لیبل‌مستر علاقه مند بودند. گرچه ماشینهای چاپ دیجیتال Gallus Labelfire با واحد جلوه‌های تکمیلی دیجیتال (DEU) نیز با تقاضای زیادی روبرو شد. (منبع: Gallus Ferd. Rüesch AG)


labelexpo 05

تصویر 5: نوآوری‌ها و توانمندی‌های روتاری اسکرین نیز همچنان شگفتی بازدیدکنندگان را به همراه داشت


 

برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش مارکتینگ شرکت ایران روتاتیو تماس بگیرید.

87781401- خانم قدمی

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت