instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

هایدلبرگ صادرات ماشین چاپ از خط تولید چین را افزایش می‌دهد

هایدلبرگ صادرات ماشین چاپ از خط تولید چین را افزایش می‌دهد

hd bar

  • تقاضای زیاد برای ماشین های چاپ Speedmaster CD 102 و CS 92

  • مشتریان بیش از 40 کشور به کیفیت هایدلبرگ از چین اعتماد دارند

  • میزان صادرات از سایت شانگهای به 19 درصد می‌رسد

  • چاپخانه‌های ژاپنی Ebara Printing و Bunkado ماشین‌های چاپ Speedmaster CD 102 تولیدی چین را نصب می‌کنند


01

هایدلبرگ به تدریج بر تعداد ماشین هایی که از خط تولید شانگهای به چاپخانه های سراسر جهان صادر می کند، می‌افزاید..


کلاس ابعادی 70 × 100.

با وجود بیماری همه گیر کووید-19، تقاضا برای سیستم های چاپی، به ویژه در بازارهای اصلی آسیا، دوباره در حال نزدیک شدن به سطح قبل از بحران است. همین امر در مورد حجم تولید هایدلبرگ در سایت خود در شانگهای نیز صدق می کند. بر این اساس، این شرکت صادرات تولیدات خود به چاپخانه های در چین را نیز به تدریج افزایش داده است. از زمان تأسیس در سال 2005، این سایت با راه اندازی خط مونتاژ سیستم های پس از چاپ و متعاقباً آن تولید ماشین های چاپ استاندارد با فرمت کوچک برای بازار چین اغاز به کار کرد. این سایت اکنون 450 کارمند دارد و ماشین های چاپ برای بخش های چاپ تجاری و بسته بندی را در تمامی ابعاد استاندارد تولید می کند. ساخت در سایت هایدلبرگ شانگهای بر روی مدل های Speedmaster CD 102 و Speedmaster CS 92 از کلاس ابعادی 70 × 100 تمرکز دارد.


02

ساخت در سایت هایدلبرگ شانگهای بر روی مدل های Speedmaster CD 102 و Speedmaster CS 92 از کلاس ابعادی 70 × 100 تمرکز دارد.


مشتریان در بیش از 40 کشور به کیفیت هایدلبرگ از چین اعتماد دارند

این کارخانه هم اکنون در حال صادرات ماشین آلات از سایت خود در شانگهای به بیش از 40 کشور است. مشتریان اصلی علاوه بر چین سایر بازارهای آسیا مانند ژاپن، اندونزی، مالزی، هند و فیلیپین هستند. با این حال، تعداد ماشین آلات ساخت چین که به اروپا صادر می شوند - ماشین های چاپ عمدتا استاندارد - نیز در حال افزایش است. به عنوان مثال، ماشین های چاپ ساخت چین در آلمان، ایتالیا، سوئیس و فرانسه نصب شده اند. در آمریکای جنوبی و مرکزی، کشورهایی مانند مکزیک و برزیل سفارش داده اند. در نتیجه، نرخ صادرات از چین در حال حاضر 19 درصد است و در حال افزایش است.

مدیر عامل هایدلبرگ، راینر هوندزدورفر Rainer Hundsdörfer اظهار داشت: "تولیدات ما در سایت شانگهای چین، نه فقط از نظر بازار چین، بلکه همچنین با توجه به سایر نقاط جهان، یک داستان موفقیت آمیز است." "در حال حاضر، حدود یک سوم از کل واحدهای چاپ هایدلبرگ از این کارخانه تولید می شوند. بدنبال بهبود سریع اقتصادی بازارهای آسیایی از ویروس کرونا، اثبات شده است که عملیات تولید محلی ما یک مزیت استراتژیک برای عبور از بحران است. در نتیجه، ما به طور فزاینده ای قادر به درک فرصت های رشد در این مناطق هستیم."


03

جلو (از چپ): مدیر عامل چاپخانه ژاپنی Ebara ، آکینوری فوروکاوا AkinoriFurukawa و عضو هیئت نظارت در Ebara ، ساتوشی اوتاکا  Satoshi Otaka ، در مقابل یکدستگاه Heidelberg Speedmaster CD 102 جدید تولید شده ساخت-چین.


کاربران راضی در حال سرمایه گذاری مجدد هستند

شرکت با مسئولیت محدود ژاپنیEbara Printing Co., Ltd. ، در سال 1959 تأسیس شد و 35 کارمند دارد و از جمله مشتریان دیرینه هایدلبرگ است. این ارائه دهنده خدمات رسانه ای چند منظوره، که همچنین یک تأمین کننده تأیید شده برای یک شرکت جهانی در صنعت سرگرمی است، در تصمیمات و پروپوزال های سرمایه گذاری خود دقیق است و ضوابط موشکافانه ای را تعیین می کند. بر اساس تجزیه و تحلیل دقیق بازار، Ebara سبد محصولات خود را تغییر داده است، و کسب و کار دیرینه خود و حوزه نوشت افزار اداری دور شده و بیشتر به یک ارائه دهنده راهکار برای چاپ بسته بندی تبدیل شده است. رمز موفقیت این شرکت توانایی آن در تأمین نیازهای وسیع محصولات با ضخامت سطوح چاپی مختلف از 0.03 میلی متر تا 1.0 میلی متر و چاپ روی مواد از مقوا تا پلاستیک های PP و PET بوده است.

برای دستیابی به این توانایی ها، Ebara در سال 2004 بر روی یکدستگاه Speedmaster CD 102 با فناوری UV سرمایه گذاری کرد که آن را از آلمان تهیه کرد. در ماه مه سال 2020، در میانه بیماری همه گیر کووید-19، چاپخانه دومین دستگاه Speedmaster CD 102-5 + L خود را که این بار در چین تولید شده بود، نصب کرد. این خرید جدید جای دو ماشین چاپ Speedmaster قدیمی را گرفت. در حالی که اولین ماشین چاپ در حال حاضر عمدتا به تولید مقوا اختصاص یافته است، CD 102-5 + L جدید قابلیت انعطاف پذیری کامل خود را به نمایش در آورده است. علاوه بر چاپ پلاستیک، از آن برای چاپ کارت در دوره های اوج کار، وقتی که به کاهش فشار در ماشین چاپ اول کمک می کند، استفاده می شود.

اکینوری فوروکاوا مدیرعامل Ebara توضیح می دهد:"قبل از اینکه تصمیم به سرمایه گذاری بگیریم، ما با دقت تمام جنبه های Speedmaster CD 102 جدید را موشکافی کردیم. در پایان، ما از پیشرفت فنآوری شواهد موجود در ماشین چاپ هایدلبرگ بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم. ما موفق شدیم به طور چشمگیری بهره وری خود را افزایش دهیم و همچنین از انعطاف پذیری قابل توجهی در رابطه با انواع سطوح چاپی بهره مند می شویم. " "ما اطمینان داریم، که با Speedmaster CD 102 جدید و با هایدلبرگ به عنوان یک شریک تجاری، به افزایش مزیت رقابتی خود ادامه خواهیم داد."

Bunkado اولین چاپخانه ژاپنی است که Speedmaster CD، تولید شده در چین را نصب می‌کند

در سال 2018، چاپخانه Bunkado Print Co., Ltd. ، که در شهر Odawara ژاپن مستقر است، به اولین چاپخانه ژاپنی تبدیل شد که Speedmaster CD 102 ساخت چین را با فناوری UV از هایدلبرگ نصب کرد. این بدان معناست که این شرکت در حال حاضر در کل سه ماشین چاپ Speedmaster با فناوری UV در کلاس ابعادی 70 × 100 را در تولید دارد. آخرین سرمایه گذاری که جایگزینSpeedmaster CD 102 هفده ساله شد و این شرکت را قادر ساخت که بهره وری اساسی خود را دو برابر کند. این مهم به اضافه انعطاف پذیری این ماشین چاپ شرایط اصلی گسترش بونکادو به بازار رو به رشد بسته بندی است. در نتیجه، چاپ افست ورقی بسیار انعطاف پذیر و با کیفیت-محور در حال تبدیل شدن به دومین رکن شرکت در کنار چاپ افست تحت وب است.


04

Bunkado اولین چاپخانه ژاپنی است که Speedmaster CD، تولید شده در چین را نصب می‌کند.


کازوتو ناکانیشی، مدیر عامل چاپ Bunkado می‌افزاید: ”هر چه فصل اوج کاری نزدیک می شد، ما بسرعت به یک ماشین چاپ جدید با فناوری UV سریع نیاز داشتیم. بنابراین هایدلبرگ یکدستگاه Speedmaster CD 102  از سایت تولید چین خود به ما پیشنهاد داد که با زمان تحویل کوتاه در دسترس بود. قبل از انعقاد قرارداد خرید، بازدید از کارخانه هایدلبرگ در شانگهای داشتیم و تحت تاثیر عملیات پیشرفته و حرفه ای ساخت در آنجا قرار گرفتیم. این همان چیزی است که ما را به خود جلب کرده و مطمئناً از تصمیم خود پشیمان نیستیم. کیفیت چاپ، بهره وری و قابلیت اطمینان ماشین های چاپ در این سایت مطابق با همان استانداردهای استثنایی است که از ماشین های چاپ هایدلبرگ ساخته شده در آلمان انتظار داریم."

 

IR Icon


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره های تکنولوژیک و کاربردی لطفا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

شماره تماس: 87781401-021

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت