instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

تبدیل ارتباطات مشتری هایدلبرگ به فردی و دیجیتالی

ارتباطات مشتری هایدلبرگ در حال تبدیل شدن به شکل فردی و دیجیتالی است 

July 2020

Dark Blue Line

  • چرخه‌های نوآوری کوتاه‌تر می‌شوند و نیاز به راه‌های جدیدی برای برقراری ارتباط با مشتریان دارند
  • هایدلبرگ بر روی مفاهیم نمایشگاه تجاری مجازی و رویدادهای منطقه‌ای متمرکز است
  • "هفته نوآوری"، به صورت دیجیتال و چهره به چهره، در ماه اکتبر برگزار می‌شود

01 hdm pmc packing wiesloch

اشتیاق بالای مشتری: مرکز رسانه چاپ بسته‌بندی هایدلبرگ در سایت ویسلوخ- والدروف


روند چرخه نوآوری کوتاه‌تر در صنعت رسانه های چاپی بسیار سریع شتاب یافته است. مدل‌های تجاری دیجیتال داده-محور در فواصل زمانی بسیار کوتاه ظهور می‌کنند و به طور مداوم در حال اصلاح هستند تا با الزامات خاص مشتری فعلی مطابقت داشته باشند. بنابراین مشتریان باید سریع، انعطاف‌پذیر و به طور مداوم از آخرین روندها مطلع شوند. این روند همچنین بر ارتباطات مشتری در هایدلبرگ تأثیر می‌گذارد: این شرکت بر ارائه گزینه‌های جدید و دیجیتال برای ارائه محصولات و نوآوری‌ها متمرکز خواهد شد.

یورش نوآوری در بسته‌بندی به عنوان یک بازار رشد - اتصال کامل فرآیندهای چاپ جامع و فراگیر که برای اولین بار به صورت زنده دیده می‌شود

شروع این رویداد در "هفته نوآوری" از 19 تا 23 اکتبر 2020 خواهد بود. هایدلبرگ با شعار "پتانسیل خود را آشکار کنید"، بسیاری از نوآوری های ارزشمند محصولات خود را با تمرکز بر روی حوزه بسته بندی و تجاری، از جمله چاپ خودگردان، راهکارهای جامع و فراگیر، چاپخانه هوشمند و مفهوم Push-to-Stop را عرضه خواهد داشت. هفته نوآوری از طریق پخش زنده و همچنین چهره به چهره در محل ویسلوخ-والدروف برگزار می‌شود. هایدلبرگ قبلاً تجربه مثبتی در استفاده از کانال های دیجیتال در ارائه نوآوری هایی که برای دروپای امسال برنامه‌ریزی شده بود، داشته است.


02 hdm pmc commercial wiesloch

چاپخانه هوشمند: مرکز رسانه چاپ تجاری هایدلبرگ در سایت ویسلوخ- والدروف


راینر هوندزدورفر Rainer Hundsdörfer، مدیرعامل هایدلبرگ می گوید: "ما برای مفاهیم نمایشگاه تجاری مجازی، سرمایه گذاری بیشتری خواهیم کرد تا از ارتباطات فردی بیشتر و نزدیک تر و همچنین از رویدادهای منطقه ای در بازارهای رشد اطمینان حاصل کنیم. این بدان معنی است که ما قادر خواهیم بود به طور مداوم خود را با انتظارات مشتریان هماهنگ کنیم."

هفته نوآوری اکنون ما را قادر می‌سازد در اسرع وقت با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و یورش نوآوری‌هایمان را ارایه کنیم."


03 hdm pmc commercial wiesloch

نوآوری: مرکز رسانه چاپ تجاری هایدلبرگ در سایت ویسلوخ- والدروف


گفتگوی چهره به چهره همچنان در کانون های منحصر به فرد رسانه های چاپی در ویسلوخ- والدورف، آتلانتا، شانگهای، سائو پائولو و توکیو ادامه خواهد یافت، جایی که می توانیم نیازهای خاص مشتریان خود را مستقیماً در-محل دریابیم. هایدلبرگ در این مراکز به کلیه مشتریان و سایر علاقه مندان ویژه به بازار امکان دسترسی به راهکارها و عرضه محصولات، تعداد زیادی از فرصت های ارتباط مستقیم با متخصصان عملیاتی و همچنین دوره های آموزشی گسترده را فراهم می آورد. مراکز رسانه چاپ قبلاً به مکان هایی تبدیل شده اند که مشتریان بتوانند نمایش های زنده و اعتبار سرمایه گذاری ها را تجربه کنند. هایدلبرگ به طور کلی سالانه از هزاران مشتری در فضاهای نمایشی خود در سراسر جهان استقبال می‌کند.


04 hdm pmc shanghai

بازار رشد: مرکز رسانه چاپ هایدلبرگ در سایت شانگهای


کووید- 19 حرکت به سمت رویدادهای دیجیتالی و محلی را تسریع کرده است. اگرچه هیچ راهی برای فهمیدن تأثیر کرونا در سالهای آینده وجود ندارد، اما هایدلبرگ مصمم است تا ارتباطات با مشتریان خود را مدیریت نماید. بنابراین این شرکت تصمیم گرفته است روش های نوین اطلاع رسانی و برقراری ارتباط با مشتریان را بصورت دیجیتال و در قالب وبینارها، پخش زنده و پادکست و دیگر اشکال رسانه های مجازی گسترش دهد. نمایشگاه های بین‌المللی تجاری سنتی احتمالاً موقعیت خود را به عنوان رویدادهای جهانی برای ملاقات با مشتریان و تولید کنندگان از دست می دهند. از این رو هایدلبرگ به عنوان پیشرو در حوزه ارتباطات دیجیتال  صنعت چاپ خوشحال خواهد شد که تجربه خود را هنگامی که مفاهیم نمایشگاه تجاری آینده را با امکانات جدید دیجیتال و نیازهای مشتری مطابقت می‌دهد به اشتراک بگذارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت