instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

اوپن هاوس کمپانی SOMA - پاییز 1397

 

شرکت ایران روتاتیو دعوت می‌نماید:

SOMA Open House 06 Nov. 2018

اوپن هاوس کمپانی سوما، 15 آبان 1397

مرکز جهانی سوما در کشور جمهوری چک

Dark Blue Line

 

در این رویداد ماشین‌های Optima و Optime2 سوما با عرضه تکنولوژی‌های نوظهور با رویکرد سبز (محیط زیستی) به نمایش گذاشته خواهند شد. Soma در اوپن هاوس پیش رو چاپ فلکسو با اوج کیفیت برای نمونه‌هایی که پیش از این با روش روتوگراور چاپ می‌شده را حتی با تعداد رنگ کمتر و هزینه پایینتر را نمایش می‌دهد، در عین حال طراحی bouncing برای تکنولوژی پیشرفته کنترل لرزش سیلندر مرکزی در حال چرخش و همچنین آماده‌سازی و راه‌اندازی چاپ با باطله صفر، الهام بخش علاقمندان و سرمایه‌گذاران این حوزه از صنعت خواهد بود.


Soma Optima


هر دو ماشین Optima و Optima2 با طراحی بهینه برای دستیابی به اوج کیفیت با تولید اقتصادی در این رویداد به نمایش گذاشته خواهند شد. کمپانی سوما با طراحی منحصر به فرد سیستم ARun با مفهوم ضایعات صفر امکان راه اندازی ماشین فلکسو با 0 متر باطله را به ارمغان آورده است. 

برای دریافت جزییات بیشتر جهت حضور در رویداد و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با بخش مارکتینگ شرکت ایران روتاتیو به شماره تماس 87781312 تماس حاصل فرمایید.

 

 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت