instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

رونمایی آنلاین سوما از نسل جدید اوپتیما

نزدیک به 1000شرکت کننده، راه‌اندازی محصول آنلاین SOMA را تماشا کردند 

July 2020

Dark Blue Line


01


SOMA نسل جدید از ماشین چاپ فلکسو موفق و اثبات شده Optima² خود را در جریان رونمایی محصول آنلاین وبینار 2020 راه اندازی نمود.

در طول وبینار - جایگزین فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده دروپا 2020، سوما نه تنها نسل بعدی ماشین چاپ فلکسو Optima² سیلندر مرکزی خود با ویژگی‌های جدید خودکار سازی هوشمند، بلکه کلیشه چسبان اتوماتیک S-Mount و نسل جدیدی از اسلیتر Pluto را نیز معرفی کرد. بسته ویژگی‌های اتوماسیون هوشمند سوما به چاپ با کیفیت و بهبود ارتباطات منجر می‌شود و در درجه اول به تعویض سریع و آسان بین کارهای چاپی، ضمن تضمین به حداقل رسانی خطای اپراتور، کمک می‌کند. برخی از ویژگی‌های جدید عبارتند از:

کلیشه چسبان اتوماتیک S-Mount

نصب اتوماتیک کلیشه یک فرآیند دقیق تعریف شده است. با استفاده از آن، زمان خواب ماشین چاپ ناشی از نصب نادرست کلیشه، به حداقل می رسد. بخشی از فرآیند سوما از ویژگی توپوگرافی کلیشه ARUN و اندازه‌گیری رجیستر بهره می‌برد، که پایه و اساس رجیستر خودکار و تنظیمات فشار در ماشین چاپ را فراهم می‌کند.


02


تنظیم کار هوشمند کیفیت-محور

تنظیم هوشمند کار، دومین ویژگی نسل دوم کنترل پیشرفته لرزش دورانی سوما است که به کیفیت چاپ استثنایی کمک می کند. این یک الگوریتم نرم افزاری ویژه طراحی شده است که در هنگام تنظیم کار انجام شده و باعث می‌شود تا اثر ناشی از لرزش دورانی برای هر طراحی به حداقل برسد.


03


بستر خدمات هوشمند

در طول وبینار، سوما همچنین یک پلت فرم سرویس هوشمند مبتنی بر وب را معرفی کرد. این یک راه حل جامع رایانش ابری است که یک کانال ارتباطی سریع برای حل مشکل را برای هر مشتری سوما فراهم می‌کند.

سوما برای نمایش چاپ زنده در مقابل دیدگان تماشاگران وبینار از چهار دوربین استفاده کرد تا تأیید کند که همه چیز - از نصب کلیشه تا چاپ - بدون آماده سازی قبلی انجام شده است. سوما قبل از شروع اولین کار چاپ، تنظیم هوشمند کار را نشان داد. به عنوان یک چالش خاص در طرح اول، یک فاصله 5 سانتی متری بطور کامل در سراسر رول عمداً در طرح قرار گرفت تا عدم وجود لرزش دورانی را آزمایش کند. از آنجا که این مسئله به اندازه کافی چالش برانگیز نبود، عناصر مازاد تست لرزش دورانی در آرت-ورک طراحی شدند. بدنه محکم Optima²، کنترل پیشرفته لرزش دورانی و همچنین تنظیم هوشمند کار، لرزش دورانی را از بین برد و نتیجه آن دستیابی به سرعت 500 متر بر دقیقه بود. تغییر کار شامل نصب خودکار کلیشه توسط S-Mount و تنظیمات رجیستر و فشار چاپ توسط سیستم ARUN بدون باطله رول (متراژ صفر) به انجام رسید. کار چاپی دوم نیز با سرعت 500 متر بر دقیقه اجرا شد.


04


راه‌حل‌های پایدار از گروه بسته‌بندی Flint و Marvaco

در طول وبینار ، سوما با گروه بسته بندی فلینت Flint Group Packaging و شرکت رایه کننده راهکارهای پیش از چاپ بسته بندی مار واکو Marvaco همکاری کرد تا یک طرح سازگار با محیط زیست، با کیفیت عالی و با فضای رنگی گسترش یافته Expanded Gamut Print (EGP) روی فیلم چاپ کند. این طرح بر 80 خط بر سانتیمتر (Lpcm) معادل203خط بر اینچ(Lpi) و چاپ با کیفیت عالی و فضای رنگی گسترش یافته تمرکز داشت، که نشان دهنده چاپ مرکب از 10 برند در رنگ های "برند" مختلف است. این کار از آنیلوکس های کم حجم و مرکب های با شدت رنگی بالا در قالب CMYK و همچنین از سبز، بنفش و سفید پوشان قوی استفاده کرده است. این توانایی SOMA Optima² را نه تنها در چاپ جزئیات نشان می دهد، بلکه این کار چاپ از پشت را در حالی انجام می دهد که از پوشش سفید اساسی پشت کار اطمینان یابید. طراوت رنگ‌های "صابون دست مایع" چاپ شده در این طرح همانند جزییات متن معکوس بسیار چشمگیر بود.


05


طراحی تست چالش برانگیز توسط INCI.FLEX

طرح تست دشوار و چالش برانگیز نیز با نتایج موفق 500 متر در دقیقه به چاپ رسید، با نظارت اینسی فلکس INCI.FLEX که ماشین چاپ SOMA Optima² را به سرحد خود رسانید. در این کار از فناوری Ultra LED استفاده شده است که تعدادی از چالش های مربوط به پیش از چاپ مانند کنتراست تونالیته بسیار بالا را به همراه رنگ های طبیعی، رفع کرده است. رنگ های صاف درون رنگ پوست فوق العاده و همچنین سایه های هایلایتی که تا نقطه صفر محو شده بودند. ترام فضای رنگی گسترش یافته ساخته شده از رنگ های غیر معمول برندها. حتی چهار رنگ مشکی با دنسیته های استثنایی بازتولید شدند. این نمایش همچنين نشان داد كه Optima² جديد قادر به بازتولید كيفيت چاپي مانند روتوگراور است.


06


سوما قصد دارد در ادامه، مابقی ویژگی های اتوماسیون هوشمند را از طریق وبینار اختصاصی در پاییز و همچنین کنفرانسی که برای 7 اکتبر 2020 برگزار می نماید، عرضه نماید. به بیان سوما؛ این فرصتی عالی خواهد بود تا در عمل ویژگی های منحصر به فرد اتوماسیون هوشمند را مشاهده فرمایید.

توجه شما را به ویدئوی دموی سوما جلب می‌کنیم


07


 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت