instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

اشتیاق برای بسته بندی دارویی

اشتیاق برای بسته‌بندی دارویی - رشد تولید با ماشین جدید

hd bar

  • Papierwerk Landshut Mittler، ده ها سال است که جعبه های تاشو با کیفیت بالا تولید کرده است

  • نسل جدید Speedmaster XL 75 از هایدلبرگ و جعبه چسبان جدید MK Diana Smart 115 کیفیت بالا را با افزایش بهره‌وری تضمین می‌کنند

  • کاهش زمان شستشو به لطف دستیار شستشو با هوش مصنوعی


01 1

گونتر برنینگهاوس (سمت راست) و پسرش دانیل با اشتیاق در شرکت خانوادگی خود Papierwerk Landshut Mittler (plm) بسته‌بندی‌هایی را برای شرکت‌های دارویی متوسط تولید می‌کنند.


Papierwerk Landshut Mittler (plm) ، که بسته بندی های با کیفیت آن در سراسر جهان یافت می‌شود، می‌تواند در سه کلمه خلاصه شود: کیفیت ، قابلیت اطمینان و اشتیاق. این شرکت با هدف رشد بیشتر، اولین چاپخانه جعبه های تاشو در سال گذشته بود که بر روی یکدستگاه Speedmaster XL 75-7 + L از نسل جدید 2020 سرمایه گذاری کرد. جعبه چسبان جدید Diana Smart 115 از طرف شریک تجاری MK Masterwork، سرمایه گذاری بر روی جدیدترین راهکارهای بسته بندی هایدلبرگ را کامل نمود. استفاده از فنآوری های پیشرفته و نوآورانه امکان ترکیب کیفیت بالا و بهره وری بالا را فراهم می‌کند.

گونتر برنینگهاوس، نسل سوم خانواده که مدیریت تولید را بر عهده دارد، توضیح می دهد: "برای اینکه ما بتوانیم بهترین جعبه های تاشو را برای مشتریان خود تولید کنیم، دائماً به دنبال برترین نوآوری تجهیزات هستیم." "شعار ما: فراتر از جعبه، نیز گویای آن است و ما افتخار می کنیم که هنوز مستقل هستیم." مهندس اپراتور چاپ آموزش دیده ما که 40 سال در این شرکت کار کرده است، می گوید: "همیشه بر روی ماشین آلات درست سرمایه گذاری کرده است." plm از سال 1914 آغاز به کار کرده است، شرکت های دارویی متوسط و تولیدکنندگان قرارداد در آلمان، اتریش و سوئیس 80 درصد تولید آن را تشکیل می دهند. 20 درصد باقیمانده بین جعبه های تاشو برای لوازم آرایشی و کالاهای مصرفی عمومی تقسیم می شود. plm همچنین برای تولید راهنمای رنگ های پیچیده برای تضمین تولید هماهنگ جهانی، با یک تولید کننده دارویی مشهور بین المللی همکاری می‌کند.

از سال 1996، این شرکت در Wörth an der Isar مستقر است - جایی که فضای کافی برای فرآیند تولید ساختار یافته و رشد بیشتر دارد. "ما همیشه بر روی سایت خود تمرکز داشته ایم، جایی که سطح بالایی از بهره وری را حفظ می کنیم. علاوه بر این، ما به شدت بر روی آموزش خود سرمایه گذاری می کنیم و به اینکه ده درصد از سرمایه گذاری ما به آن اختصاص دارد افتخار می‌کنیم. " و یک چیز خاص دیگر در مورد plm وجود دارد: تقریبا نیمی از 134 کارمند زن هستند.


02

plm اولین چاپخانه جعبه‌های تاشو در سال گذشته بود که بر روی یک دستگاه Speedmaster XL 75-7 + L از نسل جدید 2020 سرمایه گذاری کرد. به گفته گونتر (راست) و دانیل برنینگهاوس، "ماشین چاپ تمام عیار برای تولیدات ما".


مشارکت با هایدلبرگ به عنوان یک موقعیت برد-برد

مشارکت هایدلبرگ و plm به دهه ها قبل باز می گردد و به سود هر دو طرف است. به عنوان مثال، plm یکی از اولین مشتریان مفهومی در سال 1992 بود. plm به عنوان یک مشتری پایگاهی، در چندین پروژه بزرگ با هایدلبرگ درگیر بوده است - چه گسترش دامنه سطوح چاپ و اولین واحد ورنی زنی در Speedmaster SM 52 یا Prinect Inpress Control سیستم اندازه گیری رنگ و کیفیت درون خطی در Speedmaster CD 74. سایر آزمایشات میدانی در خصوص Prinect Press Center XL 3 و لامپ نور روز LED نیز در این پایگاه انجام شده است، که به گفته گونتر برنینگهاوس با تغییر ساده از D50 (5.000کلوین نور روز) به D65 (6500 کلوین نور روز) تاییدیه ورق های چاپ شده آسان تر به انجام می رسد. plm سال هاست که روی فرمت متوسط 70 x 50 تمرکز کرده است. در سالن تولید چاپ اکنون Speedmaster XL 75-6 + L از سال 2008 و همچنین Speedmaster XL 75-5 + L موجود است که سه سال پیش اضافه شده و اخیراً Speedmaster XL 75-7 + L از نسل 2020 نیز از یک سال پیش به این مجموعه اضافه گردید. هر سه ماشین چاپ با سرعت 18.000 ورق در ساعت کار می کنند و دارای فرمت ورق 750 x 605 میلیمتر (سری F) هستند که برای چاپخانه‌های بسته‌بندی مناسب است.

قبل از آخرین سرمایه گذاری، plm بازار ماشین های چاپ را ارزیابی کرده بود و همچنین در خصوص تغییر به فرمت بزرگ تر نیز بررسی های داشت. به زودی معلوم شد که افزایش یکدستگاه Speedmaster XL 75 دیگر بهترین راهکار است. مهمترین راهکارهای نوآورانه در نسل جدید 2020 به وقوع پیوسته است - مفهوم عملیاتی صریح با تجربه جدید کاربر هایدلبرگ (UX)، دسترسی خوب و کیفیت چاپ بالا به لطف واحد مرکب رسانی کاملاً بهینه شده برای این سری از ماشین های چاپ. ضمن آنکه قطرهای بزرگ سیلندرها نیز سهولت انتقال مقوا را در ماشین چاپ تضمین می‌کنند.


03

plm بر روی فرمت 70x  50  تمرکز کرده است. سالن تولید چاپ شامل سه دستگاه ماشین چاپ Speedmaster XL 75 است که همه آنها با سرعت 18.000 ورق در ساعت تولید می‌کنند.


"ما خود را با سه ماشین چاپ هایدلبرگ که تقریبا مشابهند در موقعیت خوبی می دانیم. اپراتورها می توانند روی همه ماشین ها کار کنند، ما یک فرآیند چاپ استاندارد انجام می دهیم و می توانیم تولید سریع و بی نقص را به مشتریان خود ارائه دهیم. "به طور خلاصه گونتر برنینگهاوس می گوید. "فرمت متوسط در حال حاضر برای ما مناسب است. این با محاسبات سودآوری ما تأیید می‌شود. ما زمان نصب سریع تر، ثبات بیشتر رنگ و یکنواختی رنگ ها را در کل سطح ورق داریم، که به ما را در اجرای بسیاری از سفارشات مختلط (ادغام چند سفارش بر روی یک ورق) کمک می‌کند."

همه ماشین های چاپ قرارداد سرویس در محل دارند و تکنسین هایدلبرگ با توجه بالایی در محل plm کار می کنند. مواد مکمل و شوینده ها را نیز از طیف محصولات هایدلبرگ سفیرا استفاده می‌کنند.

تولید برای همه ماشین ها به جز قدیمی ترین Speedmaster XL 75، در برخی موارد و در آخر هفته ها نیز با یک برنامه سه شیفتی انجام می شود. یک نیروی فروش فعال و تقاضای اضافی صنعت دارو در نتیجه شیوع ویروس کرونا باعث رشد دوازده درصدی در سال گذشته شد. گردش مالی در سال 2020، بیست میلیون یورو بوده است. رشد بیشتر ناشی از جایگزینی فزاینده بسته بندی های پلاستیکی و کارتن های تک جداره است.


04

اپراتور چاپ استفانی گوتسوینتر به لطف Heidelberg UX، ایستگاه کاری مدرن را با قابلیت دسترسی خوب و کارکرد آسان دوست دارد. وی توسط اتحادیه اتاق های صنعت و بازرگانی آلمان به عنوان بهترین اپراتور چاپ آلمان در سال 2015 انتخاب شد.


ایستگاه کاری مدرن و افزایش بهره‌وری

مدیر چاپخانه گونتر زوتل چشم به بهره وری ارائه شده توسط سه ماشین چاپ دوخته است.Speedmaster XL 75 جدید 30 درصد کارآمدتر از ماشین چاپ مدل 2008 و همچنین پنج درصد کارآمدتر از ماشین چاپ مدل 2018 است. در مجموع، آنچه نسل جدید نسل 2020 را متمایز می کند، قابلیت اطمینان، ثبات، کیفیت و قابلیت دسترسی خوب آن است. گونتر زوتل تأیید می کند: "وقتی از اپراتورهایم می پرسم ماشین چاپ مورد علاقه آنها برای کار چیست ، پاسخ همیشه Speedmaster جدید است." "آنها طرفداران بزرگ سیستم هدایت اپراتور جدید هستند و صفحه نمایش لمسی 24 اینچی جدید کار آنها را سر راست تر و ساده تر می کند." این شرکت همچنین از چاپ راهبری شده بهره می برد: Intellistart 3 دو کار را با یکدیگر مقایسه می کند و بهترین روش تولید را برای اپراتور پیشنهاد می کند. Intelliline، سیستم هدایت نوری با استفاده از نوارهای LED در واحدهای چاپی، ناوبری و پشتیبانی فوق العاده ای را برای سیستم کمک رسانی فراهم می‌کند.

رنگ‌های اسپات 80 درصد مرکب های مورد استفاده در plm را تشکیل می دهند و تنوع رنگ در سفارشات در حال افزایش است، که به معنی تغییر رنگ های مکرر است. اکنون با دستیار جدید شستشو و هوش مصنوعی آن، این کار بسیار راحت تر است. دستیار شستشو بر اساس پارامترهای مربوط به کار و ماشین چاپ، برنامه شستشو مناسب برای واحد مرکب رسانی و سیستم رطوبت دهی، لاستیک و سیلندر چاپ را انتخاب می کند. هنگام شستن نوردهای مرکب، می تواند به عنوان مثال، تغییر رنگ از رنگ تیره به رنگ روشن را شناسایی کرده و برنامه شستشوی بهینه را آغاز کند. در صورت لزوم حتی می تواند به طور خودکار تمیزکاری عمیق را آغاز کند. این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت، باعث صرفه جویی در مصرف مایعات شستشو و پارچه های شستشو نیز می شود. نوردهای مرکب هر واحد غیر فعال چاپ نیز به طور مداوم با عملکرد جدید "Auto Protect" با اسپری مایع محافظ نورد محافظت می شود. هنگامی که واحد غیرفعال دوباره اضافه شد، محافظت از نوردها کاملاً به طور خودکار در جریان کاری تعریف شده Intellistart 3، بدون هیچ گونه دخالتی از سوی اپراتور قطع می‌شود.


05 5


تیراژ متوسط تقریباً کمتر از 8000 ورق است. ماده اصلی پردازش شده مقوای الیاف اولیه با گراماژهای 220 تا 500 گرم بر مترمربع است.


06

plm در مجموع دارای چهار جعبه چسبان Diana است که خروجی بالای ماشین های چاپ Speedmaster را پردازش می‌کند.


تولید همچنین با چهار دایکات و چهار جعبه چسبان از سری دیانا در یک برنامه سه شیفتی در مرحله پس از چاپ انجام می شود. جدیدترین - Diana Smart 115 - یک سرمایه‌گذاری جایگزین است و با افزودن گزینه‌های جدید چسب زنی برای جعبه های تاشو، سبد محصولات را گسترش می دهد. دیانای جدید همچنین امکان افزایش بیشتر کیفیت و بهره وری را فراهم کرده است.


07 7


روحیه تیمی و همکاری خوب

با نگاه به جلو، plm می خواهد ادغام بین داده های ارائه شده توسط ماشین های چاپ هایدلبرگ و گردش کار بسته بندی را بهبود بخشیده و گسترش دهد. این برنامه ها پروژه هایی برای نسل بعدی هستند. پسر گونتر برنینگهاوس دانیل دارای مدرک مدیریت بازرگانی است و به مدت سه سال در این شرکت به عنوان مدیر تعالی عملیاتی کار می کند. "ما شرکتی با روحیه تیمی قوی، تبادل نظر آزاد و همکاری عالی - سریع، انعطاف پذیر و چابک هستیم"، این ویژگی ها برای دستیابی به اهداف اساسی تعیین شده هستند - ادامه کار به عنوان یک شرکت در اندازه متوسط با کسب و کار سودآور که بهترین کیفیت ممکن را به مشتریان ارائه می‌دهد.

https://plm.de

 

IR Icon


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره های تکنولوژیک و کاربردی لطفا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

شماره تماس: 87781401-021

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت