instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

قوی ترین رشد جهانی بازار بسته بندی در چین

قوی‌ترین رشد جهانی بازار بسته‌بندی در چین

چاپکاران پیشرو بسته‌بندی چین به راهکارهای هایدلبرگ اعتماد دارند

hd bar

  • علاقه شدید مشتری به نوآوری هایدلبرگ برای چاپکاران جعبه های تاشو در روز بسته‌بندی
  • رشد هایدلبرگ توسط سایت تولید در شانگهای و مشارکت با Masterwork تقویت شده است

01

گروه Shenzhen Jinjia  یکی از برترین شرکت های چاپ بسته بندی چینی است که به بازارهای سطح بالا خدمات ارائه می دهد. تولید با استفاده از Speedmaster CX 102 و CD 102 از هایدلبرگ انجام می‌شود.


بازار بسته بندی در حال رشد است: طبق مطالعه Smithers Pira 2019 "آینده بسته بندی جهانی تا سال 2024"، ارزش کل حجم بسته بندی جهانی برای سال 2019 تقریبا 920 میلیارد دلار بوده است و انتظار می رود این میزان با نرخ متوسط 2.8 رشد کند این درحالیست که حجم مواد مقوایی، بسته بندی انعطاف پذیر، پلاستیک های سفت و سخت، فلز و شیشه را در بر می گیرد. آسیا بزرگترین بازار در سال 2018 بود، که حدود 40٪ از مصرف جهانی بسته بندی را به خود اختصاص داد و پس از آن آمریکای شمالی با حدود 22٪، و اروپای غربی با 20٪ در مکان سوم قرار دارد. چین با بیش از 200 میلیارد دلار بزرگترین مصرف کننده بسته بندی در جهان است. همچنین پیش بینی می شود سریعترین رشد در مصرف بسته بندی در طی پنج سال از 2019 تا 2024 ، با نرخ تقریبا 5٪ داشته باشد. این امر به دلیل افزایش دستمزد پس از کسر مالیات، گسترش طبقه متوسط، افزایش جمعیت، افزایش شهرنشینی و گسترش بیشتر تجارت الکترونیکی است.

هایدلبرگ به وضوح بر این پتانسیل بالای بازار تمرکز کرده است. این شرکت به طور ایده آل جایگاه خود را در زمینه رو به رشد چاپ جعبه تاشو در سراسر جهان و به ویژه در چین تثبیت کرده است. مدیر عامل شرکت راینر هوندزدورفر Rainer Hundsdörfer تأیید می کند: "بازار چین، که برای ما بسیار مهم است، همان جایی است که تقاضا با سرعت و نزدیکترین فاصله از سالهای قبل همه گیری کرونا رسیده است." "چشم انداز بلند مدت نیز خوب به نظر می رسد. چین هنوز سریعترین رشد در جهان است. سهم بازار در حدود 50 درصد ما را در اینجا جلو می اندازد، و ما می خواهیم موقعیت قوی خود را حتی بیشتر تثبیت کنیم. بنابراین ما ظرفیت های تولید خود را در شانگهای بیشتر گسترش خواهیم داد و با سهم بیشتری از ارزش افزوده رقابت خود را در آنجا افزایش خواهیم داد. علاوه بر تولید محلی، هایدلبرگ چین همچنین با یک تیم فروش و خدمات قدرتمند کمک خواهد کرد. ما بیش از هر چیز هدف اصلی خود را در زمینه شرکت های موفق چاپ بسته بندی قرار داده‌ایم."


02

در روز بسته بندی هایدلبرگ در مرکز رسانه چاپ شانگهای، 65 مشتری چندین نمایش زنده را با یک ماشین چاپ 9 رنگ هایدلبرگ مدل Speedmaster CD 102 تجربه کردند. نکات چشمگیر در اینجا تغییر سریع کار و جلوه های تکمیلی پیچیده ای است که ارزش زیادی به بسته‌بندی‌ها می‌بخشد.


روز بسته‌بندی در PMC شانگهای با بیش از 108،000 بازدید آنلاین

هایدلبرگ راهکارهای خود را در بازار رشد بسته بندی برای چاپ جعبه تاشو و لیبل ها ارائه می دهد. کووید-19 روند توسعه به سمت ارتباطات و رویدادهای دیجیتال را در سطح محلی تسریع کرده است. به عنوان مثال، هایدلبرگ چین یک رویداد حضوری و آنلاین ترکیبی را در اواخر ماه سپتامبر با روز بسته بندی برگزار کرد. هدف این بود که به چاپکاران جعبه های تاشو، پتانسیل بهره وری عظیمی را که می توان با ماشین های هوشمند با عملکرد بالا و فرآیندهای بهینه بهره برد، نشان داد. این پاسخ به روند بازار در صنعت چاپ بسته بندی چین است، مانند کاهش تیراژها و افزایش انتظارات برای جلوه های تکمیلی. با توجه به این نکته، هایدلبرگ سبد محصولات جامع خود را برای کل فرآیند تولید ارائه داد.

در سایت واقع در مرکز رسانه چاپ (PMC) شانگهای، 65 مشتری شاهد عرضه چهار عملیات مختلف با بیش از ده نمایش زنده در یک ماشین چاپ 9 رنگ Speedmaster CD-102 در حال تولید بودند. نکات قابل چشمگیر در اینجا تعویض های کار با سرعت بالا و جلوه های تکمیلی پیچیده ای است که ارزش زیادی به بسته بندی ها می بخشد. این بسته بندی های لوکس و ممتاز از محبوبیت ویژه ای در چین برخوردار هستند. گزارش های تهیه شده و پخش شده مشتری از مناطق مختلف چین نشان دهنده راهکارهای مورد استفاده در زندگی واقعی، نشانگر میزان اعتماد مشتریان به ماشین آلات هایدلبرگ است.


03

به موازات روز بسته بندی در محل رویداد، نمایش های زنده از طریق دو سیستم عامل نیز پخش مستقیم شد. بنی هوانگ، مدیرعامل هایدلبرگ چین بزرگ، با فیلم ویدیویی کوتاه از طریق پلت فرم Douyin از بینندگان استقبال کرد.


به موازات این، نمایش زنده و گزارشات مشتری همچنین در دو سیستم عامل پخش مستقیم ارائه شد که بیش از 108،000 بیننده آنها را کلیک کردند. سیستم عامل های مورد بحث Douyin (TikTok چین) و Mudu هستند. پیوندهای Mudu را می توان به راحتی در اکوسیستم WeChat رد و بدل کرد و از این طریق ارتباط کاملی را در تمام کانال ها برقرار کرد. این رویداد تقریباً 70،000 لایک داشت.

بنی هوانگ، مدیرعامل هایدلبرگ چین بزرگ، تأیید کرد: "در بازار چین بزرگ، ما در مفاهیم، سیستم های عامل و برنامه های جدید و همچنین در رویدادهای منطقه ای سرمایه گذاری بیشتری خواهیم کرد تا ارتباط مستقیم تر با مشتری را تضمین کنیم." "روز بسته بندی ما را قادر می سازد تا نوآوری های خود را بصورت آنلاین و آفلاین به طور موثر ارائه دهیم و بلافاصله با مشتریان خود ارتباط برقرار کنیم. ما نمی توانستیم نتیجه ای بهتر از این انتظار داشته باشیم: نزدیک به 20 فرصت فروش در مورد ماشین های چاپ افست ورقی با ارزش کلی تقریبا 12 میلیون یورو دریافت شد، که سه مورد از این فرصت ها از طریق سیستم های عامل آنلاین ارائه شده است."


04

شرکت چاپ Sichuan Kuanzhai به زودی چنین بسته بندی دخانیاتی را در کارخانه جدید Suining بر روی Speedmaster CX 102 تولید می‌کند. این چاپخانه سفارش دو دستگاه ماشین چاپ را داده است، اولین آن قرار است امسال نصب شود.


چاپخانه های پیشرو بسته‌بندی چین به راهکارهای هایدلبرگ اعتماد دارند

در سال 2020، شرکت چاپ سیچوان کوانژای (Kuanzhai)، یکی از برجسته ترین چاپخانه های بسته بندی دخانیات، با ساخت کارخانه جدیدی در Suining، ظرفیت چاپ خود را گسترش داد. به عنوان بخشی از این پروژه، این شرکت دو دستگاه ماشین چاپ پرسرعت Speedster CX 102 با مجموع 23 واحد چاپ را به هایدلبرگ چین سفارش داد. اولین مورد از این سفارش قرار است امسال، در ماه دسامبر نصب شود.

برای کوانژای، این اولین بار است که با هایدلبرگ همکاری می کند. آنچه در این معامله به ثابت شده، نوآوری ها و فناوری نسل 2020 Speedmaster CX 102 با مفهوم Push to Stop بود. این فناوری و اتوماسیون باید بهره وری را به حدی افزایش دهد که کارخانه Suining بتواند سالانه بیش از یک میلیون جعبه تولید کند. این شرکت عمدتا بسته بندی های ممتاز دخانیات را چاپ می کند. کوانژای از ماشین های چاپ رقابتی در کارخانه خود در Deyang استفاده می کند.

گروه شینژن جینجیا Shenzhen Jinjia Group بیش از بیست سال است که با هایدلبرگ همکاری می کند. جینجیا یکی از برترین شرکت های چاپ بسته بندی در چین است و با مارک های معتبر در بخش های دخانیات، لیکور، مشروبات الکلی و لوازم آرایشی و بهداشتی به بازار رده بالا خدمات ارائه می دهد. انتظارات مشتریان در حوزه از توسعه و نوآوری در محصولات جدید بسیار زیاد است.

بنابراین دو ماشین چاپ Speedmaster CD 102-6 + L ساخته شده در کارخانه هایدلبرگ شانگهای در سال های 2017 و 2019 در این شرکت نصب شده اند. هر دو ماشین چاپ به طور خاص برای توسعه محصولات چاپی جدید و نمونه گیری رنگ در مرکز توسعه جینجیا استفاده می شوند.

تمام چاپخانه ها در دفتر مرکزی شنژن و سایر شعبات از ماشین های چاپ طویل Speedmaster CX 102 و CD 102 سفارشی ساخته شده اند که با مشاوره جینجیا طراحی شده و متناسب با نیازهای مشتریان نهایی ساخته شده‌اند.


05

آخیم مرگنتالر Achim Mergenthaler (سمت راست)، مدیر سایت هایدلبرگ شانگهای، به سام چونگ، مدیر عامل شرکت چاپ طولانی Xian Jun Long ، گواهی Speedmaster CD 102 با واحد چاپ 9.999 از کارخانه هایدلبرگ شانگهای را اعطا می‌کند.


شرکت چاپ Xian Jun Long در شنژن امسال یک دستگاه Speedmaster CD 102-9 + L جدید با مشخصه 9.999 مین واحد چاپ تولید شده توسط سایت هایدلبرگ شانگهای تحویل گرفت. ژیان جون لانگ یکی از برترین شرکت های چاپ بسته بندی در چین است و در بسته بندی های نوشیدنی های الکلی، سیگار و کالاهای لوکس تخصص دارد. همکاری بین ژیان جون لانگ و هایدلبرگ به بیست سال پیش برمی گردد - و Speedmaster CD 102 با شماره سریال 999 از کارخانه شانگهای نیز برای چندین سال در آنجا مشغول به تولید بوده است. ژیان جون لانگ قرار است امسال دو دستگاه ماشین چاپ پرسرعت دیگر Speedmaster CD 102-8 + L را تحویل بگیرد. ماشین های چاپ سالجاری در ناوگان گسترده ای از سیستم های Speedmaster CD 102 و Speedmaster CX 102 جای خواهند گرفت (همچنین به بیانیه مطبوعاتی مورخ 25 ژوئن 2020 مراجعه کنید).


06

سایت تولیدی هایدلبرگ شانگهای با استانداردهای مدرن ساخته شده است و یکی از بزرگترین کارخانه های ساخت ماشین های چاپ در آسیا است. این مجموعه مطابق با استانداردهای کیفیت بالا کار می‌کند.


رشد هایدلبرگ توسط کارخانه تولید در شانگهای و مشارکت با Masterwork افزایش یافته است

کارخانه تولیدی هایدلبرگ شانگهای با استانداردهای مدرن ساخته شده است و هم اکنون مساحتی در حدود 45.000 متر مربع را در بر می گیرد و بر اساس متراژ مربع یکی از بزرگترین کارخانه های ساخت ماشین های چاپ آسیا است. آخیم مرگنتالر Achim Mergenthaler، رئیس کارخانه هایدلبرگ شانگهای توضیح می دهد: "در حال حاضر دیگر هیچ اثر ضربه زننده ای ناشی از کووید-19 در استفاده از ظرفیت کارخانه نمی بینیم." "اقدامات ایمنی که ما به کار بردیم بدان معناست که ما یکی از اولین کارخانه های شانگهای هستیم که از اواسط فوریه فعالیت خود را از سر گرفتیم. حتی تأمین قطعات از تأمین کنندگان ما از اواخر ماه فوریه کاملاً به روال خود بازگشت. در ماه فوریه و مارس ما تعدادی سفارش ماشین با تاریخ مشخص در برنامه داشتیم که همه آنها را توانستیم به موقع تحویل دهیم. از آن زمان ما به تدریج به کار ثابت و زندگی عادی در شانگهای بازگشتیم. "

این کارخانه با تمام ظرفیت کار می کند و آمار تولید سه ماهه آخر سال 2020 در واقع بیشتر از سال گذشته است. سهمیه صادراتی امسال نیز با نرخ بالای صادرات به ژاپن نسبت به سال گذشته بیشتر است. این شامل اولین ماشین چاپ هشت رنگ Speedmaster CD 102 با واحد ورنی زنی در خارج از چین است.

پرفروش‌ترین Speedmaster CD 102 است. حدود 60 تا 70 درصد از این موارد برای چاپ بسته بندی استفاده می شود. ماشین چاپ طویل مجهز به واحد ورنی زنی به خصوص در بازار چین استقبال خوبی می کنند. به گزارش آخیم مرگنتالر: "ما سال به سال بصورت جهش وار پیشرفت کرده ایم - ما در سال 2018 با تحویل اولین Speedmaster CD 102-7 + L شروع کردیم، این روند یک سال بعد توسط Speedmaster CD 102-8 + L دنبال شد، و امسال توسط Speedmaster CD 102-9 + L که به شرکت چاپ Xian Jun Long در شنژن تحویل داده شد توسعه یافت. از سال 2018 تا امروز، بیش از 80 دستگاه ماشین چاپ طویل بسته بندی از سری Speedmaster CD 102 تولید و فروخته شده است."


07

برای بازار بسته بندی، MK چندین ماشین جدید دایکات و جعبه چسبان تولید کرده و هایدلبرگ در حال حاضر بیش از 500 دستگاه از آنها را در سراسر جهان به فروش رسانده است. سبد محصولات به طور مداوم در حال گسترش است تا نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده کند.


هایدلبرگ برای ماشین آلات پس از چاپ در بخش بسته بندی با مسترورک Masterwork ،Tianjin ، (MK) همکاری می کند. MK بزرگترین تولید کننده ماشین های دایکات، برجسته کاری و فویل کوبی گرم در منطقه آسیا است. برای بازار بسته بندی، MK چندین ماشین جدید دایکات و جعبه چسبان تولید کرده و هایدلبرگ در حال حاضر بیش از 500 دستگاه از آنها را در سراسر جهان به فروش رسانده است. سبد محصولات به طور مداوم در حال گسترش است تا نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده کند.

این رابطه در سال 2019 بیشتر تقویت شد، و MK Masterwork با سهامداری در حدود 8.5٪ به یک سهامدار بلند مدت و استراتژیک در هایدلبرگ تبدیل شد. این باعث می شود که هایدلبرگ بتواند موقعیت خود را در بازار رو به رشد چاپ بسته بندی با MK گسترش دهد.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت