instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

نصب اولین Speedmaster در شرکت بسته بندی McLean

نصب اولین Speedmaster XL 106 در شرکت بسته بندی McLean Packaging

hd bar


01

تصویر از چپ به راست: راب واتس، مدیر توسعه کسب و کار، بسته بندی مک لین. جو فنکل، مدیر عامل، بسته بندی مک لین؛ جف بسنیک، معاون بسته‌بندی مک‌لین؛ مایک پاسیولا، مدیر عملیاتی، بسته بندی مک لین با Speedmaster XL 106 جدید


McLean Packaging، ارائه‌دهنده جامع سری جعبه‌های سخت، جعبه‌های تاشو، نمایشگرهای ساخته شده از ورق های کنگره دار و راهکارهای بسته‌بندی با شکل دهی حرارتی برای محصولات زیبایی، مراقبت شخصی و محصولات لوکس است. این شرکت چاپ بسته بندی یکدستگاه ماشین چاپ افست نه رنگ مجهز به دو واحد ورنی زنی و پیکربندی اختصاصی Speedmaster XL 106-8+LYY-1+L را با فناوری Push to Stop از هایدلبرگ را در مرکز تولید جعبه تاشو مورس تاون، نیوجرسی نصب کرده است. این ماشین جدید که به UV و سیستم کنترل رنگ و رجیستر در حین کار Prinect Inpress Control 2 مجهز شده است، از زمان ادغام آن در جریان کاری مک‌لین به ساده‌سازی تولید کمک کرده است.

"بهترین ماشینی که تا به حال دیده ایم"

McLean Packaging که به دنبال ارتقاء یکی از ماشین های چاپ قدیمی خود بود، ابتدا XL 106 را پس از توصیه یکی از اپراتورهای خود در نظر گرفت. جو فنکل، مدیرعامل بسته‌بندی مک‌لین، گفت: «کارگران ما که قبلاً روی ماشین‌های هایدلبرگ کار کرده‌اند، اصرار داشتند که هنگام خرید بعدی، نگاهی به اسپیدمستر بیندازیم. با وجود عدم خرید از هایدلبرگ در طی بیش از 50 سال، بسته‌بندی مک‌لین به سه دلیل کلیدی از Speedmaster XL 106 استفاده نمود: اتوماسیون پیشرفته و فناوری مورد نیاز برای زمان های آماده سازی کوتاه‌تر، انعطاف‌پذیری برای دستیابی به طیف گسترده‌ای از سطوح چاپی، و فناوری پیشرفته مانند Prinect Inpress Control 2 برای ثبات رنگ بی دردسر.

«بازار ما بیشتر و بیشتر به سمت کارآمد شدن پیش می رود. تیراژ چاپی دیگر آنقدر بالا نیست. مایک پاسیولا، مدیر عملیات می‌گوید: «ما باید در تولید خود کارآمدتر باشیم و گزینه‌های مناسبی با هایدلبرگ برای رسیدگی به این مسائل داشتیم. یکی از فناوری‌های کلیدی که به زمان کوتاه‌تر آماده‌سازی مک‌لین کمک می‌کند، Intellistart 2 است، یک سیستم نرم‌افزاری یکپارچه منحصربه‌فرد برای آماده‌سازی کار مؤثر، که تعداد مراحل عملیاتی را در طول تغییر کارهای چاپی به میزان زیادی کاهش می‌دهد. علاوه بر این، XL 106 به سیستم پلیت بند پیشرفته AutoPlate Pro مجهز شده است، یک تعویض قابل اعتماد و کاملا اتوماتیک پلیت که تغذیه و شناسایی دقیق پلیت را برای رجیستر دقیق و سریع در شروع هر کار کنترل می کند.


02


بسته بندی مک لین با خدمات برندهای صاحب نام تجاری از مواد غذایی گرفته تا لوازم آرایشی و عطرهای سطح بالا، روی طیف گسترده ای از سطوح چاپی چالش برانگیز چاپ می کند، از کاغذ تحریر 80 تا مقوای SBS (سولفات سفید شده سخت) 460 گرمی گرفته تا ورق های پلاستیک سخت و متالایز. پاسیولا گفت: "ما اغلب کارهای مختلفی را روی چندین لایه در یک شیفت انجام می دهیم، که باعث ایجاد مشکلاتی در تغییر کار در ماشین های قدیمی ترمان می شود. اکنون، ما به یکسره در حال انتقال از سطحی یه سطح چاپی دیگر هستیم. XL 106 ثابت کرده است که می تواند بسیار بیشتر از هر ماشین دیگری در بازار قادر به انجام این کار باشد."

بسته بندی مک لین علاوه بر اجرای طیف گسترده ای از سطوح چاپی، با تقاضاهای چالش برانگیز برای کیفیت رنگ و ثبات از سوی مشتریان رده بالای خود مواجه است. فنکل گفت: "مشتریان ما از نظر دقت رنگ در هر کار بهترین انتظار را دارند و تجهیزات نصب شده بر روی ماشین چاپ واقعاً برای اطمینان از اینکه ما نیازهایی را که مشتریانمان برای ما تعیین کرده اند برآورده می کنیم بسیار مهم هستند." مک‌لین برای ثبات رنگ استثنایی به Prinect Inpress Control 2 متکی است، طیف‌سنج بر-خط پیشرو در صنعت که رنگ را اندازه‌گیری و کنترل می‌کند و در حین تولید با هر سرعتی رجیستر می‌کند و اولین نتیجه قابل اندازه‌گیری را در کمتر از 60 ورق ارائه می‌دهد. با خودکار کردن فرآیند کنترل رنگ، ورق‌ها در ابتدای هر کار بسیار سریع‌تر از ماشین قبلی مک‌لین به رنگ ایده ال می‌رسند.

بسته‌بندی مک‌لین با کارایی‌هایی که در کوتاه سازی زمان های آماده سازی به‌دست آورده، سرعت کار اضافه‌شده در ماشین چاپ، و تعویض آسان‌تر از کاری به کار دیگر، توانسته ظرفیت خود را باز کند و این شرکت را قادر می‌سازد تا کارهای جدیدی را انتخاب کند. تقریباً یک سال پس از نصب، شرکت بسته بندی مک لین نمی‌توانست از ماشین چاپ جدید اسپیدمستر خود راضی باشد. ثابت شده است که این بهترین ماشینی است که تا به حال دیده‌ایم. ما قطعاً در آینده نیز چشم به هایدلبرگ خواهیم داشت."

آغاز به کار بی عیب و نقص

علاوه بر کیفیت بالای تولید شده توسط اسپیدمستر، بسته بندی مک لین تحت تاثیر حرفه ای بودن و سطح پشتیبانی تیم سیستم سرویس هایدلبرگ قرار گرفته است. من چندین ماشین چاپ از تولیدکنندگان مختلف نصب کرده‌ام، و نصب و راه‌اندازی این ماشین بسیار آسان و فوری بود. راب واتس، مدیر توسعه کسب و کار، گفت: "همه اپراتورهایم به من گفتند که نصب تمام تجهیزات و ماشین آلات هایدلبرگ اینگونه پیش می رود. در واقع نصب آنقدر روان بود که مک‌لین کار تولید زنده را تنها چند هفته پس از اینکه اولین قطعات ماشین در جای خود مستقر شد، شروع کرد.


03


بسته بندی مک لین همچنین در هنگام خرید XL 106 با شرکت هایدلبرگ برای پایش پیشگویانه (Predictive Monitoring) و تامین مواد مصرفیSaphira  قرارداد امضا کرد. پایش پیشگویانه به طور فعال هشدارهایی را در صورت بروز مشکل در ماشین ارسال می‌کند و مشکلات را قبل از اینکه به مشکلات بزرگ‌تری تبدیل شوند، متوقف می‌کند. با این حال، ماشین در 11 ماه گذشته به قدری قابل اعتماد کار کرده است که مک لین هنوز به خدمات نیاز نداشته است.


04


درباره بسته بندی مک لین

McLean Packaging که در سال 1961 تأسیس شد، ارائه دهنده راهکارهای بسته بندی در حوزه های زیبایی، مراقبت شخصی، شیرینی شکلات و سایر حوزه ها است. این شرکت بیش از 200 کارمند متشکل از سه تأسیسات به مساحت تقریبی 50.000 مترمربع، برای تولید سری جعبه های سخت، جعبه های تاشو، نمایشگرهای ساخته شده از ورق های کنگره دار و راهکارهای بسته بندی های شکل دهی شده با حرارت تخصص دارد. برخلاف بسیاری از تامین‌کنندگان راه‌حل‌های بسته‌بندی، سرمایه‌گذاری مستمر مک‌لین در چسب‌زنی، چاپ و سایر زیرساخت‌های جانبی به آن اجازه می‌دهد تا انواع بسته‌بندی ها را به طور کامل در سازمان خود تکمیل کند، یک وجه تمایز که کارایی، سازگاری و همکاری کارآمد با مشتری را به همراه دارد. دفتر مرکزی شرکت سهامی بسته بندی مک لین در مورس تاون، نیوجرسی، با امکانات مازاد تولید در پن ساوکن، نیوجرسی و ناصره، پنسیلوانیا قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، به McLeanPackaging.com مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت