instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

همکاری استراتژیک سوما و مک درمید آمریکا

همکاری استراتژیک SOMA و MacDermid Graphics Solutions

ماشین چاپ فلکسو Optima² را در دفتر مرکزی MacDermid در آتلانتا

hd bar

SOMA و MacDermid Graphics Solutions همکاری استراتژیک خود در راستای ارتقا. تجربه مشتری در صنعت فلکسوگرافی را اعلام کردند. این مشارکت شامل نصب تجهیزات SOMA، از جمله ماشین چاپ فلکسو Optima² در مقر جهانی MacDermid در آتلانتا، جورجیا، ایالات متحده است.


01


MacDermid و SOMA هر دو در پشتیبانی مشتری و نوآوری برای پیشرفت فلکسو در صنعت چاپ بسته بندی متمرکز هستند. این مشارکت تاریخ همکاری هر دو شرکت را با شرکای متمرکز بر فلکسو گسترش می‌دهد تا راهکارهای توسعه و تولید محصول را هدایت کند. این مشارکت با هم دفتر مرکزی MacDermid را به یک مرکز نوآوری جهانی در نوع خود تبدیل می کند که برای کمک به صنایع فلکسو و بسته بندی در کشف راهکارهای نوآورانه طراحی شده است.


03


لی کارپنتر، مدیر بازاریابی راهکارهای گرافیکی MacDermid، می گوید: "MacDermid از کار با SOMA بسیار به وجد آمده است. محصولات و سیستم های نوآورانه ما، همراه با فناوری ماشین چاپ در سطح جهانی SOMA به ما امکان می دهد قابلیت های فروش و خدمات خود را گسترش دهیم تا بتوانیم بهتر به مشتریان خود خدمت کنیم."

مرکز نوآوری فعلی MacDermid در آتلانتا شامل مجموعه کاملی از جدیدترین نرم افزارهای پیش از چاپ، فنآوری های تجزیه و تحلیل کلیشه و چاپ، سیستم های ساخت قالب حرارتی و حلال و تجهیزات ساخت کلیشه های ژلاتینی پلیمر فتوپلیمری است. ماشینی که از سوما نصب می شود، نسل نوین Optima²، با ویژگی های جدید اتوماسیون هوشمند است. با افزودن تجهیزات SOMA در مقر جهانی MacDermid در آتلانتا، این مرکز پشتیبانی مشتریان را برای معیار گذاری محصولات، آزمایشات چاپی، آموزش عملی ماشین چاپ، تحقیقات کاربردی چاپ و عیب یابی چاپ گسترش می‌دهد.

برد ویلز، معاون ارشد جهانی برای راهکارهای گرافیکی MacDermid اظهار داشت: "مرکز نوآوری فعلی ما برای عملیات پیش از چاپ و تهیه کلیشه بسیار برجسته است ؛ اما با همکاری SOMA و افزودن ماشین چاپ Optima² آنها، ما یک تجربه واقعی و منحصر به فرد برای مشتریان ارائه خواهیم کرد."

برد ادامه می دهد، "این مرکز پیشرفته برای صنایع جهانی فلکسو و بسته بندی برای همکاری در زمینه نوآوری ها، بهینه سازی فرآیندها و ایجاد استانداردهای جدید برای تعالی فلکسو طراحی شده است. ما مشتاقانه منتظر گسترش همکاری های استراتژیک خود با SOMA در طول سال 2021 و بعد از آن هستیم."


04


پاولا کوزا مدیر تجاری SOMA توضیح می دهد: "در حالی که ما مطمئناً در جهانی سراسر از ارتباط زندگی می‌کنیم، SOMA درک می‌کند که منابع محلی مراکز مرجع قابل توجهی برای کشف و آزمایش روندها و نوآوری های جدید در چاپ فلکسوگرافی هستند. همانطور که حضور آمریکای شمالی خود را تقویت می کنیم، باید همکاری مردم با ما را راحت و الهام بخش کنیم."

گرت تیلور، مدیر فروش امریکا و کانادا SOMA، اظهار داشت: "همکاری SOMA با MacDermid به همه ما امکان می‌دهد تا با همکاری جامعه چاپ فلکسو یک مرکز همه جانبه را ارائه کنیم که واقعاً هر کسی را قادر می‌سازد تا امکانات جدید و طیف گسترده‌ای از تجهیزات پیش از چاپ تا چاپ را تجربه کند."

MacDermid Graphics Solutions و SOMA انتظار دارند که ماشین چاپ فلکسو هوشمند Optima² در نیمه دوم سال 2021 نصب شوند.


02


 

محتوای بیشتر در این بخش: « Mega Label دومین Gallus ECS 340 را نصب می کند

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت