instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

افزایش کارایی در چاپ بسته بندی با اتوماسیون هوشمند

پتانسیل خود را آشکار کنید

افزایش کارایی کلی در چاپ بسته‌بندی با یکپارچه‌سازی دیجیتال و اتوماسیون هوشمند

نمایش جهانی دایکات جدید Mastermatrix 106 CSB برای عملیات تبدیلی صنعتی و با حجم بالا

hd bar

  • هایدلبرگ به طور استراتژیک گستره کامل محصولات خود را برای تولید جعبه تاشو همراه با شریک تجاری خود MK Masterwork گسترش می‌دهد

  • یکپارچه‌سازی دیجیتال، تولید جعبه تاشو را به طور خودکار انجام می‌دهد و حتی تغییرات پیچیده کار را ساده می‌کند

  • نمایش جهانی: معرفی دایکات جدید Mastermatrix 106 CSB برای عملیات تبدیلی صنعتی و با حجم بالا

  • گردش کار کاملاً یکپارچه: گسترش سیستم MIS بسته بندی Prinect Business Manager که برای سال 2021 اعلام شده است


01

Speedmaster XL 75 Anicolor  با فناوری چند رنگ Multicolor بسته جالبی را برای چاپکاران بسته‌بندی ارائه می‌دهد.


روند چاپ بسته بندی واضح است: تیراژهای رو به کاهش، تعداد روزافزون واحدهای نگهداری موجودی و جلوه‌های بصری بیشتر برای جلب توجه در نقطه فروش استفاده می شود و همه اینها در پس زمینه تحویل بسیار کوتاه و تولید پایدار است. جلوه های ویژه و نیاز به تولید بی عیب و نقص به پیچیدگی ها می افزاید. چگونه تولید کنندگان جعبه های تاشو می توانند این کار را به روشی مقرون به صرفه مدیریت کنند؟ چگونه آن‌ها می توانند به طور کامل از پتانسیل ماشین های خود استفاده کرده و به تولید شفاف و تکرار شدنی دست یابند؟ هایدلبرگ نوآوری های خود را در اکتبر سال جاری برای پاسخ به این سوالات ارائه داد.

به تایید یورگ دانهارت Jörg Dähnhardt، مدیر بخش جعبه های تاشو هایدلبرگ: "بازار رو به رشد بسته بندی و به خصوص تولید جعبه تاشو بخشی از تجارت اصلی ما است. سبد محصولات ما صنعت را رهبری می کند و ما بر اساس خواسته های مشتریان خود نوآوری هایی آینده محور را برای ارتقا هر چه بیشتر آن معرفی می کنیم. بهینه سازی تولید جعبه تاشو برای منافع مشتریان ما بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی شرکت ما است. " هایدلبرگ راه حل های نوآورانه و سفارشی برای عملیات تبدیلی را ارائه می‌دهد: از ایجاد سفارش کار تا جعبه تاشو تکمیل شده. گردش کار Prinect ماشین ها و فرایندهای مختلف را به هم متصل می‌کند و امکان تولید راهبری شده جعبه های تاشو و یا در شکل ایده آل آن حتی تولید خودکار را فراهم می‌کند. مواد مصرفی آزمایش شده و به اثبات رسیده از خانواده Saphira در کنار خدمات دیجیتال، یک محیط تولید پایدار و بالاترین میزان دسترسی به ماشین را تضمین می‌کند.


02

نوآوری‌های ماشین های چاپ Speedmaster - افزایش بهره‌وری با اتوماسیون و دیجیتال‌سازی


مفهوم عملیاتی جدید مبتنی بر Heidelberg User Experience UX چاپ بسته بندی را در همه کلاس های ابعادی از همیشه آسان تر می‌کند. به عنوان یک مثال Speedmaster CX 102.

این ماشین چاپ دارای راهکارهای ابتکاری از کلاس حداکثر توان عملیاتی Peak Performance، از جمله مفهوم عملیاتی جدید است. Speedmaster CX 102 از نسل جدید 2020 ترکیبی از انعطاف پذیری و چاپ راهبری شده است. همه چیز با برنامه ریزی تولید کارآمد از طریق Prinect Scheduler آغاز می شود: تولید بهینه شده برای کارهای چاپی متعدد همانند چاپ رنگ های اسپات (ساختگی)، مواد یا قالب های دایکات و در صف سفارشات کاری Speedmaster CX 102 بطورکاملاً خودکار و با ترتیب صحیح - بدون مداخله دستی جای می گیرند. ماشین های چاپ Speedmaster CD / CX با فروش بیش از 50،000 واحد چاپ، موفق ترین سری ماشین ها در بازار و مناسب برای چاپ بسته بندی هستند.


03


سیستم نرم افزاری و صفحه بزرگ نمایشگر Wallscreen XL اپراتور را از طریق فرایندهای جداگانه راهنمایی می‌کند. با استفاده از Intellistart 3 ، در حالی که تولید در حال انجام است ، حداکثر 50 تعویض کارهای چاپی آینده می تواند در ماشین چاپ آماده شود. Intelliguide اپراتور را از طریق تعویض کامل کار چاپی هدایت می کند و همیشه سریعترین فرآیند آماده سازی را انتخاب می کند. Intelliline با مدیریت بصری نوارهای روشنایی، فاز فرآیند را در واحد چاپ و ورنی زنی بطور جداگانه تجسم می کند و نشان می دهد که چه زمان و کجا مداخله دستی لازم است. سیستم های کمک رسانی دیجیتال رنگ و شستشو مانند Color Assistant Pro و Wash Assistant از هوش مصنوعی برای بهبود مستمر استفاده می‌کنند.

تولید خوب ورق به لطف پیش تنظیمات دقیق مرکب و انتخاب هوشمندانه مناسب ترین برنامه های شستشو، در اسرع وقت شروع می شود. این باعث کاهش باطله و هزینه های کاغذ می شود. حتی کارهای تکراری را می توان به سرعت و با اطمینان تنظیم کرد. با استفاده از Intellirun، اطلاعات تولید مربوطه در زمان مناسب به طور کامل و خودکار بر روی صفحه نمایش Wallscreen در طول دوره تولید نشان داده می شوند. بازخورد داده ها به سیستم گردش کار تولید Prinect Production Workflow امکان ارائه گزارش دقیق برای هر کار چاپی خاص، از جمله مستندات کیفیت را فراهم می‌کند.

چاپ خودگردان استاندارد سازی شده - Anicolor و Multicolor به عنوان یک بسته

Speedmaster XL 75 Anicolor با فناوری چند رنگ Multicolor بسته جالبی را برای چاپکاران بسته بندی ارائه می دهد. با استفاده از فناوری آنیکالر Anicolor، به لطف مرکب گیری سریع توسط نورد مشبک (آنیلوکس) هم اندازه سیلندر پلیت، دستیابی به ورق خوب بسیار سریع است. طراحی واحد مرکب رسانی، پوشش دهی مرکب را در کل سطح ورق و کل تیراژ تضمین می کند. با استفاده از هفت رنگ - چهار رنگ پردازشی به علاوه نارنجی ، سبز و بنفش CMYKOGV – فناوری چند رنگ Multicolor می تواند تعداد بسیار زیادی از رنگ های ساختگی (همانند رنگ های پنتون) را تولید کند. این باعث کاهش زمان تعویض کار می شود زیرا دیگر نیازی به تغییر رنگ های اسپات نیست. Multicolor درب را به روی چاپ خودگردان مبتنی بر Push to Stop در چاپ بسته بندی می گشاید. این روش همچنین یک روش بسیار اقتصادی برای تولید سفارشات کم تیراژ در چاپ بسته بندی، به عنوان مثال برای نسخه‌های ویژه.


04


استانداردهای جدید در چاپ بسته‌بندی صنعتی

برای چاپخانه های بسیار صنعتی جعبه های تاشو، هایدلبرگ قابلیت های خود را از ابتدا تا به انتها گسترش داد: نوآوری های Speedmaster XL 106، ماشین دایکات جدید و چندین نوآوری برای جعبه چسبان های دایانا نشان داده شد.

Speedmaster XL106 از نسل 2020 بار دیگر حداکثر توان عملیاتی را تعریف می کند: این سیستم به طور سیستماتیک نقاط لمسی را کاهش می دهد و اپراتور را از انجام کارهای معمول راحت می کند، در نتیجه کارایی را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد.

یک مثال خوب از یک سیستم کمک رسانی هوشمند، دستیار شستشو است: با در نظر گرفتن تفاوت روشنایی مرکب های متوالی در همان واحد، مناسب ترین برنامه شستشو را انتخاب می کند. به خصوص در تولید جعبه تاشو با رنگ های مختلف، این میزان زمان آماده سازی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. دستیار شستشو همچنین مصرف محلول شستشو را کاهش می دهد. در مجموع، این امر می تواند ظرفیت تولید یک ماشین چاپ را سالانه تا 125 ساعت افزایش دهد.

جلوه‌های فوق العاده چشم نواز برای نقطه فروش

سفارشات چاپی پیچیده برای افزودن جلوه های ویژه اغلب نیازمند زمان دقیق و کار مفصل می شوند. ماژول چاپگر دیجیتال پیش تنظیم بارکد CodeStarجدید تعبیه شده در واحد تغذیه قابلیت ردیابی کامل در کل تولید را تضمین می کند. هر ورق را با شماره، بارکد یا شماره دسته ای منحصر به فرد را علامت گذاری می کند، بنابراین در هر زمان از تولید می تواند دوباره شناسایی شود.


05


نوآوری دیگر Hycolor Pro ، سیستم رطوبت دهی خودکار Speedmaster XL 106 است. قشر محلول رطوبت دهی بین نورد منشا و نورد اندازه گیری سنجش می شود. میزان فشار/ فیلر مورد نیاز برای این منظور اکنون می تواند برای اولین بار از مرکز کنترل ماشین چاپ PPC کنترل شود. اپراتور هم اکنون می تواند به سرعت تنظیمات صحیح را در همه واحدها تأیید کند - که باعث صرفه جویی در وقت و بارکاری می شود و در عین حال اصلاحات هدفمند را در حین تولید امکان پذیر می کند: چاپکار می تواند به مشکلات توازن محلول رطوبت دهی در دو طرف پلیت رسیدگی کند. این امر منجر به تولید ورق های باطله کمتر در هنگام راه اندازی و تولید پایدارتر میشود.

زمانبری فرآیندهای آماده سازی باید بطور دقیق و موشکافانه برنامه ریزی شود. برای نشان دادن قابلیت های رابط کاربری جدید، یک تعویض کار طاقت فرسا در کمتر از 5 دقیقه در Speedmaster XL 106-8 + LYY-1 + L نشان داده شد (هشت واحد چاپ، یک واحد ورنی، دو واحد خشک کن، یک واحد چاپ دیگر، و یک واحد ورنی زنی دوم) و در نهایت واحد فویل کوبی سرد FoilStar.

سیستم های راهبری Intellistart 3 ، Intelliguide و Intelliline اپراتور را از طریق فرآیندهای مختلف آماده سازی برای کارهای چاپی پیچیده هدایت می کنند. اپراتورهای حتی کم تجربه تر نیز از طریق انجام کارهای آماده و دقیق راهنمایی می شوند: پیچیدگی کنترل شده و قابل مدیریت است. این ماشین چاپ 13 واحدی می تواند طیف گسترده ای از جلوه های خاص بصری را ارائه دهد، انعطاف پذیری اقتصادی همراه با امنیت بالای فرآیندی و زمان کوتاه آماده سازی را ارائه می دهد. ویژگی های اتوماسیون مانند موتور محرک واحد مرکب رسانی هوشمند Hycolor Multidrive به شما اجازه می دهد تا هنگام تعویض پلیت ها، لاستیک ها و واحدهای مرکب رسانی همزمان شسته شوند. اگر برای کار بعدی به یک واحد مرکب نیازی نباشد، برنامه شستشوی واحد غیر فعال می تواند در حالی که ماشین چاپ دوباره روی چاپ می رود، ادامه یابد.


06


با یک ماژول فویل کوبی سرد FoilStar می توانید جلوه های فلزی چشم نوازی را بدست آورید. مقرون به صرفه‌ترین روش استفاده از فویل سرد استفاده از سیستم ایندکس برای صرفه جویی در باطله های بین کار و قابلیت فویل کوبی چند رولی است. بدین ترتیب مصرف فویل را می توان تا 80 درصد کاهش داد. فویل سرد را می توان بصورت موضعی چاپ کرد تا طیف وسیعی از جلوه های فلزی و رنگی ایجاد کند. در مجموع ، این یک راهکار پایدارتر از مقوای لمینیت شده متالایز است که وقفه طولانی تری را در تولید نیز داشته باشد.

بسته به جلوه مورد نظر، مرکب ها، وارنیش ها و ورنی های مختلف همراه با پیکربندی ماشین چاپ مورد نیاز است که انعطاف پذیری بسیاری از عملکردها را فراهم می کند.Speedmaster XL 106  سیزده-واحدی مثالی برای یک ماشین چاپ است که می تواند جلوه های خیره کننده ای را برای جعبه های تاشو بسیار موثر در نقطه فروش به لحاظ اقتصادی در یک مرحله تولید کند. هایدلبرگ سالانه 40 تا 50 عدد از این ماشین های ویژه را با پیکربندی های سفارشی سازی شده نصب می‌کند.

گردش کار کاملاً یکپارچه با مفهوم جدید MIS برای چاپ بسته‌بندی

از تابستان 2021، مدیریت کسب و کار بسته بندی پرینکت Prinect Business Manager Packaging به طور خاص برای چاپ بسته بندی راه اندازی می شود. همراه با مدیریت تولید پرینکتPrinect Production Manager و افزودنی های بسته بندی سفارشی، نتیجه یک گردش کار بسته بندی کاملاً یکپارچه خواهد بود. داده های کار چاپی، پیش تنظیمات یا داده های کار تکراری برای Speedmaster، و به عنوان مثال جابجایی پلیت چاپ در یک فرآیند خودکار به هم پیوند می خورند، در نتیجه باعث کاهش زمان تولید و خواب ماشین می شود. ادغام پس از چاپ نیز امکان پذیر خواهد بود.


07

دایکات پرچم دار جدید MK Masterwork و هایدلبرگ با سرعت تولید تا 9.000 ورق در ساعت. 


نمایش جهانی: دایکات جدید Mastermatrix 106 CSB

شرکت کنندگان در این رویداد شاهد نمایش جهانی دایکات جدید Mastermatrix 106 CSB بودند: دایکات پرچم دار جدید MK Masterwork و هایدلبرگ با سرعت تولید تا 9.000 ورق در ساعت. این ماشین برای سرعت بالا و زمان آماده سازی سریع طراحی شده است. به عنوان مثال، یک سیستم قفل سریع برای صفحه تیغ، بدون تأثیر بر سازگاری ابزار با صفحات موجود، زمان راه اندازی را کوتاه می کند. زمان نصب بیشتر توسط MasterRake به حداقل می رسد: شاخک های سیستم بدون توقف در هنگام تحویل به صورت پنوماتیک قفل می شوند و با فشار دادن یک دکمه می توانند آزاد و توسط اپراتور منتقل شوند. این زمان راه اندازی را تا 70 درصد کوتاه می‌کند.

Mastermatrix در گردش کار پرینکت ادغام شده است. داده های خاص کار در ماشین دایکات از پرینکت دریافت می‌شود. داده هایی مانند ابعاد ورق منتقل می شوند و پس از تأیید توسط اپراتور، MasterFeeder خود را نسبت به ابعاد ورق بدون مداخله دستی تنظیم می‌کند.

در حین تولید، سیستم رجیستر اپتیکال MasterSet از رجیستر کامل بین تصویر چاپی و ابزار تیغ زنی برای هر ورق به صورت جداگانه با حداکثر دقت اطمینان حاصل می کند. موتورلنگ Mastermatrix تولید آرام و بی صدا را تضمین می‌کند.


08

دایکات بسیار عریض جدید Promatrix 145 CSB در بهار امسال راه اندازی شد. این دایکات متشکل از تجهیزات لجستیک پالت، تغذیه بدون توقف اتوماتیک، نشان اپتیکال و سیستم تنظیم راستای خودکار MasterSet و همچنین تحویل اختصاصی ورق نمونه، نوآوری‌های نوین در این کلاس ابعادی است.


اوایل امسال دو ماشین دایکات جدید برای تکمیل سبد محصولات راه اندازی شدند - Powermatrix 106 CSB و Promatrix 145 CSB.

برای سفارشات کم تیراژ بسته بندی و چاپ تجاری، خط Digimatrix در آینده اضافه می شود: Digimatrix 80 LR و Digimatrix 106 LR. این ماشین های دایکات دیجیتال در گردش کار پرینکت ادغام شده و از فناوری دایکات لیزری استفاده می کنند. این سری در حال حاضر برای عرضه در سال 2021 برنامه ریزی شده اند. هر دو ماشین با گزینه ایستگاه خط زنی دوار بر- خط  و سرعت 3.000 ورق در ساعت ارایه می شوند. 

پتانسیل بهینه سازی - گزارش و تجزیه و تحلیل داده های تولید را کشف کنید

با Prinect Portal تحت وب، کارهای در حال انجام بر روی ماشین دایکات متصل به پرینکت را می توان در یک زمان واقعی و در حالی که تولید هنوز در حال انجام است، بر روی یک گوشی و یا تبلت هوشمند ردیابی کرد. پس از اتمام کار، داده های تولید برای گزارش در دسترس است و تجزیه و تحلیل روند کارهای کم تیراژ و پر تیراژ امکان پذیر است. یورگ دانهارت تأیید می کند: "تولید جعبه تاشو کارآمد بخشی از حرفه اصلی ما است - دیروز ، امروز و فردا". "ما نشان می دهیم که فرآیندهای دیجیتالی اکنون گسترش یافته اند و عملیات پس از چاپ را نیز در بر گرفته اند و ما به گسترش هر چه بیشتر این بخش خواهیم پرداخت."


09


جعبه چسبان های با عملکردهای جدید

هایدلبرگ اکنون چهار سری از جعبه چسبان های دایاناMK Masterwork  را ارائه می دهد. ویژگی ها و گزینه های جدید برای هر سری اضافه شده است.

جعبه چسبان هوشمند Diana Smart اکنون با یک بسته پرسرعت در دسترس است که به شما امکان می دهد تا با سرعت 600 متر در دقیقه 33 درصد سریعتر کار کنید.

نسل دوم واحد دایانا بریل Diana Braille اکنون گزینه ای برای تنظیم عرضی ابزار بریل ارائه می دهد. موقعیت یابی ابزارهای بالایی و پایینی بر روی یک نشانگر دیجیتال نشان داده شده است - این ویژگی هر یک از مراحل آماده سازی را چندین دقیقه کوتاه می‌کند. 


10


سیستم جدید بازرسی Diana Inspector می تواند طیف گسترده ای از سطوح را بازرسی کند، از جمله تشخیص نقص چاپی و سازگاری رنگ مواد دشواری مانند مقوای متالایز، هولوگرام ها، یا کاربردهای فویل کوب گرم. Diana Inspector دارای یک عملکرد مقایسه PDF است که کاربرپسندی آن را افزایش می دهد و زمان تنظیم را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، زیرا بسیاری از تنظیمات را می توان در مرحله پیش از چاپ آماده کرد. Diana Inspector برای سری جعبه چسبان های Diana Smart و Diana Easy در دسترس است.

یک جعبه چسبان فقط وقتی با سرعت کار می کند که جعبه ها بتوانند بسته بندی شوند. ادغام دیجیتالی جدید Diana Packer 4.0 جاسازی دسته جعبه ها را درون کارتن بیرونی بصورت خودکار میسر می سازد. برای اولین بار، ارتباط بین جعبه چسبان و Diana Packer 4.0 باعث اطمینان می شود که مختصات هندسی جعبه فقط یک بار باید وارد شود – و نیاز به ورودی دوم داده ها روی دایانای بسته ساز که قبلاً مورد نیاز بود دیگر لازم نیست. این زمان تنظیمات کلی را کوتاه می کند. گزینه های جدید شامل علامتگذار خودکار بین ردیف جعبه های درون کارتن و سیستم خارج سازی کارتن است. هنگامی که یک کارتن پر شد، باید بسته شود، لیبل خورده و پالت شود - تمام فرایندهایی که اکنون می توانند از هایدلبرگ و ام کی مستر ورک تهیه شوند. 


11


مشارکت موفق بین هایدلبرگ و ام کی مستر ورک سبد محصولات کاملی از جعبه های تاشو را ارائه می دهد. هایدلبرگ در حال حاضر بیش از 500 دستگاه MK را از زمان شروع مشارکت در سال 2016 فروخته است. این رابطه تجاری در سال 2019 بیشتر تقویت شد، و MK Masterwork به یک سهامدار پرو پا قرص بلند-مدت و استراتژیک در هایدلبرگ تبدیل شد و سهام آن به حدود 8.5 درصد رسید.

یورگ دانهارت چکیده می کند: "رشد بازار بسته بندی همچنان برای هایدلبرگ حائز اهمیت خواهد بود. ساخت و ساز جعبه تاشو به حداکثر توان عملیاتی ماشین آلات و راهکارهای ما نیاز دارد. به لطف یکپارچه سازی دیجیتال، ما به طور کامل پتانسیل جدید بهینه سازی در کل فرآیند زنجیره ای به نفع مشتریان جعبه های تاشو در سراسر جهان  را آشکار می‌کنیم.

با یک ماژول فویل کوبی سرد FoilStar می توانید جلوه های فلزی چشم نوازی را بدست آورید. مقرون به صرفه‌ترین روش استفاده از فویل سرد استفاده از سیستم ایندکس برای صرفه جویی در باطله های بین کار و قابلیت فویل کوبی چند رولی است. بدین ترتیب مصرف فویل را می توان تا 80 درصد کاهش داد. فویل سرد را می توان بصورت موضعی چاپ کرد تا طیف وسیعی از جلوه های فلزی و رنگی ایجاد کند. در مجموع ، این یک راهکار پایدارتر از مقوای لمینیت شده متالایز است که وقفه طولانی تری را در تولید نیز داشته باشد.

بسته به جلوه مورد نظر، مرکب ها، وارنیش ها و ورنی های مختلف همراه با پیکربندی ماشین چاپ مورد نیاز است که انعطاف پذیری بسیاری از عملکردها را فراهم می کند.Speedmaster XL 106  سیزده-واحدی مثالی برای یک ماشین چاپ است که می تواند جلوه های خیره کننده ای را برای جعبه های تاشو بسیار موثر در نقطه فروش به لحاظ اقتصادی در یک مرحله تولید کند. هایدلبرگ سالانه 40 تا 50 عدد از این ماشین های ویژه را با پیکربندی های سفارشی سازی شده نصب می کند.

گردش کار کاملاً یکپارچه با مفهوم جدید MIS برای چاپ بسته بندی

از تابستان 2021، مدیریت کسب و کار بسته بندی پرینکت Prinect Business Manager Packaging به طور خاص برای چاپ بسته بندی راه اندازی می شود. همراه با مدیریت تولید پرینکتPrinect Production Manager و افزودنی های بسته بندی سفارشی، نتیجه یک گردش کار بسته بندی کاملاً یکپارچه خواهد بود. داده های کار چاپی، پیش تنظیمات یا داده های کار تکراری برای Speedmaster، و به عنوان مثال جابجایی پلیت چاپ در یک فرآیند خودکار به هم پیوند می خورند، در نتیجه باعث کاهش زمان تولید و خواب ماشین می شود. ادغام پس از چاپ نیز امکان پذیر خواهد بود.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت