instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

صنعت چاپ در دوره COVID-19

گزارش هایدلبرگ در خصوص "جو صنعت رسانه چاپ"

داده‌های دریافتی از رایانش ابری هایدلبرگ Heidelberg Cloud

Dark Blue Line

  • استفاده از ظرفیت فعلی شرکت‌های چاپ در چین بهبود چشمگیری یافته است
  • بسته‌بندی و بخش لیبل در دوره کرونا بسیار پایدار است
  • داده‌های دریافتی از رایانش ابری هایدلبرگ Heidelberg Cloud، روند وضعیت فعلی صنعت چاپ را ارائه می‌دهد
  • بروزرسانی هفتگی تحت www.heidelberg.com/PMI-climate

HD Covid slider


Heidelberger Druckmaschinen AG (هایدلبرگ) برای اولین بار گزارش جو صنعت رسانه چاپ خود را برای اولین بار در معرض دید عموم قرار می دهد. این شرکت به روز رسانی های هفتگی در مورد توسعه حجم چاپ در بخش بسته بندی و چاپ لیبل و بخش های بازار چاپ تجاری را ارائه می دهد. مبنای نمایندگی داده های ناشناس توسط حدود 5,000 ماشین افست منتخب از کلیه کلاس های فرمت در مشتریانی در سراسر جهان که به رایانش ابری هایدلبرگ متصل هستند تشکیل شده است. داده های فعلی در حدود 50 کشور در هر بخش از این طریق تعیین می شود و در نقشه جهانی نمایش داده می شود. رنگ های نشان داده شده در نقشه کشور نشانگر چگونگی مقایسه میزان تولید فعلی تخمین زده شده در چاپخانه ها با سال گذشته است. این مقیاس از 1 (تأثیر جدی COVID-19 بر تولید) تا 8 (تولید بالاتر از سطح سال گذشته) است، با 7 نماینده تولید در سطح سال گذشته.

راینر هوندسدورفر Rainer Hundsdörfer، مدیرعامل هایدلبرگ گفت: "با گزارش وضعیت جو صنعت رسانه چاپ، انگشت خود را روی ضربان مشتریان قرار داده ایم." وی گفت: "اوضاع هفتگی در صنعت چاپ برای حمایت از چاپخانه ها به ویژه در دوره همه گیری کرونا. برای همه شرکت کنندگان صنعت چاپ این مهم است که درک کنند، در حال حاضر کدام بخش های بازار و کشورها بیشترین آسیب را دارند. اساس این ارزش افزوده، مجموعه داده گسترده رایانش ابری ما است که تقریباً به کلیه ماشین های چاپ تازه تحویل شده، متصل می شوند. ما این اطلاعات را بدون محدودیت دسترسی منتشر می کنیم تا نمونه ای از این صنعت باشیم و خوشحال می شویم که با انجمن های چاپ و شرکا در سراسر جهان اطلاعات را تبادل می کنیم. ما با هم در حال تسلط بر این بحران هستیم. "

برآوردهای هایدلبرگ تصویری به موقع و نمادی از وضعیت فعلی صنعت رسانه های چاپی را ارائه می دهد و نشان می دهد که چه اولویت ها و تلاش ها برای حمایت از افراد درگیر در صنعت مورد نیاز است.

مهمترین یافته‌های چهار هفته گذشته :

در طول همه گیری کرونا، تولید چاپ در چین در مقایسه با حجم عادی تا 80 درصد کاهش یافت، اما با کم شدن منحنی عفونت بهبود یافت و اکنون در بخش های تجاری و بسته بندی/ لیبل به سطح سال گذشته بازگشته است.

بسته‌بندی و بخش لیبل در دوره کرونا بسیار پایدار است، عمدتا به دلیل افزایش تقاضا برای بسته بندی مواد غذایی و دارویی. با این وجود، مشکلات عرضه محلی مانند قطع تولید کاغذ در هند تأثیر منفی بر این بخش در برخی کشورها دارد.

در حالی که تولید چاپ در سایر کشورها تا اواسط مارس 2020 پایدار بود و بالاتر از حد سال های گذشته بوده است، شیوع همه گیری کرونا و تعطیلی در کشورها منجر به کاهش چشمگیر حجم چاپ در سراسر جهان، به ویژه در بازار چاپ تجاری شده است.


covid


با گزارش جو صنعت رسانه چاپ PMI، واحد دیجیتال هایدلبرگ، که در سال 2018 تأسیس شده است، قابلیت های علوم داده خود را در دسترس قرار داده است. مشتریان هایدلبرگ می توانند بر عملکرد ماشین های چاپ خود در دستیار هایدلبرگ Heidelberg Assistant نظارت داشته باشند. سیستم جدید نرم افزاری آزمایش سنجش عملکرد هایدلبرگ Heidelberg Performance Benchmark که در کنفرانس مطبوعاتی دروپا ارائه شده است، به مشتریان هایدلبرگ معیار دقیقی از موقعیت ماشین چاپ خود ارائه می دهد.

رایانش ابری هایدلبرگ - شبکه گسترده IIoT در صنعت رسانه های چاپی

رایانش ابری هایدلبرگ با استفاده از راه حل اتصال در یک رایانش واحد برای کلیه خطوط تولید و افزایش سرعت اتصال همه تولیدات تازه تحویل داده شده، رشد خود را ادامه می دهد. در سال مالی 2019/ 2020، بیش از 13،000 ماشین چاپ و 25،000 ماژول پرینکت از طریق چیزنت صنعتی IIoT به هایدلبرگ متصل می شوند. شبکه چیزنت IoT یا اینترنت اشیا برای کلیه فرآیندهای تجاری هایدلبرگ و استفاده از بانک اطلاعاتی اهمیت فزاینده ای دارد.

  • هر ماه بیش از 4000 جلسه از راه دور بر روی دستگاه ها برای حل مشکلات خدمات استفاده می‌شود.
  • بیش از 4 میلیون رکورد داده از دستگاه ها منتقل می شوند و هر ماه به عنوان مقادیر اندازه گیری شده ثبت می‌شوند.
  • علاوه بر این، هر بار 2 ترابایت داده از گزارش های دستگاه و انتقال فایل ها منتقل می شود.
  • به عنوان پایگاه داده جامع معیار PMI ، HDCloud شامل داده های ناشناس از 50 میلیون کار چاپی است.

 

به روز رسانی هفتگی تحت www.heidelberg.com/PMI-climate

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت