instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرمایه گذاری شرکت چاپ ایتالیایی در هایدلبرگ XL 106

شرکت چاپ ایتالیایی رشد پایدار در تجارت دارو را هدف قرار داده است

Grafiche Pizzi ماشین چاپ Speedmaster XL 106-2-P جدید را با CutStar نصب می‌کند

چهارصدمین نصب کات استار (واحد مبدل رول به ورق) در سراسر جهان

hd bar

  • CutStar مترادف با هزینه های کمتر، اتلاف کاغذ کمتر، انعطاف پذیری بیشتر و زمان کوتاه آماده سازی بسیار کوتاه است
  • این شرکت در چهار سال گذشته بیش از پانزده میلیون یورو محصولات هایدلبرگ نصب کرده است

01

مراسم اعطای گواهی چهارصدمین واحد CutStar در سراسر جهان در Grafiche Pizzi مستقر در ایتالیا (از چپ به راست): پائولا پانتالئونی –مدیرعامل، ماریو کازازا-مدیر تولید و همچنین مارکو پراتو و مائورو آنتونینی، از فروش هایدلبرگ ایتالیا.


Grafiche Pizzi یک شرکت ایتالیایی با سابقه مستقر در میلان است که در زمینه محصولات چاپی برای صنعت دارو تخصص دارد. فقط در چهار سال گذشته، بیش از پانزده میلیون یورو در راهکارهای هایدلبرگ به عنوان راهی برای هدف قرار دادن رشد پایدار در تجارت داروسازی، در هر دو بخش چاپ و پس از چاپ سرمایه گذاری كرده است. جدیدترین مورد ماشین چاپ جدید Speedmaster XL 106 دو رنگ دورو چاپ، مجهز به چهارصدمین واحد تبدیل رول به ورق CutStar است.

پائولا پانتالئونی مدیر عامل، توضیح می‌دهد: "ما این شرکت را در سال 2013 تحویل گرفتیم و ماموریت ما رشد پایدار است." Speedmaster XL 106 جدید دارای سومین CutStar این شرکت است و در سالن تولید به Speedmaster XL 106-6 + L و Speedmaster XL 106-4-P می پیوندد. این دو ماشین چاپ همچنین مجهز به CutStar و از بهار 2019 مشغول به کار هستند.

"بزرگترین مزیتی که CutStar به ما ارائه می دهد سطح بالای انعطاف پذیری هنگام استفاده از گراماژهای کاغذی کمتر از گذشته است. در حال حاضر قادر به جایگزینی کاغذهای سبک وزن را با 32 گرم در متر مربع در مقایسه با کاغذهای 40-70 گرم در متر مربع هستیم. نکته مثبت دیگر توانایی بهینه سازی مصرف کاغذ از طریق اصلاح کاغذ به اندازه های لازم است که باعث کاهش دور ریز کاغذ می شود." "Speedmaster جدید مجهز به CutStar ، که با سرعت 18000 ورق در ساعت چاپ می کند با اتصال به پیش چاپ از طریق گردش کار Prinect و سیستم های برش Polar به طور قابل توجهی ظرفیت تولید ما را افزایش داده است." شرکتی که در سال 1911 میلادی تاسیس شده است بیش از 50 سال در بخش داروسازی فعالیت می کند و الحاقیه های بسته بندی (مانند بروشور داخل جعبه دارو)، بروشور و جعبه های تاشو تولید می کند. در سال 2013، گستره تولید خود را از 3.000 متر مربع به بیش از 10،000 متر مربع افزایش داد. امروز، نیروی کار 110 نفره سالانه 800 میلیون الحاقیه، پنج میلیون بروشور و 100 میلیون جعبه تولید می کند. بازارهای اصلی Grafiche Pizzi ایتالیا، سوئیس، فرانسه و آلمان هستند. گردش مالی آن در سال گذشته بیش از 22 میلیون یورو بوده است.


02


03


امتیاز CutStar به سبب کاهش هزینه و مزایای تولید

با استفاده از CutStar، رول های ارزان تری که مستقیماً به اندازه دلخواه برش می شوند، می توانند بصورت خطی به ماشین چاپ افست ورقی تغذیه شوند. CutStar می تواند در تمام مدل های Speedmaster از 70 x 50 سانتی متر تا 100 x 70 سانتی متر ادغام شود. طول برش در راستای رول در هر قطع مورد نیاز را می توان در هر مکانی بین 40 سانتی متر و حداکثر طول ورق ماشین چاپ تنظیم کرد. مبدل رول به ورق طیف گسترده ای از گراماژهای کاغذی بسیار سبک وزن و ورق های بسیار نازک را پردازش می کند. سطح بالای اتوماسیون و صفحه کنترل سازگار با ماشین چاپ، کار با CutStar را بخصوص آسان می‌کند.

راینر ولف، مدیر ارشد تولیدات ورقی هایدلبرگ می گوید: "با CutStar، ما به بازارهای صنعتی این توانایی را می دهیم تا از هزینه های پایین تر خرید رول و انعطاف پذیری چاپ افست ورقی را با کوتاه ترین زمان آماده سازی ترکیب کنیم و از این طریق به بهره وری بالایی برسیم.". "بنابراین ما همچنان به سرمایه گذاری در این فناوری مهم ادامه می دهیم و در آینده نزدیک پیشرفت آن را ارائه خواهیم داد."


04


دو سوم از تمام کات استارهای نصب شده در سراسر جهان بر روی ماشین های چاپ دورو طویل (هشت رنگ و به بالا) طراحی می شوند. در مجموع 75 درصد از ماشین های چاپ مجهز به CutStar در چاپ تجاری استفاده می شوند، در حالی که بقیه در شرکت هایی هستند که فویل ها و مواد نازک چاپ می کنند. تاکنون چندین واحد به ویژه در چاپخانه های تخصصی لیبل و حوزه دارویی در ایتالیا نصب شده است و سرمایه گذاری آنها اغلب به دو برابر و سه برابر رسیده است.

www.grafichepizzi.it

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت