instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

Mega Label دومین Gallus ECS 340 را نصب می کند

نصب دومین ماشین گالوس ECS 340 در شرکت Mega Label مالزی

کیفیت چاپ، ثبات ماشین و امکان بکارگیری UV LED

hd bar

  • دومین Gallus ECS 340، گروه مگالیبل را به دلیل کیفیت چاپی و ثبات ماشین، و امکان بکارگیری UV LED با توجه به الزامات زیست محیطی متقاعد کرد.

01

تصویر (از چپ به راست) جیمز لیو، یو جین، ادموند چان، کیت ته و کوک کین چای از Mega Label  را نشان می دهد. منبع تصویر: Gallus Ferd. Rüesch AG


سنت گالن، دسامبر 2020 – ماشین چاپ دیگری از گالوس برای جنوب شرقی آسیا: Mega Label مالزی بر روی سیستم جدید Gallus ECS سرمایه گذاری کرد. دومین گالوس ECS 340 برای چاپخانه در سپتامبر سال 2020 در اوج بیماری همه گیر کرونا نصب شد. دلایل اصلی این سرمایه گذاری کیفیت چاپ، پشتیبانی خدمات گالوس و گزینه استفاده از LED UV  برای تأثیرات زیست محیطی بوده است.

ماشین چاپ لیبل فلکسو UV LED شامل ده واحد چاپ فلکسو، دو واحد قابل تعویض اسکرین روتاری Gallus Screeny برای انعطاف پذیری بیشتر، واحد متحرک فویل سرد ، خشک کن مادون قرمز (IR) برای مرکب های پایه آب و کنترل رجیستری خودکار برای مدیریت کامل فیلم های حساس است. ماشین در واحدهای رول بازکن و رول جمع کن به سیستم تعویض خودکار مجهز شده است. مگالیبل با این پیکربندی ماشین قادر به چاپ با LED یا UV معمولی است. دومین Gallus ECS 340 جدید برای تولید لیبل های خود-چسب، شرینک اسلیو، لیبل های دورپیچ و دیگر کاربردهای رول عرض کم استفاده می‌شود.


02


پشتیبانی خدمات گالوس

ادموند چان، مدیر کل گروه مگالیبل توضیح میدهد: "دلیل اصلی این سرمایه گذاری برای ما در مگالیبل کیفیت بالای پشتیبانی خدمات گالوس و کیفیت چاپ ماشین بوده است." "عملکرد خوب ماشین چاپ از خدمات پس از فروش خوب حاصل می شود. Gallus ECS 340 همه این ها را یکجا دارد: دقت زیاد ماشین و در نتیجه، نتایج چاپی بسیار مطلوبی همراه با پشتیبانی عالی خدمات گالوس ارائه می شود. برنامه ریزی و اجرای نصب بسیار خوب بود و من را بسیار تحت تأثیر قرار داد!"

از آنجا که چاپخانه لیبل، مگالیبل به خوبی میداند قابلیت اطمینان در کیفیت چاپ بالا و روند تولید روان برای موفقیت در بازار در طولانی مدت ضروری است. ادموند چان اظهار داشت: "برای موفقیت ما باید اطمینان حاصل کنیم که ماشین مطابق استاندارد ما عمل می کند. این دومین گالوس ECS 340 با استاندارد بالا در مورد کیفیت چاپ، پایداری و خدمات بار دیگر نشان می دهد که اعتماد به گالوس و همکاری طولانی مدت ما پابرجاست ". مگالیبل با بیش از 150 کارمند، 13 خط شامل 4 دستگاه ماشین چاپ گالوس و 3 دستگاه ماشین چاپ دیجیتال در ایالت Johor در جنوب مالزی با چندین سایت در سلانگور و پنانگ مستقر است.


03


این شرکت به ویژه به عنوان بازارهای اصلی در بازارهای دارویی، کالاهای تند-مصرف و پوشاک فعالیت می‌کند. مگالیبل نه تنها به دلیل کیفیت نتایج چاپ و قابلیت اطمینان ماشین، بلکه همچنین به دلیل انعطاف پذیری پیکربندی دستگاه قادر است تجارت خود را با این سرمایه گذاری جدید گسترش دهد.


04


ادموند چان توضیح می‌دهد: "ما یک شرکت پیشرو در زمینه حفاظت از محیط زیست در مالزی هستیم. با نصب سیستم خشک کن یووی LED می توانیم از کاهش آلایندگی کربن اطمینان حاصل کنیم، برق کارخانه ما نیز تا حدی توسط سلول های خورشیدی تأمین می‌شود."

Gallus ECS 340 یک ماشین بیصدا، کاربرپسند و کاملاً مقرون به صرفه برای لیبل اجناس با مسیر رول بسیار کوتاه و سرعت تولید تا 165 متر در دقیقه است. انعطاف پذیری زیاد در رابطه با سطوح چاپی و حداقل زمان راه اندازی به دلیل یگپارچگی کامل موتورهای خودفرمان، تنها دو دلیل است که Gallus ECS 340 با مسیر رول کوتاه، پرفروش ترین سیستم ماشین در کلاس خود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی در خصوص ماشین های چاپ لیبل گالوس و حوزه های کاربری آن با کارشناسان فروش شرکت ایران روتاتیو نماینده انحصاری کمپانی هایدلبرگ و گالوس در ایران به شماره 02187781401 در تماس باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت