Layer 1

 

آموزش مدیریت کیفیت

ایران روتاتیو برگزار کرد:
شروع موفقیت‌آمیز دوره دوم آموزش مدیریت

Dark Blue Line

 

اولین جلسه از دوره دوم آموزش مدیریت ویژه صنعت چاپ با مبحث مدیریت کیفیت روز پنجشنبه 14 دی‌ماه در PTEC برگزار شد و مورد استقبال مدیران ارشد، مدیران تولید و مسئولان کنترل کیفی شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی از تهران و شهرستان‌ها قرار گرفت.
در جلسه آموزش مدیریت کیفیت، انواع مدل‌ها و شیوه‌های پیاده‌سازی مدیریت کیفیت همراه با مثال‌های کاربردی در صنعت چاپ مطرح شد. به طور کلی هدف نهایی مدیریت کیفیت، جلب نظر مشتری و تبدیل او به مشتری وفادار است و برای رسیدن به این هدف تمامی سطوح مختلف مدیریت و کلیه کارکنان یک بنگاه تجاری یا چاپخانه با تلاش مداوم و بی‌وقفه در جهت انجام تمامی فعالیت‌های تولیدی یا خدمات بکوشند.

 

انواع تکنیک‌های ارتقای کیفیت در چاپخانه همراه با تشریح رابطه و تاثیرگذاری مدیریت کیفیت بر کاهش هزینه از جمله موارد متعددی بود که در این جلسه توجه شرکت‌کنندگان را جلب کرد؛

 

2nd Management Course PTEC Quality 6    آقای پیام چمن‌رخ رئیس هیأت مدیره شرکت چاپ و طرح پیام رسان فردا ایرانیان، معتقد است که جامعیت مطالب یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت این دوره است: «مبحث مدیریت کیفیت موضوع مناسبی برای شروع دوره دوم آموزش مدیریت بود و صد در صد در دیدگاه‌های ما در مدیریت مجموعه و نگاه به موضوع کیفیت تأثیرگذار بوده است و راغب به حضور در جلسه دوم از این دوره هستیم. چنانچه جامعیت مطالب با پرسش و پاسخ و طرح مسائل شرکت‌کنندگان همراه گردد، دوره به لحاظ عملکرد بسیار مفیدتر خواهد بود. در نهایت مطالب ارائه شده و شیوه آموزش بسیار مناسب و خوب بود و از این بابت از مجموعه ایران روتاتیو و استاد محترم دوره تشکر می‌کنم.»

 

شرکت ایران روتاتیو باتوجه به اهمیت بهره‌وری دوره برای شرکت‌کنندگان از تمامی امکانات موجود برای ارتقای آن استفاده می‌کند. تمامی مباحثی که در این دوره‌های آموزش مدیریت ارائه می‌شوند برای پوشش بیشتر مطالب بسیار فشرده و با هدف انتخاب کاربردی‌ترین شیوه انتقال برنامه‌ریزی شده‌اند.

 

2nd Management Course PTEC Quality 8    مجتمع چاپ و بسته‌بندی هودیس پارس با تجربه حضور در دوره اول در تابستان از مجموعه‌هایی است که به صورت گروهی از مسئولان و مدیران تولید، برنامه‌ریزی و تضمین کیفیت در جلسات ثبت نام می‌کنند تا بیشترین بهره‌وری را از مفاهیم کسب کنند. خانم نسیم نزهت کارشناس تضمین کیفیت این مجموعه با تاکید بر عدم وجود سیستم‌های مدیریتی در عمده چاپخانه‌های ایران به میزان تاثیرگذاری این دوره اشاره می‌کند: « مبحث مدیریت کیفیت از آنجاییکه قدرت تشخیص کاملی به مدیران برای یافتن ایرادها و مشکلات سیستم‌های عملیاتی می‌دهد، انتخاب مناسبی برای اولین جلسه از این دوره بود. می‌توان گفت چنانچه ترکیب این مباحث با آموزش‌های کارگاهی تخصصی برای اشکالات موجود در چاپخانه‌ها همراه شود به دوره‌ای بی‌نقص به لحاظ آموزش و ارتقای دانش صاحبان صنعت مبدل خواهد شد. بسیاری از موارد و مدل‌های اجرایی که در این جلسه مطرح شد تاثیر قابل توجهی در دیدگاه ما نسبت به پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت در مجموعه هودیس پارس دارد که کاملا کاربردی و قابل انجام است. از آنجاییکه که مخاطبین این دوره در سطح مدیران تعیین شده است، حضور در این دوره را برای تمامی مدیران صنعت چاپ مثبت و موثر می‌دانم.»

 

 

   
2nd Management Course PTEC Quality 7    آقای فرهاد کریمی‌پور از مجتمع چاپ و بسته‌بندی یاقوت سبز بروجرد یکی از مراکز رو به رشد و موفق در عرصه بسته‌بندی برای اولین بار در این دوره حضور داشت و معتقد است که مبحث مدیریت کیفیت در سطح یک واحد کامل دانشگاهی و بسیار کامل ارائه شد: «چاپخانه‌های ایران با مشکلات عمده‌ای در تولید مواجه هستند و بسیار نیازمند آموزش و ارتقای دانش در تمامی سطوح می‌باشند. ما قطعا در جلسات آتی این دوره شرکت خواهیم کرد و به همکاران خود نیز پیشنهاد می‌کنیم تا از این فرصت برای بهبود بهره‌وری خود در تولید استفاده کنند. عمده مدل‌ها و موارد طرح شده در این جلسه در خصوص مدیریت کیفیت قابل اجرا در چاپخانه‌ها است و ما نیز در مجموعه خود از آنها بهره خواهیم برد. چنانچه این مباحث با مثال‌های عملی و تخصصی چاپ همراه شود، گام بسیار تاثیرگذاری در ارتقای دانش چاپخانه‌ها محسوب می‌شود.»

 

شرکت ایران روتاتیو مشتاقانه نظرات و پیشنهادات شرکت‌کنندگان را برای ایجاد تنوع و تعدد بیشتر در مطالب ارائه‌شونده در این دوره‌ها استفاده می‌کند. دوره دوم آموزش مدیریت با چهار مبحث مدیریت عملکرد و بهره‌وری، مدیریت موجودی(انبار)، مدیریت تعمیر و نگهداری و مدیریت زنجیره تأمین ادامه خواهد یافت.

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جلسات آتی دوره آموزش مدیریت از طریق لینک زیر و یا تماس با بخش آموزش شرکت ایران روتاتیو به شماره 87781312 اقدام فرمایید.

معرفی دوره و ثبت نام.

 

 

بازگشت به بالا چاپ