instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

دروپا به آوریل 2021 به تعویق افتاد

ویروس کرونا همچنان در حال گسترش است

دروپا به آوریل 2021 به تعویق افتاد

Yellow line


drupa postpnd slider1


نمایشگاه تجاری دروپا که برای 16 تا 26 ژوئن سال 2020 برنامه‌ریزی شده بود به 20-30 آوریل 2021 مصادف با 31 فروردین الی 10 اردیبهشت ماه 1400 به تعویق می‌افتد. با انجام این کار، شرکت نمایشگاه‌های تجاری دوسلدورف به دنبال توصیه تیم مدیریت بحران دولت فدرال آلمان برای در نظر گرفتن اصول موسسه رابرت كوخ هنگام ارزیابی خطر وقایع مهم تصمیم به این امر گرفت. بر اساس این توصیه و افزایش قابل توجه اخیر تعداد مبتلایان به ویروس کرونا جدید (SARS-CoV-2) از جمله در اروپا، شرکت نمایشگاه‌های تجاری دوسلدورف ارزیابی مجدد این وضعیت را انجام داده است. علاوه بر این، بر اساس حكم عمومی صادر شده توسط شهر دوسلدورف در 11 مارس 2020، رویدادهای مهم با حضور همزمان بیش از 1000 شركت كننده بطور کلی ممنوع اعلام شده است.

ورنر م. دورنشاید، رئیس هیئت مدیره شرکت نمایشگاه‌های تجاری دوسلدورف Messe Düsseldorf GmbH تأکید می‌کند: "این تصمیم با مشورت نزدیک با هیئت های مشاوره و انجمن های حامی ما گرفته شده است." همچنین بیانگر خواسته‌های صنایع انفرادی است: "به عنوان شریک آنها، ما در حال حاضر همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا تلفات اقتصادی متحمل شده برای غرفه داران خود را کاهش دهیم".

توماس گایزل، شهردار کلان‌شهر دوسلدورف و رئیس هیئت نظارت بر شرکت نمایشگاه‌های تجاری دوسلدورف تأکید می کند: "شهر دوسلدورف دستورالعمل‌های دولت ایالتی را دنبال می‌کند. هدف ما این است که سرعت انتشار ویروس کرونا را کاهش دهیم تا سیستم درمانی بتواند به درستی عملکرد خود را ادامه دهد".

تأخیر در گسترش ویروس تا حد امکان نیز طبق اعلام موسسه رابرت کوخ (RKI) اعلام شده است. به منظور تحقق مسئولیت شرکت نمایشگاه‌های تجاری دوسلدورف در پیشگیری از ریسک، این شرکت در وهله اول مجبور بود از افزایش خطر ابتلا به عفونت در حوادث مهم به حداقل برساند. اقداماتی برای کاهش خطر انتقال در حوادث مهم، که موسسه رابرت کوخ به روشنی تعریف کرده است، مانند تهویه محل مناسب به منظور کاهش خطر عفونت، محرومیت افراد از خطر ابتلای گروه‌ها و نصب کامل غربالگری ورودی، که عملاً اجرای آن غیر ممکن است. همچنین، با توجه به پیشرفت سریع غیرقابل پیش‌بینی و ابعاد رویدادهای مختلف با بیش از 60،000 شرکت کننده، اقدامات غیر قابل مقایسه و غیر معقول بوده‌اند.

ریاست دروپا، کلاوس بولزا-شونمان Claus Bolza-Schünemann نیز با این نظر موافق است: "به تعویق انداختن دروپا پس از آخرین تحولات امری اجتناب ناپذیر بود. بنابراین تصمیم گرفته شده صحیح و مسئولانه است. قرار بود تا بسیاری از غرفه‌داران آماده‌سازی لجستیکی خود را از نیمه ماه مارس آغاز ‌کنند، اطلاعیه امروز مبنی بر تعویق افتادن همه افراد را تحت تأثیر قرار داده و به واکنش وا می‌دارد تا دوباره برنامیه ریزی کرده و تهیه و تدارک ببینند و برای تاریخ رویداد در آوریل 2021 آماده شوند. هیجان "آینده را در آغوش بگیرید" کمرنگ می‌ماند - همچنین در سال 2021 ".

با توجه به افزایش خطر ناشی از یک نمایشگاه با مشارکت چشمگیر بین المللی، انجمن‌های صنعت نیز از این اطلاعیه استقبال می‌کنند. دکتر مارکوس هیرینگ، مدیر عامل انجمن تجاری فناوری چاپ و کاغذ VDMA، می‌گوید: "دروپا مهمترین مکان ملاقات برای صنعت چاپ بین المللی است" "درستی شعار، آینده را در آغوش بگیرید، با تماس‌های شخصی، بین المللی و ارائه زنده محصولات زنده توصیف می شود. خطر ابتلا به عفونت در حال حاضر خیلی زیاد است. بنابراین ما از تصمیم به تعویق انداختن این رویداد حمایت می‌کنیم و مشتاقانه منتظر موعد آن در سال آینده هستیم. "

صنعت هتل‌داری دوسلدورف همچنین از طریق سازمان متولی DEHOGA (اتحادیه تجاری برای صنعت میهمان‌نوازی) هشدار مهمی را ارسال می کند. جوزپه سایتا، ریاست سازمان متولی DEHOGA (دوسلدورف/ گروه منطقه نویس راین-کرایز) و رالف دی. اشتاینرت ریاست هتل‌ها و گروه گردشگری دوسلدورف/ نویس راین-کرایز) به اتفاق تاکید دارند: "ما از اعضای خود و کل صنعت درخواست می‌کنیم که هنگام بازخوانی توسط غرفه‌داران و بازدید‌کنندگان، انعطاف پذیر باشند. نمایشگاه‌های تجاری مانند دروپا نقش بسیار مهمی برای شهر، صنعت هتل‌داری و تجارت پذیرایی ایفا می‌کنند. در نتیجه به نفع ما نخواهد بود که در این شرایط حسن‌نیت نشان داده نشود."

ورنر م. دورنشاید، رئیس هیئت مدیره شرکت نمایشگاه‌های تجاری دوسلدورف، از اتفاق نظر عمومی و ترغیب در این شرایط ویژه ابراز خرسندی می‌کند: "ما از همه شرکا بخاطر همکاری عالی که در زمان تصمیم‌گیری‌های حساس و دشوار دارند تشکر کنیم. ما خوشحالیم که تاریخ‌های جدید خیلی سریع یافت شد تا کلیه افراد آسیب‌دیده را قادر به برنامه‌ریزی مجدد کند. "

 

IR Icon


برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت ایران روتاتیو، نماینده انحصاری کمپانی هایدلبرگ، تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 87781401-021

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت