Layer 1

 

بازدید از کارخانه گالوس همراه با تور تفریحی از سوییس به بلژیک با برنامه‌ریزی شرک...ادامه

روز لیبل هایدلبرگ

 

Heidelberg Label Day

6 مهر 1396 - در ادامه نمایشگاه جهانی لیبل اکسپو

Dark Blue Line

 

لیبل، یک رسانه برای تنوع گسترده‌ای از اطلاعات برای برندها، جزییات محصولات، طریقه مصرف، تبلیغات و ... است. لیبل‌ها نیز همچون اطلاعات درون آنها، دارای تنوع هستند.
ایران روتاتیو از شما دعوت می‌نماید تا در رویداد روز لیبل هایدلبرگ(Heidelberg Label Day) در پایان نمایشگاه لیبل اکسپو 2017 با انواع تکنولوژی‌های چاپ لیبل همچون آب چسب، IML یا پشت چسبدار آشنا شوید.


HD Label Day 2017 1


 

علاقمندان مد نظر داشته باشند که حضور در رویداد روز لیبل هایدلبرگ، نیازمند ثبت نام است. رویداد از ساعت 9 صبح روز 6 مهر(28 سپتامبر) در مرکز رسانه چاپ هایدلبرگ(PMC) در ویسلوخ آلمان آغاز می‌شود و تا ساعت 16 بعدازظهر ادامه خواهد یافت. تیم ایران روتاتیو مشتاق دیداد شما در کارخانه مرکزی هایدلبرگ خواهند بود.

گروه هایدلبرگ همچنین در تاریخ 5 مهر(27 سپتامبر) میزبان علاقمندان در شام خوشامدگویی رویداد روز لیبل در ساعت 19 بعد از ظهر در مرکز آکادمیک چاپ(PMA) خواهد بود.

همین حالا برای حضور در این رویداد از طریق تماس با بخش مارکتینگ شرکت ایران روتاتیو به شماره 87781312 ثبت نام نمایید.

گروه هایدلبرگ استانداردهای جدیدی در تولید لیبل‌های درون قالبی(IML) تعریف کرده است: ماشین جدید دایکات روتاری هایدلبرگ Speedmaster XL 106-DD مجهز به قالب دایکات با سیلندر مغناطیسی نوآورانه و سیستم تخلیه، فراتر از دایکات محیطی کار است و حتی کوچک‌ترین سوراخ‌ها به قطر 5 میلیمتر و یا بیشتر را به طور کامل و دقیق در یک مرحله و با سرعت بیشتر دایکات می‌کند.

اما راهکارهای هایدلبرگ فراتر از این‌هاست: فرآیند چاپ لیبل IML به طور کاملا روان و متناسب با جنس سطح چاپی انجام می‌شود و لیبل‌های غذایی با مواد مصرفی کم-مهاجرت (low-migration) و ایمن تولید می‌شوند. سیستم خشک‌کن یووی کم مصرف LE UV متضمن بهترین نتایج خشک‌کنی و بدون تصاعد گاز اوزون می‌باشد. علاوه بر این‌ها، موج برداشتن ورق چاپی تقریبا اتفاق نمی‌افتد. چنانچه بازدهی و سرعت بیشتر در تولید مد نظر باشد می‌توان ماشین هایدلبرگ Speedmaster XL 106 را به سیستم پیشرفته IML Performance Package برای سرعت تولید بالغ بر 16000 ورق در ساعت تجهیز نمود.

ما در رویداد روز لیبل هایدلبرگ شاهد نمایش زنده تولید ماشین‌های زیر برای لیبل IML خواهیم بود:

  • Speedmaster XL 106 LED UV برای حوزه مواد غذایی
  • Speedmaster XL 106 IML Performance Package برای سرعت بالای تولید
  • ماشین دایکات روتاری Speedmaster XL 106-DD مجهز به قالب دایکات با سیلندر مغناطیسی نوآورانه و سیستم تخلیه

 

دو جریان کاری بهینه.

از مزایای یک جریان کاری کاملا یکپارچه بهره‌مند شوید. از سیستم هوشمند مدیریت کسب و کار Business Intelligence CERM و تولید گروهی کارهای چاپی با Prinect تا چاپ و دیکات لیبل.

  • Speedmaster XL 106-8 LYYL با عملیات تکمیلی درخط
  • Speedmaster XL 75-8 LYYL Anicolor 2 بر جریان کاری Multicolor
  • سیستم برش لیبل Polar System Pace 200 و Polar DC 11
  • ماشین دایکات تخت Easymatrix ماشین دایکات و فویل‌کوبی گرم برجسته Promatrix

کاربری‌های نوآورانه برای تنوع بیشتر در محصولات.

از تخصص جامع گروه گالوس با راهکارهای درجه یک چاپ لیبل در نمایشگاه لیبل اکسپو بروکسل از 3 الی 6 مهر (25 الی 28 سپتامبر) در سالن 5 و غرفه‌های B28 و C31 بازدید نمایید.

رویداد جهانی لیبل اکسپو 2017

رویداد جذاب اوپن هاوس گالوس در پیشواز لیبل اکسپو

چهار بخش اختصاصی در این رویداد امکان دریافت اطلاعات تخصصی هایدلبرگ در حوزه تولید لیبل را در کنار تجهیزات فراهم کرده است. عناوین مهم عبارتند از:

جریان کاری Multicolor: شما می‌توانید 950 رنگ PMS پنتون را بدون نیاز به تعویض مرکب چاپ کنید - کنترل و ثبات رنگ پایدار

چاپ لیبل‌های آب چسب: با نمایش زنده تولید ماشین Speedmaster XL 75-8-LYYL : کاربری‌های درخط با تجهیزات فویل‌کوبی سرد

جریان کاری برای تولید لیبل: سیستم پیشرفته و هوشمند مدیریت کسب و کار با Business Intelligence CERM و Prinect Business Manager

لیبل‌های تکمیل شده با عملیات تکمیلی و تزیینی با ماشین دایکات و فویل کوب Promatrix 106 FC و ماشین دایکات Promatrix 106 CSB

بازگشت به بالا چاپ