instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

اعطای گواهینامه مشارکت EGP به سوما

گواهی مشارکت چاپ

با حیطه رنگی وسعت یافته Expanded Gamut Printing به سوما اعطا شد

Yellow line


logo


گواهینامه مشارکت EGP به تولید‌کننده ماشینهای چاپ فلکسو با کیفیت بالا Soma spol. s.r.o, از جمهوری چک اعطا شد. این گواهینامه عملکرد موفقیت آمیز شرکت در یک فرآیند تولید مدرن را به رسمیت می‌شمارد. این گواهی توسط Marvaco Ltd، پیشگام در فناوری مدرن چاپ با حیطه رنگی وسعت یافته EGP اعطا شد.

soma logo

سوما تولید‌کننده ماشین‌های چاپ فلکسو با قابلیت اثبات شده در ساخت دستگاه‌های پایدار و دقیق است که با موفقیت می‌تواند با سیستم رنگی مدرن EGP، تطبیق یابد. اولین پروژه EGP بین سوما و مارواکو در سال 2015 آغاز شد و نتیجه آن کار فوق العاده با کیفیت "Petfood" بود که با دقت 100 Lcm (254 lpi) را روی فیلم OPP در دروپا به چاپ رساند. از آن زمان سوما و مارواکو، سیستم رنگی EGP را نیز برای مرکبهای پایه آب روی کاغذ و مرکب های پایه حلال بر روی لیبل های خود-چسب اجرا کرده‌اند، که با خطوط ترام بسیار دقیق 70 Lcm (178 lpi) چاپ شده اند. این گواهی به دلیل کیفیت بالا و کارآیی عالی فرآیندهای چاپ شده در دو سال گذشته اعطا میشود و تأیید میکند که نتایج چاپ EGP با فناوری Soma در سطوح چاپی مختلف بسیار عالی بوده است.

فناوری چاپ بسته‌بندی با حیطه رنگی گسترش یافته در بین چاپکاران پیشرفته روزانه بکار گرفته می‌شود. برای تسهیل اجرای آسان‌تر و شناخت فرآیند، Marvaco و شرکت شریک آمریکایی آن CSW ، به مرحله اعطای گواهینامه‌های مشارکت به شرکت‌های تولید کننده ماشین‌های چاپ فلکسوگرافی و دیگر تامین کنندگان رسیده‌اند.

شرکت‌های چاپ برای اجرای فناوری EGP به شرکای ماهر و توانمند نیاز دارند. کای لانکینن، مدیر عامل مارواکو می‌گوید: عملکرد سوما در ساخت ماشین‌های چاپ فلکسو کارآمد و دقیق، با مواد و مرکبهای مختلف مورد آزمایش و ارزیابی قرار گرفته است. وی ادامه می‌دهد که پایداری و تکرارپذیری ماشین‌های فلکسو Soma Optima انتظارات صاحبان برند را از نظر کیفیتی برآورده می‌کند و این فرایند سخت‌ترین نیازهای تولیدی چاپکاران را برآورده می‌سازد.


soma epg 02


فناوری EGP چاپ بسته‌بندی با کیفیت، کارآمد و پربازده‌تر و بدون نیاز به رنگ‌های ساختگی را امکان‌پذیر می‌کند. رنگ های تجاری نامدار قابل پیش بینی‌ و دقیق با ترکیب مرکب به کمک دیجیتالی اجرا می‌شوند. طیف رنگی غنی شده است به عنوان مثال، با مرکبهای اضافی OGV (نارنجی ، سبز ، بنفش) مرکب‌های پردازشی، که تعداد سایه‌های رنگ را در مقایسه با سری‌های رنگی + Pantone ضرب می‌کند. حتی سایه‌های روشن کاملا تمیز اجرا می‌شوند. با استفاده از EGP، رنگ‌های تجاری نامدار که در گذشته با روش CMYK محدود شده اند ، می‌توانند به روشی تقریباً بدون محدودیت ، با کنترل بهتر و دقیق‌تر چاپ شوند‌، سری به سری.

از دیگر مزایای فناوری EGP، تولید موازی محصولات مختلف به طور همزمان و مقرون به صرفه‌تر برای چاپ‌های با تیراژ پایین است. استفاده از رنگ‌های ساختگی Pantone در چاپ بسته‌بندی نیز ممکن است. صاحبان نام‌های تجاری و شرکت‌های چاپی بین المللی به طور گسترده‌ای به سمت چاپ با حیطه رنگی توسعه حرکت می‌کنند و به EGP علاقه بیشتری نشان می‌دهد.


soma epg 03

در عکس از چپ به راست: مدیر بازاریابی سوما - پیتر بلاسکو، مدیر پروژه - رومن درسلر، مدیر بازرگانی - پاولا کوشا، مدیر مرکز فناوری - زبینک زمانک و مارتین شجبل - متخصص فناوری.


 

 

IR Icon

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت ایران روتاتیو نماینده انحصاری کمپانی سوما در ایران تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 87781401-021

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت