instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرمایه گذاری لیباکو، بر روی Gallus ECS 340

لیباکو، متخصص بسته بندی مستقر در کلکته، بر روی Gallus ECS 340 سرمایه‌گذاری می‌کند

hd bar


01

Balai Adhikary، مدیر Libako Packaging: "ما از مسیر کامل مذاکرات Gallus ECS 340، همراه با خدمات ارائه شده توسط هایدلبرگ هند بسیار خوشحالیم. در میان همه گیری و قرنطینه، آنها کار خارق العاده ای انجام دادند که ماشین چاپ جدید را در مدت زمان رکورد فقط شش روز پس از دریافت ماشین و تجهیزات در سایت ما نصب کردند "(منبع: کمپانی گالوس)


Libako Packaging، متخصص چاپ و بسته بندی، پس از نصب Gallus ECS 340، ماشین چاپ فلکسو UV ، فویل کوبی، لمینیت و دایکات بر-خط، کارایی تولید خود را افزایش داد.

بالائی ادیکاری Balai Adhikary، مدیر بسته بندی لیباکو، اظهار نظر می کند: "ما ترجیح می‌دهیم که فناوری اثبات شده را همراه با نوآوری، ارزش نام تجاری و کاربرد پذیری آن سرمایه گذاری کنیم. ما همه ماشین‌های چاپ و پیکربندی آنها را بررسی کردیم، تا جایی که برتری ماشین چاپ فلکسو گالوس برای ما محرز شد. ما از کیفیت چاپ، تنظیمات رجیستری با کمترین باطله و پشتیبانی تیم خدمات هایدلبرگ هند بسیار مبهوت شدیم. انعطاف پذیری فرآیند و سهولت استفاده از دیگر نکات قابل توجه Gallus ECS 340 بود که به ما در قطعیت بخشی تصمیم مان کمک کرد."

چندین سال است که شرکت بسته بندی لیباکو توانایی چاپ و لیبل زنی فلکسو را دارد. این شرکت تصمیم گرفته بود برای Gallus ECS 340 در طی همه گیری سال 2020 سرمایه گذاری کند. ماشین فلکسو در حضور اعضای خانواده و افراد خیرخواه در این کارخانه نصب و افتتاح شد.

بالائی ادیکاری، مدیر بسته بندی لیباکو: "ما از مسیر کامل مذاکرات Gallus ECS 340، همراه با خدمات ارائه شده توسط هایدلبرگ هند بسیار خوشحالیم. در میان همه گیری و قرنطینه، آنها کار خارق العاده ای انجام دادند که ماشین چاپ جدید را در مدت زمان رکورد فقط شش روز پس از دریافت ماشین و تجهیزات در سایت ما نصب کردند. کل تیم گالوس و هایدلبرگ بسیار همکاری و حمایت می کردند. ما تحت تأثیر کیفیت چاپ عالی که توقع داشتیم قرار گرفتیم و این در طی آزمایشات چاپی مداوم معیار تعیین شده ما بود." 


02

Libako Packaging، متخصص چاپ و بسته بندی، پس از نصب Gallus ECS 340، ماشین چاپ فلکسو UV ، فویل کوبی، لمینیت و دایکات بر-خط، کارایی تولید خود را افزایش داد. (منبع: کمپانی گالوس)


گالوس ECS 340

اثربخشی جامع تجهیزات(OEE) ماشین چاپ توسط عوامل مختلفی از جمله زمان دسترسی، کیفیت، سرعت تولید ماشین تعریف می شود زیرا این جوهره موفقیت تبدیل کاران لیبل است. آدیکاری می افزاید: "اتوماسیون تجهیزات در ماشین گالوس ECS 340 بالاترین سطح OEE را برای ما تضمین می کند، خدمات اختصاصی و پشتیبانی از عملیات چاپی از سوی تیم هایدلبرگ و گالوس به ما کمک کرده تا ضایعات مواد و اتلاف وقت در تولید و تعویض کار را کاهش دهیم، و در نتیجه به سطح بهره وری بالا دست یابیم. اینها برخی از عوامل برانگیزنده در خانواده هایدلبرگ و گالوس است. "

نارندرا کولکارنی، مدیر محصولات منطقه ای، آسیا - گالوس و مسئول فروش هند، می افزاید: "ما واقعاً خوشحالیم که سهمی در داستان موفقیت Gallus ECS 340 در لیباکو داریم و ما از تمام تیم لیباکو در خانواده هایدلبرگ و گالوس استقبال می کنیم." ماشین چاپ Gallus ECS 340 دارای شاسی از جنس گرانیت می باشد که باعث از بین رفتن لرزش در حین چاپ می شود. طراحی مدولار و اثر کربن کم باعث کمترین فضای مورد نیاز می شود و مسیر رول بسیار کوتاه باعث کاهش ضایعات تولید می شود.

logo 1

سفر بسته‌بندی لیباکو

این شرکت دارای یک کارخانه در جاده ماته سوارتالا در کلکته، هند است که در 4200 متر مربع به چاپ افست، دیجیتال و چاپ عریض، تجهیزات پیش از چاپ و پس از چاپ همراه با سایر ماشین ابزار گسترش یافته است، در حالی که دومین کارخانه جدید با مساحت 850 متر مربع مستقر در فضای اکو-زیستی در جالپاتJalpath ، کلکته یک ارائه دهنده راهکارهای تولید یک مرحله ای محصولات با کیفیت برتر است. آنکان ادیکاری، کارآفرین نسل بعدی که به تجارت پدرش پیوست ، اظهار می دارد: "ما می خواهیم به یک ارائه دهنده راهکار کامل بسته بندی با عرضه خدمات گسترده تبدیل شویم. ما بیشتر نگران محیط زیست هستیم و از این رو کارخانه جدید خود را با رعایت تمام هنجارهای سازگار با محیط زیست در جالپات راه اندازی کرده ایم. "

بسته بندی لیباکو در سال 1981 با هدف ارائه راهکارهای چاپی با کیفیت تاسیس شد. این شرکت با استفاده از چاپ روی اسکرین، فرصت و پتانسیل خوبی را در صنعت چاپ و بسته بندی با چاپ لیبل برای تولید کنندگان کفش و منسوجات پنبه ای در کلکته به دست آورد. طی چند سال، بسته بندی لیباکو سبد محصولات و خدمات خود را متنوع کرد که شامل چاپ تجاری، بسته بندی، تبلیغات در نقطه فروش، چاپ بر روی چوب، فلز و روکش های پلاستیک بود.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت