instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

تثبیت موقعیت در بازار چاپ لیبل

پتانسیل خود را آشکار کنید

ابتکار نوآوری هایدلبرگ موقعیت را در بازار چاپ لیبل تقویت می‌کند

Dark Blue Line

  • Push to Stop - به لطف شبکه های هوشمند و فرآیندهای دیجیتالی، زنجیره تولید خودکار راهبری شده

  • نمایش جهانی - CutStar جدید مبتنی بر Push to Stop با فیلم نازک تا 30 درصد سرعت تولید بالاتر را امکان پذیر می کند

  • جلوه های فلزی تولید شده توسط FoilStar Cure محصول را در نقطه فروش برجسته ساخته و باعث پایداری سطح پرداخت شده می شود

  • Speedmaster XL 106-D جدید به مشتریان کمک می کند تا به سمت دایکات روتاری حرکت کنند


01

نسل چهارم پیشرفته CutStar مبتنی بر Push to Stop چاپکاران لیبل را قادر می سازد تا فیلم های نازک را پردازش کنند.


هایدلبرگ همچنان به طور سیستماتیک بر روی اصلی ترین کار خود تمرکز می کند. در بخش در حال رشد لیبل ها، تمرکز بر روی راهکارهای دیجیتالی ابتدا تا به انتها در چاپ افست ورقی است. ماشین چاپ افست ورقی Speedmaster، دایکات روتاری XL 106-DD   و سیستم های پانچ دایکات لیبل Polar شریک تجاری هایدلبرگ برای ساخت لیبل های آب-چسب، لیبل های برش خورده-دسته شده، و همچنین لیبل های درون قالبی (IML) مناسب هستند. هایدلبرگ اکنون از ابتکار نوآوری برای افزایش فعالیت های خود در این بخش استفاده می کند و همچنین موقعیت خود را در بازار رو به رشد لیبل ها گسترش می دهد. مانند تمام مغازه های چاپخانه، چاپگرهای لیبل نیز با چالش تکمیل سفارشات پیچیده در مدت زمان کم روبرو هستند.


02

ماشین دایکات جدید Speedmaster XL 106-D حرکت به سمت دایکات های روتاری را برای مشتریان راحت تر می کند.


سفارشات کم تیراژ، زمان تحویل سریعتر، نیازهای مشتری خاص تر و الزامات تولید پایدار، همه خواستار تولید بسیار انعطاف پذیر بر اساس گردش کار کارآمد هستند. مفهوم Push to Stop از ابتدا تا به انتها هایدلبرگ برای تولید خودکار راهبری شده کارهای چاپی همراه با گردش کار Prinect نیز محبوبیت زیادی در بخش لیبل ها دارد. هایدلبرگ در اواسط ماه اکتبر تحت عنوان "پتانسیل خود را آشکار کنید" به عنوان بخشی از هفته نوآوری خود یک نمایش مجازی از این راهکارها ارائه می دهد. هر شخص علاقه مند می تواند با ارائه مشخصاتی مختصر ثبت نام نموده و به این رویداد دسترسی پیدا کند. این شرکت (هایدلبرگ) با عرضه عملیاتی هوشمندترین Speedmaster XL 106 تا کنون، با گزینه بسته های تجهیزات ویژه برای چاپ لیبل، یعنی برای کاغذ سبک LWC، فویل و بسته های عملکردی IML، یک عملیات تولید بسیار انعطاف پذیر را به نمایش می‌گذارد.


03

هوشمندترین XL 106 تا کنون، با گزینه بسته های تجهیزات ویژه برای چاپ لیبل، یعنی برای کاغذ سبک LWC، فویل و بسته های عملکردی IML، یک عملیات تولید بسیار انعطاف پذیر را به نمایش می گذارد.


ماركوس هافر، رئیس مدیریت تولید لیبل در هایدلبرگ می گوید: "هایدلبرگ با راهکارهای دیجیتال چاپ افست ورقی، همچنان در آینده در بازار رو به رشد لیبل ها نقش اصلی را بازی می کند. ما یک شریک و تامین کننده قابل اعتماد برای مشتریان خود در این بخش باقی می مانیم و با آنها همکاری می کنیم تا از چالش های این بازار طاقت فرسا عبور کنیم. "

نمایش جهانی - CutStar جدید مبتنی بر Push to Stop برای رشد بازار لیبل‌های درون قالبی

هافر می افزاید: "تقاضای روزافزون مشتری از نظر سرعت چاپ، حرکت پایدار ورق، سطح اتوماسیون و سهولت کار با آن هنگام پردازش سطوح نازک تر در مبدل رول به ورق هایدلبرگ CutStar ما را وادار به توسعه نسل جدیدی از این سیستم می کند. نتیجه جدید Push to Stop CutStar است که مبتنی بر یک پلتفرم کاملاً جدید با جدیدترین فناوری موتور محرکه، پیشرفته ترین فناوری کنترل، مهندسی جدید تیغه و تجهیزات جانبی کاملاً جدید است."

بازار لیبل های درون قالبی از نرخ رشد سالانه حدود چهار تا شش درصد برخوردار است و کار با فیلم های نازک به ویژه چالش اصلی تولید است. بسته عملکرد IML برای Speedmaster 106 هم اکنون بر روی نسل چهارم کات استار جدید برای نتایج با کیفیت بالا روی فیلم های نازک 50 میکرون، همراه با یک خروجی قابل توجه تولید استفاده می شود. مبدل رول به ورق نسل چهارم به طور کامل در جریان کار Prinect و همچنین سیستم نرم افزاری کنترل ماشین چاپ Intellistart برای تولید بر اساس اصل Push to Stop ادغام شده است. تنظیمات هوا/ ابعاد و تغییرات اندازه ها کاملاً خودکار انجام می شوند، که به معنی زمان راه اندازی کوتاه تر است. تجهیزات تقویت چاپ پذیری سطح فیلم ها که در CutStar تعبیه شده از دیگر ویژگی های جدید، کیفیت جامع از ابتدا تا به انتها را با بهبود چسبندگی مرکب را تضمین می کند. علاوه بر این، بهینه سازی که مخصوص گراماژهای پایین برای کاغذ و فیلم های IML است، سرعت تولید را 2.000 ورق در ساعت افزایش می‌دهد.


04

بسته عملکرد  FoilStar Cureراهکارهای خلاقانه ای را پیش روی چاپکاران لیبل می گذارد.


FoilStar Cure برای پرداخت سطح با ظاهری کاملا فلزی

پرداخت سطوح با ظاهری فلزی بسیار رواج یافته و محصولات را در نقطه فروش دلفریب می کند، جایی که مشتریان معمولاً در کسری از ثانیه تصمیم به خرید می گیرند. با استفاده از واحد فویل سرد یووی هایدلبرگ FoilStar Cure جدید، تولیدکنندگان لیبل می توانند حتی شرایط چالش برانگیز جلوه های تکمیلی را برآورده کنند. همراه با یک نوآوری دیگر در هایدلبرگ - خشک کن DryStar LED Pro - جلوه های فلزی براق و چشمگیر با اطمینان تولید می شود. در FoilStar Cure، خشک شدن برای اولین بار از طریق تابش اشعه بر روی فویل انجام می شود، که باعث افزایش سطح براقیت می شود. فویل سرد یک راهکار مناسب برای طیف گسترده ای از جلوه ها است، که ترکیبی از یک قیمت جذاب و سرعت پردازش فوق العاده است. این محصول همچنین دارای مزایای زیست محیطی نسبت به فیلم های لمینیت شده با آلومینیوم است زیرا باعث صرفه جویی در مصرف آلومینیوم و بازیافت لیبل ها می شود. به لطف سیستم کلدفویل ایندکس هایدلبرگ با امکان جبران باطله بین کار در طول تولید، و به دلیل اینکه فویل فقط بصورت موضعی در قسمتهای مشخص شده از برچسب بکار گرفته می شوند ، تا 80 درصد متریال کمتری استفاده می شود.


05

ماشین دایکات جدید Speedmaster XL 106-D حرکت به سمت دایکات های روتاری را برای مشتریان راحت تر می کند.


Speedmaster XL 106-D جدید فقط با یک واحد دایکات، حرکت به سمت دایکات روتاری را آسان می‌کند

نصب بیش از 60 دستگاه دایکات روتاری Speedmaster XL 106-DD اثبات قابل توجهی از موفقیت بازار است که باعث مسرت هایدلبرگ از سال 2008 شده است. این دستگاه در پیکربندی های مختلف موجود است - از Speedmaster XL 106-D جدید فقط با یک واحد دایکات، که اکنون در دسترس است، به XL 106-DD با سیلندر مغناطیسی و سیستم استخراج برای تزریق و سوراخ های تزئینی.

هافر بیان می کند: "Speedmaster XL 106-D جدید فقط با یک واحد دایکات، سرمایه گذاری چاپکاران لیبل را آسان تر می کند تا به سوی دایکات روتاری قالب برش حرکت کنند و سری Speedmaster XL 106-DD موفق را با سیستم سیلندر مغناطیسی و سیستم استخراج، که سالیان بسیاری در دسترس بوده تکمیل می کند."


06

هزینه ابزارآلات XL 106-D/ DD تا 50 درصد کمتر از ماشین دایکات تخت و سرعت تولید سه برابر بیشتر است


XL 106-D و DD نازک ترین متریال را با سرعت زیاد 12.000 ورق در ساعت پردازش می کند. آنها حتی کوچکترین سوراخهای تزریق را که به لطف سیلندر مغناطیسی با دقت بالا با تنظیم فشار 1 میکرون، از بین رفته و خارج می شوند، پانچ می کنند. این دقت بالا ناشی از طراحی سیلندر و دایکات یکنواخت به نسبت اختلاف سطح قالب تیغ زنی در دایکات های تخت و آماده سازی زمانبر آنهاست. این به معنای زمان راه اندازی بسیار کوتاه تر است. هزینه ابزارآلات نیز تا 50 درصد کمتر از ماشین دایکات تخت و سرعت تولید سه برابر بیشتر است.


07

توافق نامه های خدماتی با مدیریت تعمیر و نگهداری دیجیتال، متضمن امنیت بالای دسترسی


توافق نامه های خدمات، مکمل تجهیزات و نرم افزارهای هایدلبرگ برای بخش لیبل ها نیز موجود است، که امنیت بالای دسترسی همه سیستم ها را تضمین می کند. مدیریت تعمیر و نگهداری دیجیتال و تجزیه و تحلیل عملکرد، منجر به افزایش هفت درصدی زمان کار می شود. مانند سایر مشتریان هایدلبرگ، تولیدکنندگان لیبل با در دسترسی جهانی قطعات یدکی و امکان بهره گیری از همکاری دیجیتال دستیار هایدلبرگHeidelberg Assistant، از بزرگترین شبکه خدمات صنعت بهره مند می شوند.

حتی پس از اعلامیه فروش گروه گالوس به گروه بسته بندی سوئیسی benpac Holding Ag، هایدلبرگ در آینده با همکاری نزدیک با بن پک، پشتیبانی خدمات و فروش ماشین های فلکسوگرافی رول عرض کم را ارائه می دهد. به این معنی که این شرکت همچنان به مشتریان خود راهکارهای خدماتی و پشتیانی های کاملی ارائه می دهد.

با ما باشید و تحولات و نوآوری های "هفته نوآوری هایدلبرگ" را از طریق وبینارهای آنلاین دنبال کنید و عضوی از این رویداد بزرگ باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت