instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرمایه‌گذاری Amcor برای ماشین فلکسو SOMA Optima 2

سرمایه‌گذاری Amcor برای ماشین فلکسو سوما Optima 2

خرید چهارمین ماشین SOMA Optima 

Yellow line

ماشین چاپ اوپتیما برای کاهش زمان تنظیم در طی تغییر تولیدات چاپ بسته بندی انعطاف‌پذیر پیش‌بینی شده است.

SOMA اعلام کرد که Amcor برای یک ماشین چاپ فلکسو هشت رنگ جدید SOMA Optima2، چهارمین ماشین SOMA Optima در مکزیک سرمایه‌گذاری کرده است. این ماشین در کنار ماشین‌های موجود شرکت در این سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.


opt slider


Amcor یک رهبر جهانی در توسعه و تولید بسته‌بندی حوزه مواد غذایی، نوشیدنی، دارویی، پزشکی، سلامت شخصی و خانگی و دیگر محصولات است. Amcor با شرکت‌های پیشرو در سراسر جهان برای محافظت از محصولات خود و افرادی که به آنها تکیه می‌کنند، کار می کند. این فعالیت با تمرکز بر تمایز برند‌ها و بهبود زنجیره‌های ارزش از طریق عرضه طیف وسیعی از بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر و سخت، کارتن‌های مخصوص، بسته شونده‌ها صورت می‌پذیرد. مشتریان از استعداد و امنیت بی‌نظیر، دستاوردهای بسیط و جامع، بهترین فعالیت‌های صنعتی و نوآوری برتر و همچنین تعهد جدی به بسته‌بندی و پایداری پویا، برخوردار هستند.

2

www.amcor.com

بنا به اظهار اسمعیل مونتز- مدیر اجرایی: "با استفاده از Optima2 820-8 EG ، ماشین رول عرض 820 میلی‌متر با هشت واحد چاپ تولید شده توسط SOMA ، Amcor با روند بازار مکزیک در بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر، در درجه اول با کاهش زمان تنظیم در هنگام تغییر محصول سازگار خواهد شد".

ماشین چاپ Optima2 نقطه اوج پیشرفت‌های اخیر در تکنولوژی و طراحی فلکسو می‌باشد. این مجموعه دارای چندین ویژگی منحصر به فرد و برجسته است که بهره‌وری استثنایی، استحکام چاپ و راندمان هزینه در حال اجرا را به ارمغان می‌آورد. به عنوان مثال، ماشین چاپ Optima2 به یک سیستم کنترل پیشرفته لرزش دورانی مجهز هستند که باعث کاهش لرزش سیلندر مرکزی برای بهینه سازی کیفیت چاپ در سرعت‌های بالای ماشین چاپ می‌شود. برج های با سیلندرهای چاپی و آنیلوکس با تأکید بر استحکام، دقت و قابلیت اطمینان طراحی شده اند تا به طور مداوم نقاط ریز ترامه را با رجیستر کامل حفظ نمایند و لرزش دورانی را در سرعت های بالا به حداقل ممکن می‌رسانند. این امر به ویژه در هنگام استفاده از کلیشه‌های HD یا با حیطه رنگ گسترش یافته بسیار مهم است.

با استفاده از سیستم ARUN، رجیستر کردن و تنظیم فشار به طور خودکار و بدون هیچ‌گونه تلاش اپراتور تنظیم می‌شود. نتیجه این است که کارهای چاپی سریع‌تر آماده به تولید می‌شوند و تقریباً میزان باطله راه اندازی در حد صفر است.


3


سیستم کارتریج مرکب با کم کردن حجم مرکب و ضایعات باقیمانده، به چاپکاران ابزاری برای کاهش هزینه مرکب ارائه می‌دهد. این نوآوری سوما به خصوص در چاپ کارهایی که از رنگ‌های گران قیمت (به عنوان مثال، جلوه ویژه با فرمولاسیون مرکب‌های متالیک) استفاده می‌شود مفید است. بر اساس تجربه فعلی، به طور متوسط 17.9٪ میزان مصرف مرکب قابل صرفه جویی است.

سیستم پیشرفته مانیتورینگ ماشین چاپ SOMA امکان کنترل و نظارت طولانی مدت بر راندمان ماشین چاپ فلكسوگرافی Optima2 و مصرف انرژی از طریق اینترنت را فراهم می‌آورد. بنابراین، تیم مجرب سرویس ماشین‌های چاپ SOMA در لانسکروون ، جمهوری چک می‌تواند از بیش از 9500 کیلومتر دورتر بر عملکرد ماشین چاپ در گوادالاجارا نظارت کند.

Amcor Flexibles LatinAmerica، ماشین چاپ جدید فلکسو Optima 2 را در ژوئن 2019 نصب کرد.

 


IR Icon

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ماشین فلکسو اوپتیما با کارشناسان فروش شرکت ایران روتاتیو نماینده انحصاری کمپانی سوما در ایران تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 87781401-021

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت