instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرمایه‌گذاری جدید Wauters Group

Wauters Group برای تولید بسته‌بندی‌های لوکس کم تیراژ به ماشین دوم XL 75 هایدلبرگ با پیکربندی سفارشی XL 75-2 + LY-P-5 + LYL مجهز شد

Dark Blue Line

  • Speedmaster XL 75 جدید سفارشی نصب شده در B.Pack

  • بهره‌وری یک مرحله‌ای برای کاربری‌های پیچیده

  • راهکاری در اوج فناوری برای انواع گسترده‌ای از جلوه‌های تکمیلی بر اساس دوازده واحد و ورنی‌زنی قبل از چاپ دورو


20200604 2 final assembly wiesloch

مونتاژ نهایی ماشین سفارشی Speedmaster XL 75-2 + LY-P-5 + LYL در سالن 6 سایت ویسلوخ-والدورف هایدلبرگ


B.Pack متخصص بسته‌بندی، عضو گروه Wauters، برای تولید بسیار مؤثر و بسته‌بندی‌های ‌لوکس به فناوری هایدلبرگ متکی است. این شرکت اخیراً دومین دستگاه سفارشی XL 75 خود را از Heidelberger Druckmaschinen AG (هایدلبرگ) نصب کرد. این پیکربندی ویژه ماشین باعث می شود که پشت و روی جعبه های تاشو در یک پاس تولید شود. به عنوان مثال، به این معنی است که جعبه های تاشو کوچک لوکس با چاپ تمام سطح روی قسمت داخلی جعبه با دو مرکب آبی تیره و ورنی پوششی محافظ و به دنبال آن پنج رنگ در قسمت بیرونی با ورنی براق و مات یا ورنی رنگدانه دار طلایی تولید می شود. ورنی زنی قبل از چاپ دورو و واحدهای مختلف مرکب رسانی و ورنی زنی، انعطاف پذیری بالایی را ایجاد می کند. با توجه به تیراژ کم کارهای لوکس، این ماشین همچنین می تواند برای چاپ با چیدمان مشترک بسته بندی ها در یک قطع، به عنوان مثال برای سه تا پنج بطری عطر مختلف یا ژل دوش، دئودورانت و عطر از یک برند استفاده شود. این ها برای بخش کالاهای بدون عوارض فروشگاه های فرودگاه تولید می شود، جایی که متن در داخل این جعبه ها بیشتر و بیشتر مورد نیاز است.

Speedmaster XL 75 جدید با دوازده واحد - XL 75-2 + LY-P-5 + LYL - در B.Pack در سایت Couches در بورگوندی فرانسه تولید می شود. این ماشین چاپ در خانه Speedmaster XL 75-6 + LYY-1 + L قرار گرفته که از ابتدای سال 2015، سکنا گزیده است. جرمی دسبوئیس Jeremy Desbois، مدیر ماشینخانه افست در B.Pack در بازدید از سایت هایدلبرگ در ویسلوخ –والدورف توضیح می دهد: "ما از هایدلبرگ به عنوان شریک صنعت بسته بندی بسیار خوشحالیم. به دنبال تجربیات مثبت در گذشته، ما اکنون مشتاقانه منتظر هستیم تا ماشین جدیدی را که مطابق با الزامات خاص ما است، انعطاف پذیری خود را در درخواست های بسته بندی افزایش دهیم. " او به همراه همكاران گروه Wauters، مونتاژ نهایی ماشین جدید گروه را تماشا كردند. "این بدان معنی است که ما می توانیم چاپ دورو و ورنی دو رو همزمان در یک خط و در یک پاس تلفیق کرده و به مشتریان خود بسته های لوکس بسیار زیبا را با طیف وسیعی از جلوه های متنوع ورنی ارائه دهیم." ماشین جعبه‌های ساخته شده از مقوای تا ضخامت 0.8 میلی متر را پردازش می‌کند.


20200604 1 people

شرکت چاپ بسته‌بندی B.Pack برای بازدید از مونتاژ نهایی دومین ماشین سفارشی خود از هایدلبرگ بازدید کرد. راست به چپ کلاوس پیتر هاندرمان Klaus-Peter Handermann (چاپکار خط مونتاژ نهایی)، کارستن دویچ Carsten Deutsch (مدیر حسابداری)، ابدر رازک بنالیا Abderrazak Benalia (مدیر فنی، گروه Wauters)، جرمی دسبوئیس Jeremy Desbois (مدیر ماشینخانه افست، B.Pack)، لوران امبینات Laurent Ambinat (مشاور فروش)، اولاو اسپیلمن Olav Spielmann (پشتیبان فروش بسته بندی، فرانسه) و مارکو سالزینگر Marco Salzinger (تکنسین نصاب مرکز رسانه چاپ هایدلبرگ PMC).


شریک صنعت بسته‌بندی: متخصص با متخصصان دیدار می‌کند

طی یک پیشینه که به 110 سال پیش باز می گردد، گروه Wauters به نام بسته های عطر، لوازم آرایشی و نوشیدنی ها تبدیل شده است. با نیروی کار حدود 150 نفر که بین دو سایت در فرانسه تقسیم شده است. بسته بندی های بزرگ و متوسط در طولانی مدت در دفتر مرکزی گروه در پاریس/ ویلبون-سور-ایوت Villebon-sur-Yvette ساخته می شوند. B.Pack در کوچز Couches، در اجرای تیراژهای متوسط و پایین با سطح بالایی از جلوه های تکمیلی تخصص دارد.

ابدرازک بنالیا Abderrazak Benalia مدیر فنی گروه Wauters تأیید کرد: "ما هایدلبرگ را به عنوان یک شریک ذیصلاح می بینیم، که به ما گوش فرا داده و دقیقاً ماشین‌های مورد نیاز برای بسته‌بندی های لوکس ما را پیکربندی و تهیه کرده است. در حال حاضر نصب اولین Speedmaster XL 75 در سال 2015 تولید ما را به سطح جدیدی رسانده است. ما توانستیم با کاهش زمان های آماده سازی تا یک سوم و نیم، بهره وری خود را افزایش دهیم. بنابراین ما به یک شریک بسیار جذاب برای مشتریان تبدیل شده ایم، زیرا آنها به سفارشات با تیراژ کمتر و در زمان کوتاه تر آماده سازی نیاز دارند. فناوری بسیار پیشرفته ماشین، در ترکیب با سرویس بسیار پاسخگوی عرضه شده از سوی هایدلبرگ، اطمینان لازم را برای ما ایجاد می کند. ما به دلیل ابتکارات و نوآوری های خود شناخته شده ایم و فناوری Speedmaster به ما امکان می‌دهد تا ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل کنیم."

خدمات ارائه شده توسط هایدلبرگ معیار مهمی برای خرید یک Speedmaster XL 75 دیگر بود. "قبلاً با ماشین اول، ما در چند تماس تلفنی که داشتیم - چه از راه دور و چه از طریق حضور در سایت، تحت تأثیر کارآیی این سرویس قرار گرفتیم. بنابراین ما قرارداد خدمات را تمدید کرده ایم و همچنین قراردادی برای ماشین جدید امضا کرده ایم."

Speedmaster XL 75 جدید بی نظیر است و دارای سه واحد ورنی زنی و خشک کن های ترکیبی مخصوص شامل خشک کن های ماوراء بنفش ، مادون قرمز و هوای گرم است. علاوه بر تغذیه و تحویل بدون توقف، دارای یک واحد تحویل طولانی (Extended delivery) نیز می باشد و با بسته تخلیه الکتریسیته ساکن StaticStar Advanced تمام مقدمات انتقال بدون وقفه ورق را فراهم است. ورنی مورد استفاده Saphira Pro UV 1000 است که به صورت بهینه با ماشین چاپ هماهنگ شده و درجه براقیت بالایی را ارائه می دهد.

راینر ولف، رئیس مدیریت محصولات ورقی در هایدلبرگ توضیح می دهد: "ما می دانیم که بازار فرانسه و مشتریانی که از برند های عمده برخوردار هستند، نیازهای کاملاً مشخص و استانداردهای بالایی برای بسته بندی دارند." وی گفت: "ما با کاربرد گسترده و تخصص مهندسی مکانیک، با مشتریان خود کار می کنیم تا بتوانیم راه حل بهینه ای برای ترکیب کیفیت و اقتصاد پیدا کنیم. نتیجه، پیکربندی کاملا سفارشی و منطبق بر الزامات آنها و دارای ویژگی ها منحصر به فرد و مزیت های رقابتی برای مشتریان است. تحقق چنین پروژه های پیچیده ماشین از ایده و اجرای فنی گرفته تا اجرای موفقیت آمیز در سایت مشتری، نیاز به متخصصان و کار گروهی در بسیاری زمینه ها از برنامه ریزی و نرم افزار پروژه، گرفته تا توسعه، خدمات و فناوری کاربردی دارد. ما سرمایه‌گذاری‌های زیادی را در اینجا انجام داده ایم و یک تیم قدرتمند و چند-رشته ای را در چند سال گذشته ایجاد کرده ایم. معنی این امر برای چاپکاران بسته بندی مخصوصاً برای بخش های لوکس، فرصتی برای ادامه تنوع و متفاوت بودن آنها است. بنابراین ما از این که گروه Wauters مجدداً از ما سفارش داده خوشحال تر هستیم و باید نقش اصلی خود را در چاپ بسته بندی ثابت کنیم. "

علاوه بر مدل های تولید ورنی زنی دوبل استاندارد در قطع 50 x 70، هر سال دو تا سه Speedmaster XL 75 به عنوان مدل های سفارشی خاص فروخته می شوند. بازارهای اصلی برای این گونه پیکربندی ها؛ کشور فرانسه، آلمان، لهستان، ایالات متحده و مکزیک است. تعداد ماشین های سفارشی در قطع 70 x100 بسیار بیشتر است، در حالی که از هر پنج ماشین سفارشی، یکی دارای پیکربندی بسیار خاص است. میزان کلیه ماشین‌های دارای سفارشی‌سازی شخصی بیش از 40 درصد است.

 


http://www.ch-wauters.com/UK/Wauters-sites.awp

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت