instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

جایگزینی سه ماشین چاپ با هایدلبرگ Speedmaster CX 102

O'Neil به تاسیسات پیشرفته مجهز می شود

سه ماشین چاپ را با هایدلبرگ Speedmaster CX 102 جایگزین می‌کند

hd bar


01


O'Neil، تاسیس شده در سال 1908 ، "قدیمی ترین شركت در آریزونا" در حال تبدیل شدن از یك چاپخانه تجاری سنتی به یك شركت پیشرو در فناوری با محوریت نوآوری، اتوماسیون و بهره وری است. بخشی از این تحول شامل جابجایی اخیر شرکت به یک مرکز کاملاً جدید و پیشرفته در فونیکس ، آریزونا و نصب ناوگان جدیدی از تجهیزات پیشرفته، از جمله Speedmaster CX 102-6 + L با فناوری یووی و بر اساس فلسفه Push-to-Stop از هایدلبرگ.

یک ماشین، دو برابر بهره وری

این شرکت بیش از یک سال پیش به دنبال آغاز "دوره جدید O'Neil" است. بخشی از این سفر شامل مدرن سازی توانایی های آن با تمرکز روشن بر آینده شرکت بود. مدیر عامل شرکت آنتونی ناردوچی گفت: "ما باید درباره چاپ اونیل تجدید نظر کنیم و در مورد نحوه تجارت خود تفکری دوباره داشته باشیم." بلافاصله پس از تصمیم برای فروش دفتر موجود خود در مرکز شهر فونیکس و ساخت یک مرکز جدید ، اونیل آنالیز تجهیزات فعلی خود را انجام داد. شرکت مجهز به سه ماشین چاپ قدیمی هایدلبرگ، هشت رنگ Speedmaster CD 102، شش رنگ Speedmaster CD 102 و 6 رنگ Speedmaster SM 52 بود، این شرکت تشخیص داد که با فناوری یووی و بر اساس فلسفه Push-to-Stop هایدلبرگ، می تواند با یکدستگاه Speedmaster CX 102 جدید، اگر نه بیشتر، به همان خروجی برسد.


02


از زمان نصب،CX 102 دو نیم برابر بیشتر از مجموع سه ماشین قدیمی بهره وری دارد. این بهبودهای بهره وری شامل زمان های آماده سازی فوق العاده کوتاه تر، باطله کمتر، سرعت تولید سریعتر و زمان خشک شدن صفر (بواسطه فناوری یووی) برای انتقال سفارشات چاپی از مرحله چاپ به پس از چاپ است. به گفته ناردوچی، "با سرمایه گذاری در این فناوری جدید، ما توانستیم با تلفیق نیروی کار و کاهش سربار تجهیزات خود، هزینه های عملیاتی خود را فوق العاده کاهش دهیم. علاوه بر این، بر کیفیت و سرعت ما فوق العاده تأثیر گذاشته است."

با استفاده از فناوری یووی، اونیل شاهد پیشروی روند خود در صنعت چاپ بوده است، روند کاری بسیار سریع تر و روان تر که حاصل از جریان شناور سفارشات از افست به صحافی است. سیمون بتران، ریاست شرکت اونیل می گوید: "با استفاده از فناوری پیشرفته ماشین چاپ مانند Intellistart و AutoPlate Pro، ماشین چاپ جدید، اونیل را در مسیری قرار می دهد که قبلاً هرگز قادر به انجام آن نبودیم." " فنآوری این ماشین چاپ، داستانی عالی از تحول پیشروی ما است. نمی توانید بگویید که شما یک شرکت پیشرو در فناوری هستید و سپس ماشین های چاپ بیست ساله دارید."


03


اتوماسیون از شروع تا پایان

علاوه بر اتوماسیون و فناوری پیشرفته موجود در CX 102، اونیل همچنین تصمیم گرفت که گردش کار خود را به مدیریت تولید پرینکت Prinect Production Manager که یک گردش کار کاملا رقابتی است ارتقا دهد. در حالی که در ابتدا یک دامنه یادگیری را در پیش داشت، اونیل شک ندارد که مدیریت تولید پرینکت، که به طور خودکار با جدیدترین ماژول های گردش کار و موارد اضافی به روز رسانی می شود، بهترین راه برای بهینه سازی ماشین چاپ و جریان کار آن است. "در چشم انداز جدیدمان، ما می خواهیم روندها را ساده کنیم و نقاط درگیری مشتریان خود را به حداقل برسانیم تا آنها آزادتر بهترین کار را انجام دهند. بسیاری از ویژگی های پیشرفته مدیریت تولید پرینکت ما را در رسیدن به این اهداف یاری می کند.”

اونیل همچنین در هنگام انتقال به تجهیزات جدید در خصوص فناوری جدید پس از چاپ نیز سرمایه گذاری کرد. اونیل مجهز به سیستم برش POLAR تمام اتوماتیک، "کاملاً شگفت زده" از آنچه در جهت عملیات تکمیلی کار خود انجام داده، شده است. با نصب سیستم های کاملاً خودکار در هر بخش از تولید، اونیل توانسته است جریان کاری خود را از ابتدا تا انتها به طور چشمگیری ساده کند - هدفی که این شرکت دهه ها در تلاش بوده است تا به آن دست یابد.


04


درباره O'Neil

چاپخانه اونیل از سال 1908 فعالیت خود را آغاز کرده است. علیرغم قدمت خود، اونیل همچنان در بالای روند صنعت ملی باقی می ماند و در عین حال سنت متقابل تعامل با مشتریان و اهداف آنها را حفظ می کند. اونیل جزو اولین چاپخانه های آریزونا بود که از فناوری دیجیتال استقبال کرد و به دلیل کیفیت کار و نگرانی برای محیط زیست، به طور مکرر به رسمیت شناخته شده است. در سطح ملی، اونیل جایزه های معتبر طلا و نقره را برای چاپ کتاب خود از مسابقه سالانه Sappi Fine Paper North America کسب کرده است. به طور محلی، اتاق بازرگانی فونیکس، اونیل را به دلیل تعهد به اقدامات زیست محیطی آینده نگر، برنده جایزه IMPACT معرفی کرد. اونیل بسیار افتخار می کند که به جامعه خود پاسخگوست.

https://oneilprint.com/

 

IR Icon


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره های تکنولوژیک و کاربردی لطفا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

شماره تماس: 87781401-021

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت