instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

فروش هزارمین واحد چاپ Speedmaster CX 104 جدید به چاپخانه بسته‌بندی سوئدی

تقاضای بالا برای Speedmaster CX 104 جدید ادامه دارد

هایدلبرگ هزارمین واحد چاپ را به چاپخانه بسته‌بندی سوئدی می‌فروشد

hd bar

  • قرارداد هوشمند اشتراکی مکمل سرمایه گذاری در تجهیزات است
  • Gafs Kartong انتظار دارد که پیکربندی Push to Stop افزایش زیادی در بهره وری ارائه دهد
  • مدیریت تولید پرینکت عملکردهای کلیدی بسته بندی را پوشش می دهد
  • فناوری افست ورقی پیشرفته، پتانسیل گسترده بازار را با نسبت قیمت به عملکرد عالی هدف قرار می دهد.

01

هزارمین واحد چاپ Speedmaster CX 104 که توسط هایدلبرگ در تابستان 2021 رونمایی شد به چاپخانه بسته بندی سوئدی Gafs Kartong می رسد. از چپ به راست: لارس لیندبرگ، مدیر فروش هایدلبرگ، لاسه سوارد و آنلیل آنویک، صاحبان Gafs Kartong، و اسکار رونسون استنمارک از هایدلبرگ سوئد.


هایدلبرگ در کسب و کار اصلی خود شاهد بهبود جهانی رو به رشدی است که مشتریان را مشتاق سرمایه گذاری در جدیدترین فناوری ها و راهکارها می کند. چاپخانه بسته بندی سوئدی Gafs Kartong (Gafs) که در ورنامو مستقر است، قرار است آنچه را که هزارمین واحد چاپ Speedmaster CX 104 جدید است که هایدلبرگ در تابستان از آن رونمایی کرد، تحویل بگیرد. Gafs که در سال 1947 به عنوان تامین کننده بسته بندی مقوایی تأسیس شد، اکنون دارای 22 نیروی کار است و فروش بیش از چهار میلیون یورو را به همراه دارد. Speedmaster CX 104-6+L با واحد ورنی زنی جدید توسعه یافته در پیکربندی Push to Stop قرار است همراه با یکدستگاه پلیت ستر Suprasetter 106 عرضه شود و قبل از کریسمس وارد بازار شود.

Stefan Hasenzahl، رئیس مدیریت محصول در هایدلبرگ می‌گوید: «ماشین چاپ جهانی جدید ما، Speedmaster CX 104، در حال کسب موفقیت بزرگی در بازار است. او می افزاید: «حتی قبل از رونمایی بازار جهانی در تابستان امسال، ما برای بیش از 500 واحد چاپ سفارش داشتیم - رقمی که در عرض سه ماه دوبرابر شده است».


هزارمین واحد چاپ Speedmaster CX 104 که توسط هایدلبرگ در تابستان 2021 رونمایی شد به چاپخانه بسته بندی سوئدی Gafs Kartong می رسد. از چپ به راست: لارس لیندبرگ، مدیر فروش هایدلبرگ، لاسه سوارد و آنلیل آنویک، صاحبان Gafs Kartong، و اسکار رونسون استنمارک از هایدلبرگ سوئد.

Gafs که جعبه های تاشو را عمدتاً برای مشتریان سوئدی از طیف وسیعی از صنایع مختلف تولید می‌کند، در حال تکمیل سرمایه‌گذاری خود در تجهیزات با قرارداد هوشمند اشتراکی است که شامل تامین تمام مواد مصرفی و نرم‌افزار در یک دوره چند ساله است. در نتیجه، Gafs همچنین از مدیریت تولید پرینکت استفاده خواهد کرد که تمام عملکردهای کلیدی چاپ بسته بندی را پوشش می دهد. یک مثال یک راه حل مبتنی بر CAD است که فرم بندی سریع و آسان را تضمین می کند و همچنین شامل تمام علائم بسته بندی های معمول است. مهمتر از همه، گردش کار پرینکت تمام داده های مربوط به تولید را فراهم می کند و از تولید قابل اعتماد و کارهای تکراری با کیفیت بالا اطمینان می دهد. علاوه بر این، بازخورد داده های تولید به پرینکت یک نمای کلی از عملکرد در هر زمان می دهد.

ماشین چاپ جدید جایگزین Speedmaster CD 102 قدیمی در Gafs شده است. آنلیل آنویک، یکی از صاحبان Gafs Kartong، تصمیم سرمایه گذاری را اینگونه توجیه می‌کند: «ما هر دو گزینه دیجیتال و افست را به دقت بررسی و مقایسه کردیم، اما ورود Speedmaster CX 104 به بازار به جستجوی ما پایان داد. بهبودهای قابل توجه در زمان آماده سازی و کنترل کیفیت، همراه با ادغام در جریان کار، ما را نسبت به مزایا و پیشرفت کل شرکت بسیار مطمئن می کند."

لاسه سوارد، مالک Gafs Kartong، مواردی را نیز می افزاید: «Speedmaster CX 104 جدید از هایدلبرگ کاملاً نیازهای ما را برآورده می کند. ما توسط فناوری افست پیشرفته و مجموعه خدمات این شرکت همراه با نسبت قیمت به عملکرد عالی جذب شدیم. ما انتظار داریم که عملکرد Push to Stop به ویژه افزایش قابل توجهی در بهره‌وری داشته باشد.»


05

Speedmaster CX 104 یک ماشین چاپ جهانی جدید از هایدلبرگ است که تقریباً تمام نیازهای چاپ تجاری و بسته بندی را انجام می دهد.


هایدلبرگ با ماشین چاپ جهانی جدید جایگاه خود را در چاپ تجاری و بسته بندی تقویت می‌کند

با Speedmaster CX 104 جدید، هایدلبرگ به دنبال ایجاد موقعیت قوی خود در بخش بسته بندی در حال گسترش و پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای سیستم های چاپ انعطاف پذیر با انواع راهکارها و انواع اتوماسیون در بخش تجاری است. هنگام انتخاب انواع تجهیزات، مشتریان از مقیاس‌پذیری گسترده سیستم، که عملکرد Push to Stop را در بر گرفته و همچنین از پیکربندی‌های متناسب با حداکثر 15 واحد چاپ/ورنی بهره می‌برند.


06

نکات برجسته عبارتند از فلسفه عملکرد منحصر به فرد، واحد ورنی زنی جدید، و نوآوری های واحدهای مرکب رسانی/رطوبت دهی


Speedmaster CX 104 دارای طراحی جدید و ارگونومیک با دسترسی عالی است و فلسفه عملیاتی کاملاً جدید کاربری هایدلبرگ (Heidelberg UX) را با مرکز کنترل پیشرفته ماشین چاپ Prinect Press Center XL 3 به کاربران ارائه می دهد، به علاوه مجموعه کاملی از سیستم های کمکی که به صورت استاندارد گنجانده شده اند. بنابراین هایدلبرگ مجموعه راهکارهای یکپارچه ای را برای سطح فزاینده جهانی صنعتی شدن چاپخانه های کوچک و متوسط فراهم می کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته Speedmaster CX 104، واحد ورنی زنی جدید آن مبتنی بر فناوری XL است که بر عملکرد ساده‌تر، آماده‌سازی سریع‌تر و بهبود بیشتر در کیفیت پوشش تمرکز دارد.

چیدمان عناصر کلیدی دسترسی را بهینه می کند. به لطف وزن نورد آنیلوکس 30 درصد کمتر، تعویض نوردهای آنیلاوکس ارگونومیک تر و سریعتر نیز می باشد. صرفه جویی در زمان تا 75 درصد بر اساس عملیات یک نفره قبلاً در شرایط واقعی توسط مشتریان پیشرو در تست عملیاتی تأیید شده است.

واحد مرکب رسانی/ رطوبت دهی در Speedmaster CX 104 جدید برای کیفیت و بهره وری بهینه طراحی شده است. علاوه بر این، عملکردهای اختیاری مانند تجهیزات استخراج غبار مرکب یکپارچه، همزن خودکار مرکب، و یک منبع محلول شستشوی اضافی برای عملیات دومنظوره که ترکیبی از مرکب معمولی و UV است، مشتریان را قادر می‌سازد تا عملکرد واحد مرکب رسانی/ رطوبت دهی را به ویژه در چاپ UV افزایش دهند.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت