instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرمایه گذاری هایدلبرگ در تولید الکترونیک چاپی و آلی

هایدلبرگ در زمینه تولید الکترونیک چاپی و آلی سرمایه‌گذاری می‌کند

تولید در سایت ویسلوخ-والدورف آغاز می‌شود - پتانسیل بازار میلیارد یورو

Dark Blue Line


01

هایدلبرگ تولید الکترونیک چاپی و ارگانیک را در سایت ویسلوخ-والدروف این شرکت آغاز می‌کند.


Heidelberger Druckmaschinen AG (هایدلبرگ) یک واحد تجاری اختصاصی برای توسعه صنعتی، ساخت و فروش الکترونیک چاپی و ارگانیک (آلی) ایجاد کرده است. این شرکت همچنین تولید خود را در سایت ویسلوخ-والدروف آغاز کرده است، و در حدود 5 میلیون یورو در یک خط تولید کامل برای سنسورهای چاپ شده سرمایه گذاری کرده است. سنسورهای تولید شده در لابراتوار نوآوری InnovationLab (iL) در هایدلبرگ برای استفاده در فناوری دندانپزشکی ابتدا قرار است چاپ شوند. این سنسورهای چاپی نوین باعث می شوند، برای اولین بار، به طور دیجیتالی توزیع فشار جویدنی (نیروی وارده به فک ها هنگام جویدن) را در حین انسداد ضبط کند، یعنی می گویند وقتی فک های بالا و پایین بسته می شوند. تجسم سه بعدی بر روی تبلت و بایگانی داده ها، موقعیت ناقص فک ها هنگام بسته شدن را شناسایی و متعاقباً اصلاح می کند. با نگاه به آینده پیش رو، هایدلبرگ از فناوری پیشرفته خود در محوطه فضای باز بسیار پیشرفته (high-tech campus) استفاده می کند تا سنسورهایی را برای سایر کاربردهای دیجیتالی - به ویژه در مراقبت های بهداشتی و لجستیک، و همچنین در بخش خرده فروشی و خودروسازی تولید کند.

راینر هوندزدورفر Rainer Hundsdörfer، مدیرعامل هایدلبرگ اظهار داشت: "آغاز توسعه و تولید صنعتی الکترونیک چاپی و ارگانیک نقطه عطفی برای هایدلبرگ و آلمان به عنوان یک بازیگر صنعتی است. همانطور که می بینیم، مشارکت ما در تولید این سنسورهای فناوری پیشرفته، پتانسیل رشد در محدوده دهها تا صدها میلیون یورویی را باز می کند."

آینده الکترونیک چاپی آلی در صنعت چاپ و توسعه نرم افزار/ سخت افزار مربوطه، اولویت "شرکت مهندسی مکانیک آلمان" است و پیشبرد دیجیتال سازی را جهش وار به پیش می راند. فناوری جدید چاپ سنسور، صنعت پیشرفته آلمان را به عنوان رهبر جهانی در این زمینه از توسعه، تبدیل کرده است. از نظر عملیاتی، این مقدمه به هایدلبرگ فرصت های گسترده ای برای توسعه ایجاد می کند، چاپ سنسورها گام به گام در مقیاس صنعتی در یک محیط ایزوله تمیز. این فناوری و با این مقیاس کامل از بازده در حال حاضر در هیچ جای دنیا نظیر ندارد.


02

هایدلبرگ در زمینه تولید الکترونیک چاپی و آلی با پتانسیل بازار میلیارد یورویی سرمایه‌گذاری می‌کند.


فرصت‌هایی برای انواع مدل‌های جدید تجارت دیجیتال صنعت 4.0

فنآوری الکترونیک چاپی و الکترونیک ارگانیک حسگرهایی را بر اساس مرکب های رسانا و مواد کاربردی تولید می کند. ادغام شده در گره های حسگر بی سیم (حسگرها و گره های ارتباطی آنها)، آنها سنگ بنای برنامه های کاربردی در زمینه های صنعت 4.0 و اینترنت اشیا هستند. فناوری جدید چاپ در نهایت مدل‌های تجاری دیجیتال موجود را گسترش داده و مهمتر از همه باعث توسعه محصولات جدید و هوشمند خواهد شد. سطح بالایی از تقاضا در حال حاضر وجود دارد - به ویژه در حوزه مراقبت های بهداشتی و لجستیک و همچنین در بخش خرده فروشی، خودرو و الکترونیک مصرفی، فناوری های قابل حمل و اتوماسیون ساختمان.


03

یک دستگاه خوانش دستی می‌تواند به لطف حسگرهای چاپی ابتکاری، توزیع فشار وارده به فک ها را هنگام بسته شدن ضبط کند.


مصرف کنندگان از فناوری جدید و مقرون به صرفه بهره‌مند می‌شوند

الکترونیک چاپی و ارگانیک، که اغلب به عنوان الکترونیک سبز نیز خوانده می شود، مزایای بی شماری را برای مصرف کنندگان ارائه می دهد. فرآیند تولید با بازده انرژی مقرون به صرفه، به عنوان پیش نیازهای اصلی رقابت بین المللی، استفاده از مواد و صرفه جویی در منابع و تولید سری های صنعتی همچنین از کیفیت مداوم در حجم وسیعی با هزینه نسبتاً کم را تضمین می کند. هایدلبرگ، رهبر کنونی بازار جهانی در ساخت ماشین های چاپ، به دنبال ایجاد موقعیت پیشرو در آینده است، در را به دنیای جدید فناوری دیجیتال باز می کند و به مناطق کاملاً جدید تجارت پا می‌گذارد.


04


بودجه به موقع دولت آلمان راه موفقیت را هموار می‌کند

موفقیت فعلی نتیجه سال ها تحقیقات بنیادی دانشمندان آلمان و سایر کشورها در لابراتوار نوآوری InnovationLab GmbH در هایدلبرگ است. سهامداران لابراتورا نوآوری iL شرکت هایی از فهرست سهام آلمان DAX شامل؛BASF و SAP، دانشگاه هایدلبرگ، موسسه فناوری کارلسروهه و هایدلبرگ هستند. این فعالیت در سال 2008 و پس از حضور موفقیت آمیز این شرکت در مسابقات خوشه ای نوآوران پیشرو Leading-Edge Cluster دولت آلمان آغاز شد. مهندس صنایع لوات نگوین Luat Nguyen هم اکنون مسئولیت این بستر منحصر به فرد را برای انتقال دانش، تحقیق و توسعه در زمینه الکترونیک چاپی و آلی بر عهده دارد. تمرکز بر توافق نامه های همکاری با استارتاپ ها و سایر شرکت ها از سراسر جهان است. دانشمندان InnovationLab با این مشاغل کار می کنند تا مواد، فرایندها و محصولات کاربردی جدیدی را توسعه دهند که متعاقباً آن‌ها با همکاری هایدلبرگ آماده تولید در مقیاس صنعتی شوند.


05


پتانسیل بالای بازار

لابراتوار نوآوری iL و هایدلبرگ یک هدف والا برای همکاری خود تعیین کرده اند. در کنار هم، آنها به دنبال ایفای نقش جهانی پیشرو در الکترونیک چاپی هستند. محصولات نوآورانه بازارهای جدیدی را در اختیار هر دو شركت قرار می‌دهد و فرصت هایی را برای ایجاد مشاركت در انواع صنایع فراهم می آورد. کارشناسان پتانسیل اقتصادی عظیمی را برای حسگرهای چاپی پیش بینی می کنند و میزان فروش تا یک میلیارد یورو در طی ده سال آینده را برآورد کرده‌اند.

لینک‌های مرتبط با این خبر:

www.heidelberg.com/global/en/other_business_areas/printed_electronics/printed_electronics.jsp

www.heidelberg.com/global/en/other_business_areas/printed_electronics/occlusense.jsp

www.innovationlab.de/en

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت