instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

Master Print به شرکت‌ها کمک می‌کند

تاثیر چاپکاران: Master Print به شرکت‌ها کمک می‌کند

ارائه اطلاعات حساس (از لحاظ زمان) از طریق چاپ به مشتریان

Dark Blue Line

هر روز، چاپ بر جهان تأثیر می‌گذارد و عده‌ای می‌توانند ادعا كنند كه اکنون این مهم‌تر از گذشته است. از بسته‌بندی مواد غذایی و چاپ تجاری گرفته تا مواد دارویی و علائم گرفته تا نامه‌های مستقیم، چاپخانه‌ها برای اضافه کردن سریع زمان نوبت‌دهی و محصولات با کیفیت بالا، اضافه کاری دارند.


01


یکی از چاپخانه‌هایی که از منابع خود برای تهیه کالاهای مورد نیاز در سطح کشور استفاده می‌کند مسترپرینت Master Print، یکی از اعضای شرکت‌های Vomela واقع در نیویینگتون، ویرجینیا است. این چاپخانه تجاری بر چاپ روزنامه‌ها برای شرکت‌های پزشکی، اتحادیه‌های اعتباری، انجمن‌ها، بنیادها و غیرانتفاعی تمرکز دارد. به گفته شانون گاتشال Shannon Gottschall، مدیر منابع انسانی در مستر چاپ، "هیچ راهی برای برقراری ارتباط بهتر از چاپ وجود ندارد، بنابراین ما همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا آنچه را که مشتری‌های ما برای برقراری ارتباط نیاز دارند در زمانی انجام دهیم که آنها لزوماً نتوانند مشتریان خود را ببینند."


02


این شرکت شاهد هجوم خبرنامه های مرتبط با ویروس است. اخیراً، مسترپرینت خبرنامه ای را برای انجمن امداد نیروی دریایی و نظامی تکمیل کرد تا اطلاعاتی در مورد COVID-19 ارائه دهد و به اعضا اطلاع دهد تا اقدامات لازم را برای کمک به خانواده های نظامی در این بحران ارائه دهند. به گفته گاتشال، "اطلاعات زیادی در مورد COVID-19 در آنجا وجود دارد، بنابراین این خبرنامه ها، بر اساس سازمان هایی که آنها جزئی از آن هستند یا مشاغل وابسته به آنها، کار بزرگی را انجام می دهند و افراد را درمورد اینکه چگونه ویروس بر روی آنها تأثیر می گذارد، آگاه می کنند."

برای تکمیل این کارها با گردش کاری سریع، مسترپرینت به تجهیزات هایدلبرگ خود روی می آورد که شامل ماشین‌های چاپ Speedmaster CD 102-6 + L، SM 102-6 + L ، SM 52-5-P + L، یکدستگاه Linoprint CM، دو دستگاه برش POLAR با سرعت بالا 115 و جدیدترین خرید این شرکت، یک Speedmaster CX 102-6 + L - که همه از مواد مصرفی Saphira هایدلبرگ استفاده می کنند. Speedmaster CX 102 سرعت ماشین چاپ را در مقایسه با ماشین های قبلی خود 25٪ افزایش داد. این شرکت به لطف ماشین های چاپ پیشرفته و اتوماسیون آماده سازی، به طور چشمگیری باطله های کاغذی را کاهش داده و زمان های آماده سازی را به حداقل می رساند - کمک می کند تا این سفارشات سریع تر به دست مشتری برسند. سطح بالای اتوماسیون در ماشین چاپ، مانند فناوری“Push to Stop” ، عملکرد را برای اپراتورهای مسترپرینت بسیار کاربر پسند می کند و یک فرآیند کنترل شده و پایدار تری را ارائه می دهد. مسترپرینت با داشتن مدیر ماشینخانه پرینکت Prinect Pressroom Manager و همچنین سایر امکانات خود، قابلیت پردازش سریع و قابل اعتماد کار و داده های از پیش تعیین شده را دارد.

گری اسمیت Gary Smith، مدیر اجرایی مسترپرینت گفت: "در حال حاضر، مشتریان ما باید هر چه سریع تر اطلاعات را به اطلاع عموم برسانند، بنابراین تجهیزات هایدلبرگ برای ما در حفظ سرعت خود با همان کیفیتی که انتظار دارند، کار بزرگی انجام می دهند.". همچنین "هایدلبرگ دارای تجهیزات قدرتمند و قابل اعتمادی است. در این دوران بی اعتمادی و بلاتکلیفی، بسیار جالب است که بدانیم می توانیم به تجهیزات هایدلبرگ خود وابسته باشیم."

Master Print با تکیه بر Speedmaster CX 102 هایدلبرگ باطله را کاهش و بهره‌وری خود را افزایش داده است


03


بهره‌وری بالاتر با راندمان بهبود یافته

با هدف افزایش ظرفیت، بهبود کارایی و حفظ قوام رنگ از ورق اول تا آخر، مسترپرینت CX 102-6 + L را نصب کرد. از زمان جایگزینی Speedmaster CD 102 خود، مسترپرینت نسبت به ماشین چاپ قبلی خود شاهد افزایش 25 درصدی سرعت تولید خود بوده است. CX 102 با حداکثر سرعت تولید 16.500 ورق در ساعت و زمان آماده سازی سریع، به اطمینان از تولید سودآور کمک می کند. این ماشین مجهز به Prinect Inpress Control 2 می باشد، سیستم پیشرو در صنعت طیف سنجی، کنترل رنگ و رجیستر در حین تولید و در هر سرعتی.

مارك اته Mark Auth، رئیس شركت Vomela گفت: "مشتریان ما اول كیفیت را می خواهند، اما سرعت دومی است." "ما به خودمان افتخار می كنیم كه در صدر رقبایمان بوده و از جدیدترین فناوری های چاپ موجود بهره می بریم."

سرعت بخشیدن به طیف گسترده ای از سطوح چاپی از کاغذ نازک تا مقوا، Speedmaster CX 102 دارای تمام انعطاف پذیری لازم برای رسیدگی به بسته بندی، لیبل ها یا سفارشات تجاری با کیفیت بالا است. سطح بالای اتوماسیون در ماشین چاپ، مانند فناوری “Push to Stop” ، عملکرد را برای اپراتورهای مسترپرینت بسیار کاربر پسند می کند و یک فرآیند کنترل شده و پایدار تری را ارائه می دهد. مسترپرینت با داشتن مدیر ماشینخانه پرینکت Prinect Pressroom Manager و همچنین سایر امکانات خود، قابلیت پردازش سریع و قابل اعتماد کار و داده های از پیش تعیین شده را دارد. این شرکت زمان های آماده سازی، مصرف انرژی و باطله کاغذ را به لطف آخرین سطح فناوری ماشین چاپ و انوماسیون پیش از چاپ، به حداقل ممکن رسانده است.
خوزه لوپز Jose Lopez، مدیر ماشینخانه مسترپرینت، گفت: "هنگامی که ما ماشین چاپ جدید را نصب کردیم، فکر نمی کردیم که چگونه بر اثرات زیست محیطی ما تأثیر بگذارد." "با این حال، ما آن را به طرز چشمگیری بهبود بخشیده ایم. با ماشین چاپ جدید، ما به طور چشمگیری باطله های خود را به کمتر از 2٪ کاهش داده‌ایم."

افزایش راندمان‌ها و هزینه‌های عملیاتی پایین‌تر

برای بهینه سازی بیشتر تولید، مسترپرینت همچنین بسته عملکردی "بازدهی افزون" Performance Plus package را نیز از SystemService هایدلبرگ خریداری کرد.

لوپز گفت: "ما عاشق خدمات هایدلبرگ هستیم و تأثیر عظیمی را که روی شرکت ما ایجاد می کند، متوجه شده ایم." بازدهی افزون، ما را از موارد کلیدی مشابه سایر چاپخانه ها آگاه می کند و به ما در به حداکثر رساندن بازده از ماشین چاپ کمک می کند. علاوه بر این، هایدلبرگ داده های ما را مرور می کند و به ما توصیه می کند که چگونه می توان بهره وری خود را بیشتر افزایش دهیم. "

هایدلبرگ دارای بیشترین پوشش خدمات در صنعت است و طیف گسترده ای از خدمات فنی، مالی و عملکردی را ارائه می دهد تا مشتریان از تجهیزات خود بیشترین بهره را ببرند. شبکه گسترده به این معنی است که تکنسین های در-محل به راحتی برای کمک به مشتریان نیازمند در دسترس هستند.

درباره Master Print

Master Print یکی از شرکت های Vomela ، از سال 1971 راهکارهای چاپی با کیفیت بالا را به منطقه واشنگتن دی سی ارائه داده است. مسترپرینت با بهره گیری از پایگاه دانش فنی گسترده و متنوع خود، طیف گسترده ای از راهکارهای چاپی را با خدمات برجسته به مشتریان ارائه می دهد. آنها با مأموریت "پاسخگویی به نیازهای مشتریان با بالاترین سطح خدمات حرفه ای"، بطور مستمر با به کارگیری افراد با تجربه در صنعت چاپ، روابط طولانی مدت برقرار کرده اند. در طول تاریخ 70 ساله خود، شرکت های Vomela خدمات متنوع خود را از طریق شبکه ای در حال گسترش که اکنون بیش از 1200 کارمند را در 22 مرکز در سراسر آمریکای شمالی مستقر کرده، افزایش داده است.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت