instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

موفقیت سایت هایدلبرگ شانگهای در بازار رشد چین

موفقیت سایت تولید هایدلبرگ شانگهای در بازار رشد چین 

گسترش سبد محصولات با پیکربندی‌های ماشین خاص

Dark Blue Line

  • با نشان پانزده سال تولید در چین، واحد چاپ 9.999 قرار است به شرکت چاپ بسته‌بندی شیان جون لانگ تحویل داده شود
  • بخش رشد چاپ بسته بندی - گسترش سبد محصولات با پیکربندیهای ماشین خاص
  • سهم بازار در چین با بیش از 50 درصد - گسترش بیشتر سایت برنامه‌ریزی شده است

01

سایت تولید هایدلبرگ شانگهای نمادی از کیفیت بالا - برابر با استانداردهای بالای شبکه تولید هایدلبرگ است


در مراسم جشنی که در محل تولید تجهیزات چاپ و گرافیکی هایدلبرگ شانگهای (HGES) برگزار گردید، گواهی شناسه ساخت واحد چاپ 9.999 در چین، به شرکت چاپ بسته بندی شیان جون لانگ Xian Jun Long اعطا شد. در پیام تبریکی که از طریق لینک ویدیویی ارسال شده، راینر هوندسدورفر، مدیر اجرایی Heidelberger Druckmaschinen AG (هایدلبرگ) با قدردانی از سطح بالای تعهد و تعامل موفق در چین سخن گفته است: "کارخانه ما در شانگهای داستان موفقیت واقعی را برای هایدلبرگ در تجارت اصلی ما و مشتریان خود اثبات کرده است. چین بزرگترین بازار انفرادی برای ما است و ما می خواهیم همچنان با گسترش برنامه سرمایه گذاری خود سهم بازار خود را با بیش از 50 درصد و همچنین رهبری فناوری مان در این بازار مهم را گسترش دهیم: ما تیم خود را در شاخه های خدمات، فروش و تولید به بیش از 1000 کارمند در انتظار رشد شدید بازار در چین، ارتقا خواهیم داد. " با وجود بحران همه گیر Covid 19، میزان چاپ در چین بار دیگر در حال افزایش است و در حال حاضر از ارقام سال گذشته فراتر رفته است.


02

Speedmaster CD 102-9 + L با شماره 9،999 واحد چاپ از کارخانه شانگهای هایدلبرگ با طراحی ویژه ای از نقاشی دیوار بزرگ چین


موفقیت در شرکت چاپ بسته‌بندی Xian Jun Long با ماشین‌های هایدلبرگ

قرار است چاپخانه شیان جون لانگ در شنژن، یک دستگاه ماشین Speedmaster CD 102-9 + L را که با نشان 9.999 واحد چاپ منقوش شده را تحویل گیرد. به عنوان یک ویژگی خاص طراحی، تصویری از دیوار بزرگ چین در کلیه واحدهای چاپی نقاشی شده است تا بتواند با پیشینه تاریخی 10،000 ساله آن پیوند بخورد. شیان جون لانگ یکی از شرکت های پیشرو در زمینه چاپ بسته بندی در چین است و در زمینه بسته بندی برای نوشیدنی ها، سیگار و کالاهای لوکس تخصص دارد. همکاری بین شیان جون لانگ و هایدلبرگ به بیست سال پیش برمی گردد - و Speedmaster CD 102 با نشان 999 واحد چاپ از کارخانه شانگهای نیز در آنجا در حال تولید است. وی گفت: "ما اولین Speedmaster CD 102-8 + L را از کارخانه هایدلبرگ شانگهای در اختیار داریم و منتظر CD جدید Speedmaster 102-9 + L با کیفیت همیشگی هایدلبرگ هستیم که قرار است در آینده نزدیک نصب شود. کلوین چونگ، مدیر مهندسی اطلاعات گروه چاپ شیان جون لانگ توضیح داد: "ما دو دستگاه دیگر ماشین چاپ Speedmaster CD 102-8 + L را نیز در ماه اوت سال جاری به گروه چاپ شیان جون لانگ تحویل داده ایم. هدف ما رشد موفقیت آمیز و ارائه محصولات با ارزش افزوده بیشتر به مشتریان است." ماشین چاپ با نشان سالگرد، به عنوان بخشی از ناوگان گسترده سیستم های Speedmaster CD 102 و Speedmaster CX 102 در حال بهره‌برداری است.


03

سایت تولید هایدلبرگ شانگهای نمادی از کیفیت بالا - برابر با استانداردهای بالای شبکه تولید هایدلبرگ است


بازار رشد چین

چاپ بسته بندی در چین با سرعت و پایداری بیشتری نسبت به سطح جهانی در حال رشد است. Speedmaster CD 102 مدتهاست که در بازار چین پرفروش است، تغییر پذیری بالایی دارد، چه برای تیراژهای بالا و چه پایین، سطوح چاپی نازک یا مقوا با ضخامت تا یک میلی متر، ماشین چاپی که ارائه کننده بهره وری فوق العاده، کیفیت و حفظ ارزش می باشد و بنابراین امنیت سرمایه گذاری مشتریان را به میزان بالایی تضمین می کند. اخیم مرجنتالر Achim Mergenthaler، مدیر سایت هایدلبرگ در شانگهای توضیح داد: "بازار در آسیا در حال پیشرفت است و ما شاهد تقاضای زیادی برای ماشین های خاص مشتری و انواع زیادی به خصوص برای چاپ بسته بندی هستیم." "ما به کیفیت بالای خود افتخار می کنیم ، که - به لطف استانداردهای بالای شبکه تولید هایدلبرگ - برابر با ماشین های موجود در تاسیسات تولید کارخانه ویسلوخ-والدورف آلمان است."


04

Speedmaster CD 102-9 + L با شماره 9،999 واحد چاپ از کارخانه شانگهای هایدلبرگ با طراحی ویژه ای از نقاشی دیوار بزرگ چین


هایدلبرگ در صدد تسریع بیشتر در گسترش تولید خود در چین است. بیش از 30 درصد از کل واحد های چاپی خریداری شده از هایدلبرگ در حال حاضر در چین ساخته شده اند. سایت تولیدی شانگهای باعث افزایش تولید مدل های استاندارد در بازار چین و آسیا می شود و پیکربندی های ماشین های ویژه به خصوص در چاپ بسته بندی را به گستره محصولات خود می افزاید. این امر منجر به ارائه مزیت رقابتی خصوصاً برای شرکت های چاپی و نوظهور در چین خواهد شد،که از نظر بهره وری و کیفیت به بهترین ماشین آلات نیاز دارند و راهکارهای جامع به مشتریان خود ارائه می دهند.

هایدلبرگ از این رو تنها سازنده ماشین های چاپ است که قابلیت انعطاف پذیری را در اختیار مشتریان خود می گذارد و هم ماشین های تولید داخل (چین) و هم ماشین های رده بالا از آلمان را ارائه می دهد.

بنی هوانگ Benny Huang، مدیرعامل هایدلبرگ بزرگ چین در بخش سخنرانی مراسم جشن توضیح داد: "با توسعه گستره محصولات و ظرفیت تولید بالاتر در کارخانه شانگهای، ما در هایدلبرگ چین به نقاط عطف جدید در گسترش بیشتر راهکارهای خود برای چاپ بسته بندی رسیده ایم." وی گفت: "ما از سال 2009 تولیدکننده Speedmaster CD 102 در کارخانه شانگهای هستیم. این یک ماشین چاپ افست ورقی کلاسیک گاملا مناسب برای شرکت های چاپ بسته بندی، لیبل ها و چاپ تجاری می باشد که دارای فناوری های نوین و بهینه‌ای است که به طور گسترده‌ای مورد استقبال کاربران چین قرار گرفته است."


05

آخیم مرجینتالر (سمت راست) ، مدیر عامل HGES، گواهی یادبود را به رسمیت ساخت واحد چاپ 9999 از کارخانه هایدلبرگ شانگهای به سام چونگ، مدیرعامل شرکت چاپ شیان جون لانگ، با مسئولیت اعطا کرد


هایدلبرگ شانگهای: یک داستان موفقیت آمیز

سایت تولیدی شانگهای دارای نیروی کار حدود 430 نفر است. ماشین های چاپ در فرمت های 50 x70 سانتی متر و 70 x100سانتی متر در آنجا تولید می شوند، که عمدتاً برای فروش در چین، بلکه برای سایر بازارهای آسیا و سایر نقاط جهان در نظر گرفته شده است. هم اکنون بیش از 10،000 واحد چاپ در طی پانزده سال تحویل داده شده است.

این سایت در منطقه صنعتی چینگ پو Qingpu در نزدیکی شانگهای در سال 2006 آغاز به کار کرد، با استانداردهای مدرن ساخته شده است، و در حال حاضر مساحت تولید حدود 45000 متر مربع را در بر می‌گیرد، و آن را بر اساس یکی از بزرگترین کارخانه های ماشین چاپ در آسیا ساخته است.

رویدادهای مشتریان در-محل

مرکز رسانه چاپ PMC شانگهای مستقر در کارخانه هایدلبرگ شانگهای به عنوان یک نمایشگاه مرکزی برای چین، سایر بازارهای اقیانوس آرام آسیا و مناطق همجوار فعالیت می کند. در این محل فناوری های پیشرفته، راهکار های خدماتی ارایه می شود و همچنین رویدادهای اطلاعاتی برگزار می شود و آزمایشات پیچیده و تجزیه و تحلیل های تجهیزات، مواد مصرفی و راهکار های گردش کار به انجام می رسد. اپراتورهای مشتریان نیز در این محل آموزش می بینند. مرکز رسانه چاپ شانگهای دارای گردش کار کاملاً یکپارچه برای چاپکاران تجاری و بسته بندی است.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت