instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

استقبال شایان توجه از Gallus Open Day 2020

استقبال شایان توجه از Gallus Open Day در فوریه 2020

با حضور بیش از 130 بازدیدکننده در مرکز رسانه چاپ گالوس

Yellow line

نمایش‌های زنده از Gallus Labelmaster و Gallus Labelfire

تمرکز بر روی مرکب های کندمهاجرتی و ماژول‌های دیجیتال


Gallus Open Day 01


سنت گالن، دوازدهم فوریه 2020 - بیش از 130 بازدید کننده در رویداد Gallus Open Day  که در ششم فوریه 2020 در سنت گالن، سوئیس برگزار شد، حضور یافتند. دو سیستم چاپ گالوس Labelmaster و Labelfire به طور زنده در مرکز رسانه چاپ لیبل گالوس به نمایش گذاشته شدند. در انجمن دانش، کارشناسان چاپ در مورد آخرین تحولات در مورد مرکب های کندمهاجرتی و همچنین کاربردهای سفید به روش دیجیتال صحبت کردند.


Gallus Open Day 02


نخستین روز رویداد گالوس در سال 2020 در سوئیس با بینش در مورد راهکارهای گالوس و هایدلبرگ و عملکردهای نوآورانه برای تولید لیبل هوشمند همراه بود. بازدیدکنندگان شاهد کارآمدترین تولید لیبل پیشرفته و همچنین آخرین دستاوردهای برجسته Labelexpo بودند:

  • Gallus Labelfire با واحد عملیات تکمیلی دیجیتال (DEU) و فویل کوبی برجسته دیجیتال Metallic Doming
  • Gallus Labelmaster با ماژول چاپگر دیجیتال جدید و واحد دایکات روتاری سریع

شریک زندگی شما برای دیجیتال

در طی این رویداد بازدید‌کنندگان مشاهده نمودند که تولید لیبل چقدر آسان و مقرون به‌صرفه است با Gallus Labelfire با حداکثر سرعت 70 متر بر دقیقه. یک ماشین چاپ هیبریدی دارای قلب دیجیتالی و واحد چاپ جوهر‌افشان با هفت رنگ. همچنین به منظور نشان دادن نحوه تولید لیبل‌های بسیار لوکس، ماشین لیبل فایر با واحد عملیات تکمیلی دیجیتال (DEU) عرضه گردید. این ماژول می‌تواند بصورت اختیاری در خط ماشین ادغام شود. جلوه‌های فویل کوبی دیجیتال و همچنین اثرات برجسته و لمسی، مشتریان این رویداد را به شگفتی واداشت.

موضوعات اصلی: مرکب های کندمهاجرتی و ماژول‌های دیجیتال

در طول کارگاه تشریحی ماژول‌های دیجیتال، Gallus Labelmaster با ماژول چاپگر دیجیتال جدید به طور مفصل توضیح داده شد. هم اکنون می‌توان با اضافه کردن ماژول Digitalbar، امکان چاپ سفید دیجیتالی با جوهر افشان، در هر یک از ماشین های گالوس گنجانده شود. پیش فروش این ماژول در Labelexpo Europe 2019 آغاز گردید و نسخه فروش برای سه ماهه سوم سال 2020 برنامه ریزی شده است.


Gallus Open Day 03


در مرکز چاپ رسانه بازدیدکنندگان می‌توانند بیشتر ببینند که چگونه تولید کارآمد لیبل بر روی ماشین Gallus Labelmaster Advanced با سرعت تولید تا 200 متر در دقیقه، امکان‌پذیر است. بخش دیگری از رویدادهای گالوس برای میهمانان دعوت شده، مذاکرات کارشناسی در مورد الزامات کار با مرکب های کندمهاجرتی، یکی از مهمترین مباحث موجود در بازار چاپ لیبل بود.


Gallus Open Day 04


IR Icon

رویداد بعدی از سوی هایدلبرگ برای مشتریان، چاپکاران علاقه‌مند و صنایع تبدیلی در ژوئن سال 2020 در هنگام "دروپا در ویسلوخ" در دفتر مرکزی هایدلبرگ که از 18 تا 20 ژوئن و 22 تا 23 ژوئن برنامه ریزی شده است، برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت ایران روتاتیو، نماینده انحصاری کمپانی هایدلبرگ و گالوس، تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 87781401-021

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت