Layer 1

 

گالوس در لیبل اکسپو 2017

گالوس در خط پیشتاز

لیبل اکسپو 2017 : گالوس ساختار جدید پیکربندی خود را بهمراه ابداعات و نوآوری‌های گسترده‌تر در حوزه دیجیتال، عرضه می‌نماید.

 

 

کمپانی گالوس به عنوان یک تامین‌کننده عمده صنعت لیبل و زیر مجموعه گروه هایدلبرگ آلمان، تحت شعار " برای موفقیت، تندتر" در نمایشگاه امسال شرکت خواهد نمود.  این بار گالوس بطور یقین با شتاب بیشتری در لیبل اکسپو بروکسل ظاهر خواهد شد، جایی که نگاه‌ها بر روی ماشین های جدید Gallus Labelmaster و Gallus Labelfire خیره خواهد ماند. در کنار این دو، آخرین رده خدمات گالوس و حوزه چاپ اسکرین به معرض نمایش گذاشته می‌شود. کمپانی گالوس در صدد است تا با حضور فوق‌العاده چشمگیر خود، هرچه بیشتر شرکت‌کنندگان این نمایشگاه تجاری را تحت تاثیر قرار دهد.

دانلود بروشور لیبل اکسپو 2017  

Dark Blue Line

 

Gallus Labelmaster Basic و Gallus Labelmaster Advanced

نهایت انعطاف‌پذیری

با اتکا بر عرضه موفقیت آمیز ماشین Gallus Labelmaster در طی رویداد روزهای نوآوری گالوس در سپتامبر 2016، هم‌اکنون گالوس در پی پرده‌برداری از ماشین Gallus Labelmaster Advance مجهز به سیستم چند رولی (Multi-Web) در لیبل اکسپو 2017 می‌باشد. نمونه مقدماتی این ماشین نیز به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

طراحی فوق العاده و مدولار خط تولید ماشین Gallus Labelmaster Advanced، ترکیبی است از حداکثر انعطاف پذیری بهمراه سطح بالای اتوماسیون. این ماشین چاپ جدید، فرآیندهای متنوع بی‌نظیری را برای چاپکاران لیبل به ارمغان می‌آورد؛ چرا که واحدهای متنوع چاپ و عملیات تکمیلی در این ماشین می‌توانند به راحتی و بسیار سریع، در هر جایگاهی از ماشین تعویض شوند.

کلیه مدل های ماشین چاپ Gallus Labelmaster با ساختار منحصربفردی طراحی شده اند که بر حسب الزامات اختصاصی هر مشتری پیکربندی می شوند. با آزادی عملی که کاربران در انتخاب مدل ها دارند، این سری بالاترین امنیت در سرمایه گذاری را تضمین نموده و برای خریداران انعطاف پذیری لازم به منظور پاسخگویی به تغییرات آتی صنعت چاپ لیبل را تسهیل می نماید.

 

 

پیکربندی جدید ماشین Gallus Labelmaster شامل ماژول‌های متشکل از دو واحد چاپی است. این ماژول‌ها در سه رده متفاوت قابل انتخاب است. سری پایه در بر گیرنده کلیه استانداردهای ضروری چاپ لیبل می باشد. سری Plus انعطاف قابل توجهی را جهت پوشش بسیاری از عملیات چاپی در صنعت چاپ لیبل ارائه می‌دهد و خط Advanced هرگونه الزاماتی را برآورده ساخته و قادر به عرضه پیکربندی با حداکثر و یا حداقل اتوماسیون ضروری است. با ارائه این سیستم مدولار، کمپانی گالوس چاپکاران لیبل را مطمئن می‌سازد تا قادر به پاسخگویی هرگونه نیاز بازار بوده و همواره برای توسعه بازار آینده، آماده باشند. تمامی این امکانات برای سطحی از سرمایه‌گذاری است که در گذشته برای تولید محصولات لوکس و درجه یک توجیه‌پذیر نبود.

ساختار ماشین جدید Gallus Labelmaster مجموعه‌ای از ویژگی‌های برجسته را عرضه می‌نماید، از جمله مسیر بسیار کوتاه 1.4 متری رول بین واحدهای چاپ و سرعت تولید بسیار بالای 200 متر در دقیقه که در واقع این ماشین را مبدل به سریع‌ترین ماشین چاپ لیبلی ساخته که گروه گالوس تا کنون ارائه داده است. این ماشین چاپ می‌تواند بصورت مرکزی توسط یک پنل لمسی HMI کنترل شود؛ در عین حال تنظیم دستی ماشین توسط اپراتور نیز امکان‌پذیر است، بطوری که اپراتور قادر است تغییرات را بسیار آسان و مهتر از همه، خیلی سریع در ماشین اعمال نموده و در نتیجه تنظیمات در زمان بسیار کوتاهی به انجام می رسد. سیلندرهای چاپ آلومینیومی بسیار سبک که بطور ویژه مخصوص این ماشین توسعه یافته‌اند، تعویض بسیار سریع طی چند گام کوتاه را میسر کرده و در نهایت تعویض سریع کار بصورت موازی را تضمین می کند.

 

 

محفظه مرکب بهینه شده برای داکتربلید صرفا 250 گرم مرکب نیاز دارد و درنتیجه هزینه مربوط را کاهش می‌دهد، در حالیکه پاشیدن و کف کردن مرکب را نیز به حداقل می‌رساند. طراحی جدید واحد چاپ فلکسوگرافی که از اصول طراحی ساختار واحد افست ورقی ثبت شده در کمپانی مادر، هایدلبرگ آلمان، بهره می‌برد، مستقیما توسط دو موتور خودفرمان هدایت می‌شود که برتری کیفیت گالوس را از ابتدا عرضه می‌نماید. علاوه بر واحدهای چاپ فلکسوگرافی، این ماشین می‌تواند به واحدهای توسعه یافته نوین چاپ اسکرین تجهیز شود که این امر کاربران را قادر به اعمال هرچه بهتر عملیات تکمیلی موثر با کیفیت بالا می‌سازد.

دقت رجیستر ماشین Gallus Labelmaster به طور خاص قابل توجه است، در جایی که ماشین بر روی حداقل سرعت تنظیم شود و یا در حداکثر سرعت ممکن کار کند، روی هم خوردگی تصویر چاپ شده همواره بطور دقیق و بدون نیاز به کوچکترین اصلاح، انجام می‌گیرد. این نوع عملکرد بیانگر دقت فوق‌العاده ماشین Gallus Labelmaster است.

Dark Blue Line

 

Gallus Labelfire 340 - چاپ دیجیتال با عملیات تکمیل افزوده در خط چاپ

در لیبل اکسپو امسال، گالوس با نمایش ماشین چاپ لیبل دیجیتال Labelfire 340 با عملیات تکمیلی افزوده درخط چاپ، توجه خود را بر روی کاهش زمان تولید چاپ لیبل‌های دیجیتال معطوف کرده است. برخلاف ماشین‌های چاپ لیبل دیجیتال موجود در بازار که صرفا عملیات چاپ دیجیتال را انجام می‌دهند و عملیات تکمیلی مورد نیاز بعدی بطور مجزا و در قالب فرآیند متمایز صورت می‌گیرد، ماشینGallus Labelfire  قادر به تولید لیبل برش خورده نهایی در یک گذر است. بدین ترتیب ماشینGallus Labelfire  به سریع‌ترین زمان ممکن برای تولید دیجیتال لیبل نهایی با کمترین میزان باطله برای تنظیمات دست یافته است. این امر در مقایسه با فرآیند چند مرحله‌ای تولید لیبل در ماشین‌های دیجیتال دیگر، صرفه‌جویی بیشتری در زمان، هزینه و متریال چاپی برای چاپکاران لیبل را به ارمغان آورده است.  چراکه هیچ نیازی به تغییر در تنظیمات ماشین در حین اجرای فرآیند نیست. همچنین به لطف برترین تکنولوژی هدهای چاپ جوهرافشان از کمپانی فوجی فیلم، ماشین Gallus Labelfire  به وضوح تصویر dpi1200 دست یافته است که این کیفیت تصویر، قابل مقایسه با کیفیت چاپ افست می‌باشد.

 

 

Dark Blue Line

 

دیجیتال سازی فرآیندهای خدماتی گالوس، افزایش کارآمدی ماشین

خدمات جدید پیشنهادی از سوی گالوس مطابقت کامل با انقلاب صنعتی چهارم داشته و به چاپکاران لیبل این اطمینان را می‌دهد تا از بالاترین سطح دسترسی به امکانات ماشین خود، برخوردار باشند. در حال حاضر کمپانی گالوس و گروه هایدلبرگ بر روی چندین پروژه اختصاصی در حال همکاری هستند که در راستای توسعه هرچه بیشتر فرآیند دیجیتال سازی چاپخانه‌ها و ارائه ارزش افزوده به مشتریان می‌باشد. بطور مثال بسته "M-Call" که فرآیند اتوماتیک انتقال مستقیم و تبادل داده های ضروری ماشین چاپ به بخش امدادرسانی گالوس را بعهده دارد. این امر نیاز به تماس اولیه و ارسال ایمیل برای اعلام مشکل را حذف کرده که دقیقا همین عامل باعث تسریع امور توسط "M-Call" و کاهش زمان پاسخگویی بخش سرویس کمپانی می‌گردد.
همچنین مشتریان گالوس از مزایای سیستم یکپارچه کامل فروش و خدمات جهانی گروه هایدلبرگ بهره‌مند می‌شوند. این بدین معناست که گالوس در آینده قادر خواهد بود به شبکه سرویس جهانی هایدلبرگ دسترسی یابد. در حال حاضر مشتریان گالوس از شبکه محلی سیستم - سرویس هایدلبرگ که سرویس در لحظه را تامین می نماید، بهرمند می‌‌باشند.

Dark Blue Line

 

تکنولوژی چاپ اسکرین گالوس - استفاده آسان، آماده به چاپ سریع

تکنولوژی چاپ اسکرین گالوس(Gallus Screeny) بطور چشمگیری در لیبل اکسپو 2017 عرضه خواهد شد، جایی که دیگرسرعت چاپ روتاری اسکرین، عامل محدود کننده ای برای چاپ لیبل تلقی نخواهد شد. با انتخاب تجهیزات مناسب سیستم، کاربران بطور قابل ملاحظه‌ای چاپ ترکیبی اسکرین/فلکسوگرافی را بدون کوچکترین تاثیر منفی بر کیفیت کار چاپی، سرعت خواهند بخشید. متخصصین چاپ اسکرین در کمپانی گالوس تجهیزات این سیستم را تحت پرچم "تکنولوژی چاپ اسکرین گالوس - استفاده آسان، آماده به چاپ سریع" عرضه خواهند نمود. ماشین Gallus Labelmaster مجهز به سیستم بهبود سرعت چاپ اسکرین، با تولید لیبل در طی برگزاری نمایشگاه با سرعتی که بدعتی جدید بجای خواهد گذاشت، شواهد بی‌بدیلی مبنی برتایید افزایش سرعت در عین بهبود کیفیت را ارائه خواهد نمود.

بخش چاپ اسکرین کمپانی گالوس همچنین به همراه تیم هایدلبرگ از پلیت ستر جدید فونیکس UV LED  پرده برداری خواهند کرد. با ارائه این سیستم نگاشت نوآورانه، تولید مستقیم فرم‌های چاپی با کیفیت فوق‌العاده برای کلیه فرآیندهای چاپی امکان‌پذیر خواهد شد. تکنولوژی فونیکس یک راهکار آینده محور برای تولید انواع پلیت‌های چاپی برای  تکنولوژی های چاپ اسکرین، فلکسو، افست و لترپرس، با کیفیت بالا و بهترین صرفه اقتصادی است. استفاده از این تجهیزات بسیار آسان و سریع بوده و برای مشتریان چاپ اسکرین گالوس، یک فاکتور کلیدی در تولید چاپ اسکرین فرآیند محور خواهد بود.

 

بازگشت به بالا چاپ