Layer 1

 

جدیدترین ماشین‌های پس از چاپ هایدلبرگ

رونمایی جهانی جدیدترین ماشین‌های پس از چاپ هایدلبرگ
در بزرگترین رویداد چاپ بسته‌بندی پس از دروپا

  • چاپخانه هوشمند – بستهبندی بدون نقص، عنوان رویداد هایدلبرگ همزمان با اختتامیه نمایشگاه Interpack در تاریخ 20 اردیبهشت 1396 در شهر ویسلوخ-والدروف آلمان
  • در اختیار داشتن تجهیزات عملیات تکمیلی و یکپارچهسازی فرآیندها زیر یک سقف، امکان کنترل کامل کیفیت را برای مشتریان به ارمغان میآورد
  • ماشینهای جدید دایکات هایدلبرگ Promatrix 106 FC و Promatrix CSB و ماشین جدید جعبهچسبان هایدلبرگ Diana Easy 115 گستره راهکارهای گروه هایدلبرگ در حوزه پس از چاپ را تکمیل کرده است
  • همکاری موفق هایدلبرگ با شریک تجاری خود کمپانی مستر ورک(MK Masterwork)

Dark Blue Line

 

 

گروه هایدلبرگ بلافاصله پس از نمایشگاه Interpack 2016 در شهر دوسلدورف آلمان، مشتریان و علاقمندان را به بزرگترین رویداد چاپ بستهبندی(در نوع خود) پس از دروپا 2016 دعوت نمود.
راهکارهای یکپارچه همراه با گستره وسیعی از محصولات برای صنعت بستهبندی با نمایش زنده تولید در مرکز رسانه چاپ هایدلبرگ(PMC) واقع در شهر ویسلوخ-والدروف به بازدیدکنندگان عرضه شد.
شعار این رویداد همچون رویکرد هایدلبرگ در نمایشگاه Interpack «چاپخانه هوشمند – بستهبندی بدون نقص» بود.
گروه هایدلبرگ در این رویداد یک پلتفرم برای عرضه شاخص راهکارهای پس از چاپ خود و همچنین نمونهای از یکپارچهسازی فرآیندهای پیش از چاپ، چاپ، پس از چاپ و خدمات ارائه داده است. خدمات هایدلبرگ در راستای ارتقای بهرهوری مشتریان، کاهش ضایعات تولید و ایجاد فرصتهای جدید کسب و کار، طراحی شدهاند.
عملیات تکمیلی در چاپخانه، اختصاصا کنترل کامل کیفیت را برای مشتریان فراهم میکند و آنها را از مزایای زمان بیشتر و کیفیت بالاتر بهرهمند میسازد.
ماشین جدید دایکات هایدلبرگ Promatrix 106 FC مجهز به فویلکوبی برجسته گرم و ماشین جدید جعبهچسبانی هایدلبرگ Diana Easy 115 به عنوان نمونه نمایش خواهند داد که چگونه حداکثر اطمینان فرآیندی میتواند از طریق جریان کاری یکپارچه و تحت فلسفه Push to Stop به دست آید.

گروه هایدلبرگ در ادامه عرضه موفق ماشین دایکات صنعتی Promatrix 106 CS و ماشین دایکات با تمرکز تجاری Easymatrix 106 CS، به زودی سه محصول جدید دیگر را همراه با کمپانی MK Masterwork و کمپانی Nove Mesto ارائه میدهد.
ماشین جدید دایکات Promatrix 106 CSB مجهز به سیستم درخط سوسهگیر یک راهکار نوین در سری ماشینهای Promatrix است. این ماشین دایکات نیاز به فرآیندهای دستی پرهزینه و با ضایعات بالا در جداسازی جعبهها را حذف میکند. به این ترتیب مزیت افزایش بهرهوری و کاهش هزینه تولید برای مشتری فراهم خواهد بود. فویلکوبی گرم، تاثیر بصری چاپ را به طور چشمگیر افزایش میدهد. امروز هدف صاحبان برند تاثیرگذاری بر تصمیم خرید مشتری در اولین لحظه مشاهده محصول در قفسه فروشگاههاست و جلوه فویلکوبی گرم یک روش اثبات شده در میان چاپخانهداران در راستای تامین خواستههای برندینگ مشتریانشان است.
ماشین جدید دایکات Promatrix 106 FC با کنترل اتوماتیک بسیار دقیق فویلکوبی، 20 محدوده حرارتدهی با قابلیت کنترل جداگانه و همچنین قابلیت انتقال فویل در راستای عرضی ماشین، از توانمندی استثنایی در ایجاد جلوههای چاپی برخوردار است.
راهکار جدید دیگر هایدلبرگ، ماشین جعبهچسبانی Diana Easy 115 با قابلیت تولید جعبههای چهار و شش نقطه است. این ماشین توسط تیم کمپانی MK Masterwork در آلمان طراحی و در کارخانه Nove Mesto در اسلواکی ساخته میشود. میراث پنجاه ساله و قدرتمند مدلهای Diana هایدلبرگ در این ماشین مستتر است. ماشین Diana Easy 115 همچنین ویژگیهای عملکردی بالاترین کلاس یعنی Diana X با سرعت قابل توجه و بالغ بر 350 متر بر دقیقه را دارا است.
این ماشین همچنین از قیمت بسیار رقابتی برای چاپخانههایی که به دنبال نوسازی ماشینهای قدیمی خود یا توسعه بازار و محصولاتشان هستند داراست.

بازگشت به بالا چاپ