instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

تولید لیبل IML با Speedmaster XL 106 در کورسینی ترکیه

تولید لیبل درون قالبی IML با Speedmaster XL 106

کورسینی، ترکیه

hd bar


01


وقتی Korsini حدود 22 سال پیش وارد حوزه لیبل های درون قالبی (IML) می شود، هنوز بازار خوبی است. امروزه، چاپخانه ترکیه ای لیبل های درون قالبی خود را به بیش از 60 کشور صادر می کند و تقریباً رشد بی مانندی در مقایسه با تولید کننده دیگر IML را تجربه می کند. همکاری نزدیک این شرکت با هایدلبرگ سنگ بنای این موفقیت است.

لیوان بستنی، بطری شامپو، سطل رنگ یا قوطی روغن موتور: لیبل های درون قالبی بخش های بیشتری از محصولات را تسخیر می کنند. با نگاهی به یک قفسه فروشگاه، یا بازدید از ساحل اژه ترکیه، شاهدی بر این ادعا است.

در منطقه تجارت آزاد ازمیر، شهری با میلیون ها نفر، کورسینی بیش از 700.000 ورق لیبل IML در روز برای تولید کنندگان نام های تجاری جهانی مانند Mondelez ، Kraft Heinz Company ، Nestle ، Unilever ، Akzo Nobel و بسیاری دیگر تولید می کند. سال گذشته در ماه ژوئن، متخصصان IML کارخانه دوم خود را در این کشور بنا نهادند که در کل سومین کارخانه آن در ترکیه این گروه محسوب می شود - و بنابراین به یکباره تقریباً منطقه تولید خود را از 22،000 به کمتر از 40،000 متر مربع افزایش دادند. و این جایی است که داستان موفقیت آمیز توسعه ادامه می یابد.

انعطاف پذیری برای همه بازارها

در سال 1998، IML هنوز در مرحله فراگیری بود و فقط یک بخش کوچک در صنعت بسته بندی به آن اختصاص داشت. با این وجود، پیرو کورسینی جونیور Piero Corsini Jr.، از نوادگان یک خاندان ایتالیایی با سابقه چاپ، همراه با برادرزاده اش انریکو کورسینی، که در سال 1996 مستقیماً از ایتالیا به تجارت خانوادگی پیوست و اولین تولید IML را برای بازار محلی آغاز کرد، توانایی های بالقوه آن را تشخیص می دهد.. بعدها، آنها در یک سرمایه گذاری مشترک با بزرگترین تولید کننده بسته بندی های منعطف ترکیه Korozo، شرکت Korsini را به عنوان اولین کارخانه "اختصاصی" IML تأسیس کردند، که پیرو کورسینی تا زمان مرگ در سال 2014 به عنوان رئیس آن اداره امور را به دست داشت، و بعد از او انریکو، ابتدا به عنوان مدیر عامل و سپس همچنین به عنوان رئیس، کورسینی را به دومین تولید کننده بزرگ IML در جهان گسترش می دهد.

این شرکت از سال 2010 در مسیر رشد پایدار قرار می گیرد، زیرا چاپ افست ورقی برای تولید IML مورد توجه قرار می گیرد. در همان زمان، مشارکت تجاری با هایدلبرگ این نیروی فزاینده را کامل می کند. ماشین چاپ هشت رنگ Speedmaster XL 105 با واحد طویل تحویل (X4) فقط آغاز کار است. سرمایه گذاری های بیشتر برای دستیابی به فنآوری با اوج عملکرد Peak Performance از هایدلبرگ به سرعت دنبال می شود. که نتیجه آن تجهیز به تمام ماشین های چاپ از سری Speedmaster XL 106 است که تقریباً همه آنها به سمت کارکرد دومنظوره سوق داده شده اند. تغییرات انعطاف پذیر بین چاپ معمولی و چاپ یووی به این معنی است که طیف گسترده ای از نیازهای بازار می تواند به روشی اقتصادی برآورده شود. طیف محصولات از لیبل های با جلوه پوست پرتقالی نیمه براق، مانند بسته بندی بستنی یا پنیر خامه ای، تا لیبل های بسیار براق در بر می گیرد. این نوع لیبل های درون قالبی برای مثال برای بسته بندی های شیرینی و لوازم آرایشی و در بازارهایی مانند خلیج فارس، انگلیس و آسیا محبوب هستند.


02

طیف لیبلهای درون قالبی کورسینی در انواع؛ با دوام، متالایز، با لایه حائل، صنعتی، چاپ از پشت، قابل جداسازی، هوشمند و شکل دهی حرارتی را در تصویر ملاحظه میکنید.


روحیه پیشگام منجر به بهره وری بیشتر میشود

در مبادلات مشترک متقابل با مشتریان، هایدلبرگ بارها و بارها نوآوری هایی را در بازار آغاز می کند و به طور مداوم با ارایه راهکارهای تکمیلی محدودیت های عملکردی آن را از میان بر می دارد تا به روندها و الزامات جدید پاسخ دهد. با این روحیه، هایدلبرگ با Speedmaster XL 106-DD در تولید IML انقلابی ایجاد می کند و کورسینی بلافاصله از این نوآوری استقبال می کند. انریکو کورسینی توضیح می دهد: "ماشین دایکات روتاری به ما این امکان را می دهد تا ظرفیت تولید را به 10.000 ورق در ساعت برسانیم در جایی که با دایکات تخت این ظرفیت با 4500 ورق در ساعت است."

جهش بعدی در بهره وری به لطف استفاده از ماشین های دوروچاپ انجام می شود، که هایدلبرگ آنها را به یک تحویل طویل (X4) برای تولید با سرعت بالا با کاربردهای عالی ورنی زنی مجهز نموده است. در نتیجه، کورسینی می تواند هر دو طرف لیبل های IML را در یک پاس چاپ کند. این ارزش افزوده مازاد را برای مشتریانی فراهم می کند که می توانند از پشت لیبل برای اهداف اطلاعاتی یا بازاریابی در ظروف شفاف استفاده کنند، بدون اینکه تأثیر زیبایی کلی بسته بندی را تحت تأثیر قرار دهد. این به این دلیل است که نقش، به عنوان مثال دستورالعمل ها، راهنمای کاربری ها یا مواد تشکیل دهنده، فقط از داخل یا بعد از باز کردن بسته بندی قابل مشاهده است.


03


بسته عملکردی IML و LED UV

با دو ماشین چاپ هشت رنگ Speedmaster XL 106 ، فناوری پیشرفته هایدلبرگ از همان ابتدا یکی از ویژگی های کارخانه دوم در ازمیر بوده است. هر دو ماشین چاپ به بسته عملکردی IML مجهز شده اند، و یک ماشین مجهز به خشک کن DryStar LED UV است. کورسینی قصد دارد با استفاده از این تجهیزات ویژه، تولید خالص را بمراتب افزایش دهد. در نهایت، انعطاف پذیری در برابر سایش، گرما و رطوبت لیبل های درون قالبی اعمال شده بر روی بسته بندی تزیین شده برای فروش برابر است با دشواری پردازش این فیلم های پلاستیکی فوق سبک با ضخامت فقط 50 میکرون و گراماژ کمتر از 30 گرم بر متر مربع. در حالی که LED UV میزان گرمای منتقل شده به سطح فیلم چاپی را به حداقل می رساند، بسته عملکردی چاپ پایدار و بدون چین و چروک را تضمین می کند.

سرعت تولید حداکثر 15000 برگ در ساعت. انریکو کورسینی می گوید: "از این طریق، ما می توانیم حتی سریعتر و با اطمینان تر تولید کنیم."


04


مشارکت قابل اعتماد

هایدلبرگ همکاری معتمدانه خود با مشتریان را تقویت می کند. بر این اساس، همکاری با کورسینی فراتر از ماشین های چاپ است. این امر نیز به دلیل بازار است که دانش فنی بسیار تخصصی را می طلبد. هایدلبرگ به لطف شبکه گسترده با تولیدکنندگان IML، فویل و مرکب و همچنین شرکت های قالب گیری تزریقی، دانش جامعی را در این بازار کسب کرده و از تخصص منحصر به فرد خود برای کمک به مشتریان در پرداختن به انواع مسائل استفاده می کند. در ازای این تعامل، هایدلبرگ خیلی زود از الزامات جدید آگاه می شود و می تواند نوآوری هایی را برای تحقق آنها فراهم کند. هر دو طرف از این امر سود می برند و مسیر رشد و توسعه می تواند ادامه یابد.


05


logo

درباره Korsini

دفتر مرکزی: ازمیر، ترکیه

3 کارخانه در ترکیه، یک کارخانه در ایتالیا با مجموع 42.100 مترمربع فضای داخلی

تخصص ها:

  • متخصص IML
  • چاپ افست، چاپ روتوگراور و چاپ فلکسو
  • Korsini تنها شرکت چاپ اختصاصی IML در جهان است که تمام این روش های چاپ را زیر یک سقف دارد.

 

IR Icon


برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حوزه تخصصی لیبل های IML و همچنین مشاوره های کاربردی و تکنولوژیک با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 87781401-021

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت