instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرمایه گذاری یوستنز بر روی ماشین آلات هایدلبرگ

یوستنز، هایدلبرگ را به عنوان شریک استراتژیک برای آینده انتخاب می کند

hd bar


01


یوستنز Jostens  مستقر در شهر کنساو ایالت جورجیا، رهبر کشور در زمینه محصولات فارغ التحصیلی، جواهرات کلاس سفارشی و سالنامه ها، تقریباً 20،000،000 کتابهای یادبود سال تحصیلی و نشریات تجاری هر ساله برای بازارهای آموزش  K -12 (از مهد کودک تا کلاس دوازدهم) و کالج تولید می کند. یوستنز با متوسط چاپ تنها 400 ورق، به فناوری کافی نیاز دارد تا بتواند رکورد جهانی محصولات آماده مورد نیاز برای تولید چنین حجم بالایی از کتابها را اداره کند. در نهایت با انتخاب هایدلبرگ به عنوان شریک استراتژیک خود برای آینده، این شرکت اخیراً Speedmaster XL 75-5+L با فناوری Anicolor و دو Speedmaster XL 106-8P با فناوری Push-to-Stop را نصب کرد-همه آنها توسط یک راهکار پویای Prinect کنترل می شوند. "چیزی بیش از انتخاب یک ماشین چاپ"

چاپکار کلارکسویل، تن، برای ادامه کار با حجم کاری سخت، کارخانه با مساحت 52.000 متر مربع خود را به طور 24 ساعته و 7 روز هفته و با تیمی متشکل از 800 کارمند در اوج فصول کاری می گرداند. پل داودن ، نایب رئیس عملیات جهانی، می گوید: "کسب و کار تولید سالنامه همه این است که در اسرع وقت آماده سازی را شروع کرده و به پایان رسانید و انبوهی کار در روز تولید کنید." "ما به فناوری انعطاف پذیر برای آماده سازی آسان نیاز داریم اما بگونه ای که برای حجم بالا بخوبی ساخته شده باشد."

برای یوستنز، تولید به دو فصل اوج مختلف تقسیم می شود: اکتبر-مارس برای تولید جلد های برنده جایزه و فوریه-می برای اجرای متن کتاب ها یا محتویات داخلی. یوستنز با نیاز به راهکاری کارآمدتر برای تولید جلد خود، به فناوری Speedmaster XL 75 با سیستم مرکب رسانی Anicolor، که در اوایل سال 2020 نصب شد، روی آورد. جف فلپس، مهندس فرآیند ماشین چاپ، می گوید: ما برای تولید جلدها از ماشین های چاپ قدیمی مان استفاده می کنیم اما واقعا به ماشینی نیاز داشتیم که بتواند هر چه سریعتر به رنگ مورد نظر برسد و به طور پیوسته با 30 ورق برای آماده سازی به تولید برسیم. Speedmaster XL 75-5+L Anicolor ، با سرعت 15000 ورق در ساعت کار می کند، دارای یک واحد مرکب رسانی بسیار سریع است که برای چاپ کیفیت افست، با حداکثر بهره وری برای سفارشات کم تیراژ مقرون به صرفه طراحی شده است.

یکی از مزایای اصلی Anicolor صرفه جویی 90 درصدی کاغذهای باطله آن است. به گفته فلپس، "آنیکالر برای ما مناسب است، چاپ یکرو، با کیفیت بالا و باطله کم. ما پیشرفت های چشمگیری در کارایی خود مشاهده کرده ایم که منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های ما شده است. " از طریق کاهش ورق های باطله و زمان آماده سازی، علاوه بر این که جلدها را نیز دوتایی می بندیم، یوستنز می تواند حجم جلد روزانه خود را تنها در یک شیفت تولید کند، که این امر زمینه ای برای رشد آینده ایجاد می کند. داودن می گوید: "هنگامی که ما XL 75 Anicolor را خریداری کردیم، چیزی بیش از انتخاب یک ماشین چاپ بود. این در مورد انتخاب یک شریک استراتژیک بود."

رکورد جهانی برای آماده‌سازی

مولفه بعدی استراتژی یوستنز، تولید کارآمدتر برای صفحات محتوای داخلی کتاب هایش بود که بر روی ماشین چاپ قدیمی از سازنده رقیب تولید می شد. در اوایل سال 2021، یوستنز دو ماشین چاپ هشت رنگ دوروچاپ مدل Speedmaster XL 106-8P را نصب کرد که مجهز به تجربه کاربری جدید هایدلبرگ (UX) و رویکرد تولید خودگردان Push-to-Stop هایدلبرگ بود-که توسط Intellistart 3، یک نرم افزار یکپارچه منحصر به فرد و هوش مصنوعی هدایت می شد. رویکرد Push-to-Stop و AutoPlate XL، یک سیستم تعویض همزمان پلیت به صورت خودکار که تغذیه دقیق پلیت را در شروع هر کار کنترل می کند، تعداد مراحل عملیاتی مورد نیاز را در هنگام تعویض کار بسیار کاهش می دهد. تیم یوستنز به واسطه فناوری پیشرفته ماشین چاپ و سرعت بالای 18.000 ورق در ساعت، تعداد سفارشات کاری شرکت در یک شیفت 12 ساعته را تقریبا دو برابر کرده است". بر اساس داده هایی که هایدلبرگ از ماشین های چاپ متصل به خود جمع آوری می کند، یوستنز روزانه بیشتر از سایر ماشین های چاپ در جهان کار آماده به چاپ می کند. "با ماشین چاپ قبلی خود، ما 130-150 کار را در 12 ساعت به پایان می رساندیم. وین دیویدسون، مدیر تولید سالنامه، گفت: با XL 106، هدف اصلی ما 180 بود، اما ما در یک شیفت به 220 آماده سازی دست یافتیم.


05


در مواجهه با دو فصل چالش برانگیز در سالهای 2020 و 2021 به دلیل کووید-19، یوستنز چرخه های تولید بسیار کوتاهی را تجربه کرد زیرا به دست آوردن محتوا از مدارس برای تولید سالنامه دشوار بود. جیم سلف، مدیر ارشد محصولات گراد، می گوید: "به دلیل تعداد کمتر رویدادهای حضوری، ما مجبور شدیم برای ایجاد محتوای سالنامه ها با مشتریان خود مشورت و تشریک مساعی داشته باشیم. سلف افزود: " حتی با فصول فشرده، ظرفیت تازه اضافه شده توسط XL 106 باعث شد یوستنز بتواند همان تعداد سفارشات کاری و ورق های سالهای گذشته را تولید کند و کتاب های سالانه به یاد ماندنی منحصر به فرد را در اختیار مدارس درگیر کووید قرار دهد."


06


"شریک بزرگ" برای یوستنز

بیشتر کارآیی یوستنز ناشی از یکپارچه سازی ماشین چاپ با جریان کار مدیریت تولید هایدلبرگ است. با مدیریت تولید پرینکت، فایل های کاری و داده های از پیش تعیین شده مستقیماً به ماشین چاپ ارسال می شوند، که این امر تنظیمات ماشین چاپ را تا حد زیادی خودکار کرده و زمان آماده سازی را کاهش می دهد. سلف اعلام کرد که در آغاز یکی از فصل های اوج خود، هایدلبرگ به طور مشترک با یوستنز همکاری کرد تا گردش کار را با برخی از فرایندهای موجود شرکت ادغام کند. "این یک راهکار اتصال و اجرا نبود، اما کار تیمی ما در فصل اوج برجسته بود و برای ما بسیار مفید بود."


07


علاوه بر Prinect ، یوستنز همچنین از قدرت Heidelberg Assistant، یک پلت فرم آنلاین خدمات هوشمند مبتنی بر داده استفاده می کند، تا تعداد تولیدات خود را با تیم مشاوران آنلاین هایدلبرگ بررسی کند تا از دستیابی این شرکت به اهداف بهره وری اطمینان حاصل کند. علاوه بر این، تیم از پورتال برای دسترسی به سایت تجارت الکترونیکی هایدلبرگ eShop استفاده می کند، که روشی کارآمد برای یوستنز است تا مواد مصرفی مختلف Saphira را که در ماشین های چاپ خود استفاده می کند سفارش دهد.

در حالی که یوستنز سرمایه گذاری های قابل توجهی در 18 ماه گذشته انجام داده است، این شرکت این را فقط یک شروع می داند. "شاخص های ماشین های چاپی که ما انتخاب کردیم به عملکرد، قابلیت و صرفه جویی در هزینه برمی گردد، اما این یک تصمیم کلی استراتژیک بود. ما معتقدیم که هایدلبرگ یک شریک بزرگ برای یوستنز است. از آنجا که این شرکت همچنان در حال پیشرفت و توسعه موقعیت خود است، به دنبال گسترش بیشتر اتوماسیون در آینده نزدیک است و به روز رسانی‌های دیگری را برای ظرفیت و کارایی فناوری در نظر می‌گیرد.


08


درباره یوستنز

Jostens یک شریک قابل اعتماد در حوزه تحصیلی و دستاوردهای آموزشی است: ارائه محصولات، برنامه ها و خدمات که به مشتریانش کمک می کند لحظات مهم را جشن بگیرند. محصولات این شرکت شامل سالنامه های اختصاصی، کتاب های یادبود تحصیلی، نشریات، جواهرات نشان گروه های تحصیلی و کالاهای مصرفی است که به بخش های آموزشی از K -12 از رده مهد کودک تا کلاس دوازدهم، کالج و تیم های ورزشی حرفه ای ارائه می دهد. در سال 1897 تأسیس و مستقر در مینیاپلیس، مونیخ، Jostens متعلق به Platinum Equity است و می توانید آن را به صورت آنلاین در www.jostens.com پیدا کنید.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت