instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

شرکت ایران روتاتیو مشاور سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه، پیشرو در ارائه خدمات دانش‌بنیان در حوزه‌های متنوع صنایع چاپ و بسته‌بندی | صفحه رسمی شرکت ایران روتاتیو در برنامه اینستاگرام را دنبال نمایید

شرکت ایران روتاتیو همراه با گروه گالوس و هایدلبرگ میزبان شما در مهم‌ترین رویداد جهانی صنعت چاپ لیبل در شهر بروکسل بلژیک خواهد بود. گروه گالوس با شعار «به پشتوانه اعتماد شما قدرت یافته‌ایم» راهکارهای نوآورانه خود را عرضه خواهد کرد.
ادامه

LABELEXPO 2019 با ایران روتاتیو

گزارش موفقیت یک چاپخانه تجاری با خدمات آنلاین و نصب اولین ماشین VLF هایدلبرگ مجهز به سیستم تغذیه رول CutStar در دنیا. با مدل کسب و کار موفق این چاپخانه تجاری با تیراژهای کم و تعدد بالای کارها آشنا شویم.
ادامه

ششمین ماشین VLFهایدلبرگ در چاپخانه SAXOPRINT

چگونگی گریز از رقابت مخرب در صنعت چاپ لیبل
در این مقاله نگاهی داریم به رویکرد به کارگیری چاپ ترکیبی برای جذب مشتریان و ارتقای سودآوری از فرآیندهای چاپی در حوزه لیبل.
ادامه

تحول در چاپ لیبل

چاپخانه هلندی Van de Steeg باری دیگر اقدام به سرمایه‌گذاری با ماشین چاپ هایدلبرگ Speedmaster XL 106 برای حوزه تخصصی بسته‌بندی‌های لوکس نمود. این موفقیت نتیجه شراکت بلندمدت و مشاوره دقیق هایدلبرگ است.
ادامه

موفقیت در بازار آرایشی و بهداشتی با هایدلبرگ

Slider

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت